Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka siemka.

Podziękowania wielka dla ekipy z Pod Ikei. Wlepiam parę zdjęć ;) (256 mil zrobione) Naleśniki super ;)

flm_1433446198__img_0834.jpg
flm_1433446215__img_0840.jpg
flm_1433446236__img_0841.jpg

flm_1433446245__img_0839.jpg

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Ola też dziękujemy za wypad - 436km wpadło   :smile:

Trasa fajna ekipa również, mam nadzieje ze jeszcze gdzieś się wybierzemy razem.

Następnym razem przygotuję się lepiej merytorycznie albo muszę zainwestować w GPS, bo kiepsko jak prowadzący się gubi :biggrin:

 

PS: Jak ktoś może to niech wrzuci więcej zdjęć :smile:

Edytowane przez MaDDoggY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt zdjęć niet? to ja dodam, z 13h tripu (obyło się bez 2 dni ;)) w którym wystąpił: @Aidekk, @jaquzie, @boodgee i @silver ;)

Nie chce mi się wyliczać, co "zaliczyliśmy" - wszystko na fotach. Ogólnie %^$&$jowo :biggrin:

http://motocykle-lodz.pl/gallery/album/1004-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie-z-jaquzie-aidekk-boodgee-i-silver/

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę zaj***te widoki i super miejsca - żałuje że nie mogłem z Wami pogonić - ale trasę i miejscówki sobie zapiszę i na pewno skorzystam w przyszłości.

Także dzięki za przewodnik :biggrin:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaqu

 

nikt zdjęć niet? to ja dodam, z 13h tripu (obyło się bez 2 dni ) w którym wystąpił: Aidekk, jaquzie, boodgee i silver Nie chce mi się wyliczać, co "zaliczyliśmy" - wszystko na fotach. Ogólnie %^$&$jowo http://motocykle-lod...odgee-i-silver/

 

Wypad mega. Po powrocie do domu padłem jak mucha  :decayed: Kiedy Rogal pisał podziękowania na forum, my dopiero do Łodzi wpadaliśmy.

 

Jeżeli chodzi o długość trasy, to ustaliliśmy już na stacji przy Kolumny, że Twoja Bawarka ma awarię i nie liczy poprawnie przejechanego dystansu  :hihi:Mnie wyszło pod sam dom (Retkinia) 533 km  :riding:

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerzej braliście wszystkie zakręty, ot skąd taka różnica w KM  :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas jazdy ?!?!?!?!?!?! ;)

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slow motion - w sensie nie zapierdzielam, a testy ciuchów letnich, szyby i sprawności ręki :biggrin: latam już :rolleyes:

Cześć. Możesz napisać jakie letnie ciuchy testowałeś i jaki wynik testu? Szukam jakiejś przewiewnej kurtki i nie wiem czy lepsza tekstylna z siatką mesch np.alpinstars czy może perforowana skóra. Za dużo opcji :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci kurtke FLM letnia, z siatki. Zakupilem na ten sezon i poki co jestem bardzo zadowolony :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć. Możesz napisać jakie letnie ciuchy testowałeś i jaki wynik testu? Szukam jakiejś przewiewnej kurtki i nie wiem czy lepsza tekstylna z siatką mesch np.alpinstars czy może perforowana skóra. Za dużo opcji

Z racji, że jestem wylewny :biggrin:  żeby off topu nie robić tu jest opis : http://motocykle-lodz.pl/topic/740-zbroja-kamizelka-ochraniacz-co-najlepsze-na-krótkie-wypady/?p=204877 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z racji, że jestem wylewny :biggrin:  żeby off topu nie robić tu jest opis : http://motocykle-lodz.pl/topic/740-zbroja-kamizelka-ochraniacz-co-najlepsze-na-krótkie-wypady/?p=204877 

Dzięki za podpowiedź.Pozdrawiam. Edytowane przez piterbike (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie dzis nie bylam...7 godzin czyscilam...auto, silnik za pomoca szczoteczki do zebow,plyny,nablyszczacz, zamki w drzwiach i boczki po zimowym smarze,tapicerka,myjnia...a z motorka nawet pokrowca nie zdjelam, nie doczekal sie "biedaczek"...a Wy-byliscie gdzies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj nigdzie nie byłem. Jakaś działka i inne pierdoły i taki pogodny dzień zmarnowany. Następną niedzielę planuję od poniedziałku, niech się pali niech się wali od rana do wieczora nie schodzę z motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czesc, lata ktos dzisiaj wieczorkiem?

Chętnie, ale praca do 24:00 więc pewnie będziesz już po lataniu :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moze polatac dzisiaj? Ktos moze tez sie zastanawia?

Dziś zwyczajowo spotkanie pod halą o 18:00. Zapraszam! A stamtąd jest już zaplanowana wycieczka, ale nie jak co tydzień w trasę tylko wyjątkowo do Miejskiego Ośrodka Socjoterapii nr II.

 

Chyba, że chcesz dłuższą wycieczkę w sobotę lub niedzielę :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę po czasie, ale dużo pracuje i nie było kiedy...

Dzięki za wypad i do następnego razu :riding:

 

small_flm_1434054243__008_1.jpg

 

 

PS Robiłem foty więc, jakby ktoś chciał to piszcie na pw maile, prześlę :-)

Edytowane przez Sailor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wycieczka do Olsztyna koło Częstochowy ?

drogą 483 przez Łask-Buczek do Cz-wy, powrót przez Kamieńsk- Bełchatów-Dłutów ?

prędkość turystyczna ~100

 

startuje w niedziele ok 8:30-9 ze stacji  Shell-Pabianicka - róg 3 Maja

Edytowane przez barteklodz (wyświetl historię edycji)

Bus, bagażówka

stała trasa Łódź-Paryż(F)-Łódź

663-231-860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...