Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Adler

  Czołem!
 3. Kochani, Czas na oficjalne podsumowanie I etapu rozliczenia zbiórki MotoMikołaje Łódź z naszych głównych inicjatyw Szalenie dziękujemy za pomoc wolontariuszom przy kwestowaniu, jak również darczyńcom za otwarte serca i zaufanie ***Pamiętaj, że nasza akcja to zbiórka pieniędzy na cały kolejny rok kalendarzowy, a nie tylko świąteczny okres. W kolejnych tygodniach zaprezentujemy Wam kwoty, które znalazły się w skarbonach kwestarskich u naszych partnerów oraz które firmy zasługują na szczególne wyróżnienie.***
 4. Adler

  Siema
 5. SOBOTNIE WYPRZEDAŻE 2017!

  Tylko 16.12.2017 ostatnia szansa w tym roku na wyrwanie czegoś w mega dobrej cenie taka promocja już się nie powtórzy! widzimy się w godzinach 10-14 * promocja dotyczy rzeczy, które posiadamy na stanie. * rabat naliczany jest od ceny katalogowej * oferta nie łączy się z programem 5 lat gwarancji i assistance
 6. Adler

  Witaj
 7. Wczoraj
 8. Teraz najbardziej skłaniam się do zakupu mivv u nich z homologacją akurat nie ma problemu. Posiada ktoś na forum wydech mivv ?
 9. Ewentualnie pytaj warto zapytać się o homologację, swego czasu interesowałem się tematem i nie do końca jestem pewny czy Ixil ją ma. Na pewno Leo i Akrapovic ją mają, także przy dalszym wypadzie za granice PL unikasz potencjalnych problemów.
 10. Adler

  Hej LwG
 11. Adler

  Witaj
 12. Adler

  Cześć motomaniacy Ponieważ się zalogowałem, to się przywitam Mam na imię Robert. Jeżdżę od lat, obecny sprzęt to Kawałsuki KLE 650 Versys. Lubię turystyczną jazdę i winklowanie Do zobaczenia na trasie i .... byle do wiosny!
 13. Trochę humoru

 14. Kilka rzeczy na szczytny cel.

  Swietnie. Moj nr: 792-92-62-4dwa
 15. Trochę humoru

 16. Ostatni tydzień
 17. Kilka rzeczy na szczytny cel.

  Generalnie na Zarzew, ale po mieście też trochę jeżdżę więc mogę tęż gdzieś podrzucić. Jutro postaram się to naszykować i się odezwę.
 18. Każdy tłumik znanej marki będzie dobry. Ważne, żeby cieszył Twoje oko i ucho. Jak nie kupujesz na aliexpress to się nie przejmuj trwałością, bo to bez większego znaczenia czy akrap czy ixil na dłuższą metę. Przeczytaj tylko zalecenia producenta czy aby nie trzeba coś poprawiać lub mapować.
 19. Panowie przyszedł czas zmiany tłumika zastanawiam się nad scorpion factory, mivv oval oraz ixil sove lub xove. Najbardziej przypadł mi do gustu scorpion czy ktoś posiada tłumik tej firmy i może o nim coś powiedzieć ?
 20. Trochę humoru

 21. A gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, to przypominamy, że znajdzie też u nas bogatą ofertę szyb motocyklowych oraz akcesoriów wszelakich do ich montażu renomowanej marki MRA. Wspólnie powiedzmy stanowcze "NIE!" wiejącym z przeciwka wiatrom czy chlapiącej innym pojazdom spod kół śnieżno-błotnej brei! Zapraszamy serdecznie na Drewnowską 77 w Łodzi, życząc Wam wszystkim udanego środowego wieczoru
 22. Suzuki Bandit GSF600N K3

  Ok.odezwę się...
 23. Suzuki Bandit GSF600N K3

  Zapraszam na oględziny do Konstantynowa.
 24. Suzuki Bandit GSF600N K3

  Jestem zainteresowany-wstępnie
 25. Kilka rzeczy na szczytny cel.

  Przepraszam za milczenie ale mam taki zap... w pracy, ze mala bania. Gdzie podjechac, to wezme ow wor i zobaczymy kto co przygarnie w grupach.
 26. Dzięki za odpowiedź. To jest chyba jedyne wyjście. Przekładka tego wałka wiąże się z rozpołowieniem całego silnika (już sprawdziłem). Jakby co oprócz tego elementu silniki B12 do 1999 oku różnią się od tych B12 2000roku jeszcze innym połączeniem przewodów z impulsatora i czujnika biegów. To akurat łatwo przerobić. I jest jeszcze system PAIR ale bez tego da się jeździć.
 1. Załaduj więcej aktywności
×