Skocz do zawartości

Ix Zlot Motocyklowy Na Jasnej Górze 14-15 Kwietnia 2012


JAKUBKO

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie godzina 8 może być jak najbardziej, nie byłem jeszcze na tej mszy więc jadę za tymi co już byli :smile: i tak jak pisał crosiak spotkanie poza miastem jest dużo bardziej rozsądne. każdy i tak leci w tym kierunku więc co za różnica czy umówić się na spokojnie i nie ganiać za grupą po mieście bo zdaży się że komuś światełko zmienią na skrzyżowaniu albo gdzieś się nie zdąży wcisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamwidzę że większości pasuje Kerakoll czyli spotkanie po za miastem... no problem :)jeżeli Kerakoll o 8:00 to okja i tak będę przejeżdżał przez LUKOIL gdyż jest mi po drodze więc jeżeli komuś pasuje to LUKOIL o 7:30 i jedziemy na parking firmy Kerakoll na 8:00 dołączymy się do reszty i ruszamy dalej razem...co wy na to? :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Konrad i Asia - 8:00 LUKOIL2. jarek3. Wojtas 7.00 Lukoil / Kerakoll ( przy dobrej pogodzie )4. Łukasz i Paulina 8:00 Lukoil ( przy dobrej pogodzie )5. Łukasz 7.00 kerakoll6. MIchał + Kasia 8:00 Lukoil7. Aidekk 7.00 kerakoll8. Sajd 7,00 kerakol + 2 obie zmotoryzowane (w sumie 3 oczywiscie jak niebedzie padać)9. Bulba z plecaczkiem 8:00 Kerakoll (jak nie bedzie padac)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to jak jest w koncu o 8 na lukoil(włókniazy a Pabianicka ) czy o 8 na kreakoll ( gdzie to dokladnie jest ...?)

 

Ja bede o 8 na lukoil a jak juz was nie bedzie to bede was gonil .... :riding: i może bede na 8 15 na kreakoll

..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem dzis pogode i w tv i internecie i wychodzi na to ze bedzie pochmurnie i deszcz:((( ku**a czemu akurat wtedy kiedy cos ciekawgo sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Konrad i Asia - 8:00 LUKOIL2. jarek3. Wojtas 7.00 Lukoil / Kerakoll ( przy dobrej pogodzie )4. Łukasz i Paulina 8:00 Lukoil ( przy dobrej pogodzie )5. Łukasz 7.00 kerakoll6. MIchał + Kasia 8:00 Lukoil7. Aidekk 7.00 kerakoll8. Sajd 7,00 kerakol + 2 obie zmotoryzowane (w sumie 3 oczywiscie jak niebedzie padać)9. Bulba z plecaczkiem 8:00 Kerakoll (jak nie bedzie padac)10. Krzysztofor (może z plecaczkiem) 8,00 kerakoll

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to jak jest w koncu o 8 na lukoil(włókniazy a Pabianicka ) czy o 8 na kreakoll ( gdzie to dokladnie jest ...?)

 

Ja bede o 8 na lukoil a jak juz was nie bedzie to bede was gonil .... :riding: i może bede na 8 15 na kreakoll

..?

 

moja propozycja jest taka żeby 7:30 na LUKOIL i dołączymy do grupy na parkingu Kerakoll na 8:00 może z minutami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze zrozumiałem Irka piszącego, że przekładamy na 8;00 i większość ludzi akceptujących zmianę to pozwolę sobie zaktualizować listę. Pozbierałem też tych, którzy się nie dopisywali a pisali w wątku na ostatnich 3 stronach że jadą i wskazali miejsce. To tak dla lepszej orientacji :)KERAKOLL 8:001. ajejman (przy dobrej pogodzie)2. jarek (lupo1978)3. Wojtas ( przy dobrej pogodzie )4. Kukizb55. Łukasz (lukas_01)6. Konrad85 (także 7;30 zahacza LUKOIL)7. Aidekk8. Sajd + 2 obie zmotoryzowane (w sumie 3 oczywiscie jak niebedzie padać)9. Bulba z plecaczkiem (jak nie bedzie padac)10. Krzysztofor (może z plecaczkiem)LUKOIL1. Jarek Wadowiec2. Konrad i Asia3. Łukasz i Paulina ( przy dobrej pogodzie )4. MIchał + Kasia5. KarkTak to wygląda po zebraniu. Jeśli coś namieszałem, choć nie sądzę to sorry.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zapytam ilu jest chętnych na 100 % bo będzie padać cała niedzielę w Łodzi i w Częstochowie :(i dlaczego Suchy milczy? Adminie nie jedziesz z nami? :biggrin: wymiękasz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa jak ch.......Wszystkie prognozy podaja, ze cala niedziele ma padac :(Lubie latac ale nie za wszelka cene.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota ma być lepsza niż niedziela a więc proponuję Skierniewice na 11;30 pod ratuszem. 62km to możemy wylecieć 10;30 i luźno będziemy na czas :)Zresztą zarzuciłem już wątek w spontanach.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cala sobote ma byc ladnie wiec Skierniewice to bardzo dobry pomysltyle ze moj plecaczek tyra a mnie juz glupio tak samemu wszedzie jezdzic :(Aidekk zaloz osobny watek dotyczacy tylko i wylacznie SkierniewicCos sie pomysli :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk zaloz osobny watek dotyczacy tylko i wylacznie Skierniewic

Oto i wątek:http://motocykle-lodz.pl/topic/139-spontany-spotkania-nieoficjalne/page__view__findpost__p__29095Do wylotu poniżej 24 godz więc wg mnie prawie jak spontan :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam też takie zapytanko do osób, które jadą z lukoila. którędy będziecie jechać. Jak nie Mielibyście pomysłu jak jechać i nie pogubić się na skrzyżowaniach. to może pojedziecie w taki sposób czas przejazdu około 20min. pabianicką kierunek rzgów/ pabianice (3x światła) później w rudzką (jest przejezdna budowa jest ku końcowi) puszczona jest nitka pod koniec granic miasta, dlaej do rzgowa cały czas prosto i wyjeżdzacie przy skrzyżowania za ptakiem na wprost parkingu kerakoll.takiem moje dwa grosze, bo nie proponowałbym jechać przez rzgowska :smile: do zobaczenia

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERAKOLL 8:001. ajejman (przy dobrej pogodzie)2. jarek (lupo1978)3. Wojtas ( przy dobrej pogodzie )4. Kukizb55. Łukasz (lukas_01)6. Konrad85 (także 7;30 zahacza LUKOIL)7. Aidekk8. Sajd + 2 obie zmotoryzowane (w sumie 3 oczywiscie jak niebedzie padać)9. Bulba z plecaczkiem (jak nie bedzie padac)10. Krzysztofor (może z plecaczkiem)11. Marcin (m_sokol - jak nie będzie padać)LUKOIL1. Jarek Wadowiec2. Konrad i Asia3. Łukasz i Paulina ( przy dobrej pogodzie )4. MIchał + Kasia5. Kark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERAKOLL 8:001. ajejman (przy dobrej pogodzie)2. jarek (lupo1978)3. Wojtas ( przy dobrej pogodzie )4. Kukizb55. Łukasz (lukas_01)6. Konrad85 (także 7;30 zahacza LUKOIL)7. Aidekk8. Sajd + 2 obie zmotoryzowane (w sumie 3 oczywiscie jak niebedzie padać)9. Bulba z plecaczkiem (jak nie bedzie padac)10. Krzysztofor (może z plecaczkiem)11. Marcin (m_sokol - jak nie będzie padać)12. Artur ( jak nie będzie padać )LUKOIL1. Jarek Wadowiec2. Konrad i Asia3. Łukasz i Paulina ( przy dobrej pogodzie )4. MIchał + Kasia5. Kark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...