Jump to content
 • Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. SzczuRzzr11

  -Brak ŁADOWANIA-

  Mówiąc krótko nie mam ladowania!!!
 3. prezydent.octopus

  prezydent.octopus

  Serwus, mam na imię Jedrzej, Łódź. Prawko od 2009 ale dopiero teraz udało się kupić motocykl. Od wczoraj mam kawasaki er5. Piona!
 4. Today
 5. czyzyk1988

  Obszycie kanap

  Polecam tapicera Pabianice ul.Tkacka 2 Tel.727 593 226
 6. czyzyk1988

  czyzyk1988

  Moja Honda
 7. czyzyk1988

  czyzyk1988

  Witam wszystkich
 8. Pajmon

  novhererider

  Powitać
 9. salat

  novhererider

  powitać
 10. Czemu ja nie widziałem, że koło mnie jest taki piękny czarny byk (Indian chief) Gdzie można podjechać obejrzeć ?
 11. Obecnie gymkhana została przeniesiona pod stadion żużlowy Orzeł i odbywa się w środy po 18:00.
 12. Yesterday
 13. nowhererider

  novhererider

  Cześć wszystkim. Zaczynałem od WSK 125 jak miałem 13 lat, później były przerwy, SV650, teraz Tiger 800. Wybieram się na dłuższą wycieczkę, nie wiem jakie opony kupić aby dało się je zamknąć na asfalcie a na szutrze moto się nie przewracało?
 14. Suchy-wolk

  HJC R-PHA-11 Carnage

  Malowania HJC od dawna mnie przekonywały, ale to akurat nie będzie moim ulubionym. Natomiast pomysły mają sztos!
 15. Last week
 16. Bocian

  RUMCAJS

  Witam...
 17. Bocian

  kacyk44

  Witam...
 18. Jasiek

  Komplet Rebelhorn Airflow III

  Sprzedam kurtkę i spodnie Rebelhorn Airflow III. Kupione w styczniu 2019, więc mają jeszcze pół roku gwarancji. Nigdy nie zaliczyły szlifu ani jakiejś większej gleby. Nie mają żadnych przetarć ani innych uszkodzeń. Lekko przypłowiałe od słońca, ale nie aż tak jak wyszło na zdjęciu. W rzeczywistości wyglądają lepiej. Wszystkie podpinki, ochraniacze itp są tak, jak były od nowości. Niczego nie brakuje, nic nie jest popsute. Zdjęcie: https://photos.app.goo.gl/A39EqFURzuVZw7Bs5 Kurtka - rozmiar XL - 350 PLN, Spodnie - rozmiar L - 250 PLN, Jeśli ktoś weźmie cały komplet, co cena wynosi 500 PLN za całość. Do obejrzenia w Łodzi na Teofilowie, ulica Traktorowa. Tel 882-369-147
 19. pafcio

  -Brak ŁADOWANIA-

  Nie zmienia to faktu że na smarkfonie jest nieczytelne i mimo że chciałbym pomóc to niespecjalnie wiem o czym mowa
 20. Bemol

  -Brak ŁADOWANIA-

  Pafcio, kolega ma Kawasaki a wiadomo, że to zielony kolor więc i czcionka jest w kolorystyce tejże Skoro moto niewłączone to i chyba nie dziwne, że miernik pokazuje takie wartości
 21. Rogal

  Jak sie bawicie na imprezach firmowych?

  Zależy jaka firma, jacy ludzie, jaka branża. Opowiem Wam historię "mojego" ludu! Działo się to lat temu jakieś 6. Pracowałem ówcześnie dla sieci marketów "Lerle Merle". Panowie sprzedawcy/podawcy z działu budowlanego wygrali ogólnopolski konkurs na największą sprzedaż kostki brukowej. Nagrodą było 100 000 zł, które mogli przeznaczyć na jakiś cel. Szkoda, że dopiero po wygranej, zaczęli analizować regulamin konkursu, bo okazało się, że: Z nagrody mają skorzystać wszyscy pracownicy tego marketu i realizacja nagrody nie może wykraczać poza granice kraju. Czemu o tym wspominam? Ano, bo koledzy byli najarani na wypad całym działem, na ponad tydzień, na ciepłe kraje. Skończyło się, że załoga marketu w dwóch turach miała spędzić weekend w pewnym spa w mieście pachnącym piernikami Muszę nadmienić, że ja byłem w drugiej turze. Jest to istotne w tej historii. Więc, pierwsza tura pojechała na weekend. Bawili się świetnie i po ich powrocie, dyrektor marketu zorganizował zebranie dla wszystkich pracowników. Podczas zebrania przekazał co nastąpiło. Pierwsza tura bawiła się tak świetnie, że jeden z kolegów był tak nawalony, że nie został wpuszczony do strefy SPA z basenami. W odpowiedzi do Pani z obsługi, która go zatrzymała na "bramce", splunął w twarz i wybełkotał "peeerdol się dziwko z Torunia". Ale to jeszcze nic. Na koniec wyjazdu, kierownik w/w działu został wezwany przez dyrektora hotelu i menadżera do jednego z pokoi. Kierownik wszedł i spytał: O co chodzi? Na to dyrektor odpowiedział: Pan zajrzy do szafy Kierownik otworzył szafę i co? No i i gówno! Takie prawdziwe śmierdzące. Ludzie tak się schlali że, pomylili wejście do kibla z szafą. Ktoś zwyczajnie nasrał do szafy. Pomijając dodatkowe koszta profesjonalnego czyszczenia i odkażania pokoju, sami możecie sobie odpowiedzieć jakie JA, który miałem jechać w drugiej turze do tego same spa, mogę mieć podejście do imprez firmowych. Teraz pracując dla brytyjskiej firmy i w sumie małego zespołu, to uczestniczę tylko w Xmas party i staram się albo wyjść jako pierwszy albo po pierwszym drinku. Nie wiem. Zwyczajnie stać mnie na litra i jak chcę, to mogę się nawalić w swoim domu, gdzie jestem bezpieczny a imprezy firmowe, których przeżyłem setki, bo prowadziłem szkolenia wew i zew dla innej sieci marketów i widziałem chyba już wszystko, to zwyczajnie odpuszczam. Brzydzę się zezwierzęceniem... Miłego. Nara!
 22. pafcio

  -Brak ŁADOWANIA-

  Chciałbym móc przeczytać post
 23. rajaner

  Pierwszy turystyk.

  Wybór padł na Vstroma 650 lub 100, ewentualnie Honda CBF1000. Pozostaje poszukać zadbanego egzemplarza, a w łódzkich okolicach krucho z tym....
 24. SzczuRzzr11

  -Brak ŁADOWANIA-

  LwG!!! Posiadam Motocykl Kawasaki zx9R Ninja z 1999r mam kupiony nowy akumulator jak podłączam miernik to przy zgaszonych swiatłach pokazuje 12,2V a tylko swiatla zapale to spada do 11,5V Bardzo proszę o jakąś wstępną diagnozę!!!
 25. patrick

  Doradca Kredytowy (Kredyt Mieszkaniowy)

  Ale na forum szukasz? W takim razie nie wiem czy kogos znajdziesz. Sam posiadam pewną orientację w kredytach, równiez w kredytach hipotecznych ale raczej nie podjąłbym się doradzania komuś konkretnie kredytu na mieszkanie z uwagi na to, że jest to spora inwestycja oraz spore zobowiazanie. I w tej sprawie raczej trudno jest polegać na opiniom jakichś osób z forum (szczególnie, że kredyt bierzesz często na 20 lat). Ze swojej strony polecam skontaktować sie z doświadczonym doradcą kredytowym. https://lodzkiekspert.pl/kredyty/kredyt-hipoteczny/ Ze swojej strony polecam tego doradcę.
 26. Od wielu lat robię przegląd moto na Ekonomicznej. Może tam spróbuj
 27. Earlier
 28. Piuriel

  FZS 1000

  To jakiś śmietnik i ogłoszenie też jakoś tak nie budzi zaufania. Szukaj dalej to na pewno igła nie będzie.
 29. Forum Łódzkich Motocyklistów - muszę dziś zrobić przegląd. Patrzę, nowy wątek to przeczytam, może jakiś fajny punkt. A tu cyk - pytanie o Kraków
 30. patrick

  Jak sie bawicie na imprezach firmowych?

  Podobnie. Jeśli impreza organizowana jest w dobrym gronie znajomych to od razu jest lepiej. W poprzedniej firmie nie znałem się za bardzo z ludźmi tak więc było dosyć sztywno Obecnie towarzystwo jest bardziej wyluzowane, tak wiec jest zdecydowanie lepiej. Dobrze rowniez jeśli impreza zorganizowana jest w ciekawszy sposób i jeśli nie jest to jednie jedzenie oraz picie. Ostatnio byliśmy na przykłąd z firma na kajakach. https://www.m-canoe.pl/rafting W Polsce chociaż planowany jest wypad za granicę w okolicach sierpnia.
 1. Load more activity
×