Skocz do zawartości

Ix Zlot Motocyklowy Na Jasnej Górze 14-15 Kwietnia 2012


JAKUBKO

Rekomendowane odpowiedzi

Radosne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w 2012 roku, IX Zlot Motocyklowy im.

Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego, Jasna Góra 2012, odbędzie się w

dniach 14-15 kwietnia 2012 roku.

Edytowane przez Suchy-wolk
Zmiana tytułu na bardziej rozpoznawalny. (wyświetl historię edycji)

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to idę się ubrać i w drogę :riding:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza do zaliczenia chyba dla każdego aktywnego motocyklisty :smile: W ubiegłym roku byłem jako plecak, ale tym razem trzeba swoją maszynę poświęcić :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lada dzień :ohmy2: moze bedzie gdzies jakies ciekawsze rozpoczecie jak np Bemowo. ale mozna i tu i tu i tam :riding:

dokładnie, ciekawsze by się przydało i niekoniecznie z sutanną w tle. Co do samego "rozpoczęcia" to już myślałem że sezon 2012 jest już otwarty ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w zeszłym roku, niesamowite wrażenia na miejscu jak i po drodze :)Jechaliśmy grupą ok 20 2oo i nawet TIRy robiły nam miejsce :decayed:Jeśli nie wypadnie coś strasznie ważnego to również jadę :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpoczecia sa fajne to chociaz zakonczmy na chwile i otworzymy :riding: Zglaszam wniosek do najwyzszej rady forum o zorganizowanie rozpoczecia conajmniej 2 dniowego w fajnym miejscu %)

 

czyli kiedy zakończenie bo coś się nie moge zebrać by suze rozłożyć a skrzynke trzeba by było poprawić na nowy sezon...

 

Rozpoczęcie tak daleko ?? lepiej wyjdzie na miejscu starczy na więcej paliwa :cheers:

 

A tak na serio też byliśmy w tamtym sezonie zrobiło to na mnie i mojej żonce zaj@%$#!* wrażenie i w tym roku również wątpie byśmy odpuścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...