Jump to content

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Recommended Posts

Brakuje mi miejsca na forum, gdzie można było by pisać o spotkaniach nieoficjalnych, czyli innych niż zaplanowane co weekend zloty.

 

Tak więc dla ścisłości, w tym temacie można śmiało pisać o własnych wypadach na miasto, poza miasto czy też na dłuższe wyprawy, które nie są zaplanowane kilka dni wcześniej lecz np.tego samego dnia. Czemu ten wątek ma służyć? - Temu, aby w razie chęci nie latać po okolicach w samotności, tylko wyrwać się na np.godzinną przejażdżkę tu i tam Dołączona grafika

---

Zapoczątkuję mój pomysł i proponuję dzisiaj się spotkać o godzinie 19-19.30 na Wycieczkowej, zrobić małą rundkę i do domu. Jak są chętni, proszę się zgłaszać, ja i tak będę w tych godzinach siedział na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

ja śmigam ale 'użytkowo' i po pracy wybieram sie właśnie na Radogoszcz. O ktorej idziesz jezdzic? Moze chociaz podjade sie przywitac? ;)

Link to comment
Share on other sites

Proponuję spotkanie na Dellu Rondo na ul. Ofiar Terroryzmu ( przy Rokicińskiej ) około godziny 20.00 w jutrzejszą niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

No niestety... Pogoda znów zawiodła... Ja jestem nowy na forum, zapytam tutaj a pewnie nie powinienem... Kiedy lecimy jakąś większą ekipą polatać czy coś ? ;>

Link to comment
Share on other sites

Jak nie będzie dziś padać to zrobie sobie objazd miasta, zajrze na della. Ew. 21 sierpnia w niedzielę. Wtedy kilka osób na pewno się zbierze.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj przejeżdżałem przy dellu, widziałem 5 maszyn po drodze (na ul. ofiar terroryzmu). Widziałem mini spotkanie. Dwa samochody stały gdzieś tam poza drogą, a dwa motory jeździły wew. pasem na rondzie w kółko. Chyba trenowali mocne przechylanie się.

Link to comment
Share on other sites

Ciężko zorganizować bo pogoda w kratkę... z chęcią bym pojeździł ale jak mam cały mokry być to jakoś mi się nie widzi.

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie w najbliższą niedzielę wybierzemy się z Emilem na mały wypad, jeżeli pogoda dopisze, to zaprosimy was po południu :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
  • Create New...