Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś leci na Skierniewice w sobotę? Czy uważacie imprezę za mało znaczącą i nie chce wam się jechać? Dajcie znać :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy spontan. Tel 'jesteś w domu?'tak"idziesz polatać"tak.Polatane na mokrym, banan na twarzy :smile: wypad za Zgierz do baru przydrożnego i powrót :)Dziękować Darcio za tel :riding: :riding: :riding:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto lata w sobotę! Mam cały dzień wolny bo kobita pojechała na jakąś wycieczkę z mieszkankami i pracownikami DPS...Obadałem Skierniewice i tak myślę, że średnio warto siedzieć. Można jednak załapać się na 11;30 na rynek i pojechać z paradą do kościoła. Następnie proponuję przeczekać mszę gdzieś w pobliżu np na lodach czy zwyczajnie pogadać, tak by nie zakłócać nikomu modłów. Po mszy idzie się załapać na grochówkę/herbatę/kawę - nie pisze czy bezpłatnie ale raczej taka tradycja, a nawet jak nie to nie będzie chyba tragedii. Ja bym się chociaż na przejazd załapał. W drodze powrotnej można coś jeszcze odwiedzić. Zbieram listę - dopisywać się.1. Aidekk2. Julka (jak się zbierze ekipa).Liczę na co najmniej +2 chętnych i lecim!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sral pies z ta pogoda. Nic kurna zaplanowac nie mozna.Bym sie przelecial, ale co bedzie na niebie tego nikt nie wie. :sad2:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Skierniewic mogę się przelecieć oczywiście jak nie będzie padało. Jeżeli będzie tak jak dziś to jestem. Nie dopisuję się do listy ze względu na brak pewności pogodowej ale będę śledził wątek. Tylko trzeba by może zapodać jakieś orientacyjne miejsce soptkania bo godz 10:30 jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba by może zapodać jakieś orientacyjne miejsce soptkania bo godz 10:30 jest ok.

Jeśli lecieć na Skierniewice to nie widzę lepszego miejsca niż Brzezińska - parking pod M1 :)Nawet jeśli ktoś nie wie gdzie to - nie sposób ominąć.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ustalmy godzinę ostatecznej decyzji na 9:30. o tej porze zobaczymy jaka pogoda i albo jedziemy albo nie. A spotkania na 10:30. godzina na przygotowanie się powinna każdemu wystarczyć. Ze mną może ze 3-4 maszyny będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w skierniewicach jest jakieś rozpoczecie sezonu czy coś w tym stylu?

Czytamy:http://www.zelazny-o...cie-sezonu-2012Może nie ma super atrakcji ale tak myślę, że jak ma Częstochowa nie wypalić to mnie chyba poj*bie na chacie... muszę się przejechać.

to może ustalmy godzinę ostatecznej decyzji na 9:30

Niech tak będzie. Jeśli godz 9;30 będzie pochmurno ale bez deszczu albo lepszy wariant to ok 9;30 napiszę tutaj w wątku, że jadę. Zresztą zobaczymy, co będzie.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sie zbieracie

Jeśli lecieć na Skierniewice to nie widzę lepszego miejsca niż Brzezińska - parking pod M1 :)Nawet jeśli ktoś nie wie gdzie to - nie sposób ominąć.

morzna poleciec przez łowicz lepsza drogajak o 10:30 to moze sie wyrobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie jest źle. Może się jeszcze rozpogodzi, ale mnie taka pogoda wystarcza. Byle nie lało :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie 9:30, więc wypada się zdeklarować czy jedziemy, czy też nie. Ja się wybiorę pod M1, czekam na parkingu. Jak nie będzie chętnych albo pogoda się zepsuje to wracam, ale inaczej bym się wybrał. Są chętni? ok. 10:00 wychodzę z domu więc do tego czasu piszcie.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możecie poczekać do 11 to i ja podjadę

Będzie problem, nie damy później rady dojechać na czas. Do Skierniewic 62 km a tam zbiórka na 11;30 i przejazd miastem. Jadąc 80-90 średnio nie zajedziemy na czas. Licz, że są też wolniejsze motongi no i ja też tak do 120 śmigam bo tyle pozwala maszyna...

 

Liczę, że dasz radę a jeśli nie możesz nas dogonić w trasie :smile:

Lecimy 72 na Jeżów i tam odbijamy na Skierniewice na 705

 

 

 

Wyjazd punkt 10:30 z M1 żeby zdążyć na czas

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...