Jump to content

Ix Zlot Motocyklowy Na Jasnej Górze 14-15 Kwietnia 2012

JAKUBKO
 Share

Recommended Posts

Radosne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w 2012 roku, IX Zlot Motocyklowy im.

Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego, Jasna Góra 2012, odbędzie się w

dniach 14-15 kwietnia 2012 roku.

Edited by Suchy-wolk
Zmiana tytułu na bardziej rozpoznawalny. (see edit history)

Po prostu na bank. O niczym innym nie marzę jeżdżąc na motocyklu. Ciekawe czy w naszym pięknym kraju Hells Angles święcą swoje kluby przed otwarciem.

Impreza do zaliczenia chyba dla każdego aktywnego motocyklisty :smile: W ubiegłym roku byłem jako plecak, ale tym razem trzeba swoją maszynę poświęcić :biggrin:

lada dzień :ohmy2: moze bedzie gdzies jakies ciekawsze rozpoczecie jak np Bemowo. ale mozna i tu i tu i tam :riding:

dokładnie, ciekawsze by się przydało i niekoniecznie z sutanną w tle. Co do samego "rozpoczęcia" to już myślałem że sezon 2012 jest już otwarty ;)

rozpoczecia sa fajne to chociaz zakonczmy na chwile i otworzymy :riding: Zglaszam wniosek do najwyzszej rady forum o zorganizowanie rozpoczecia conajmniej 2 dniowego w fajnym miejscu %)

Czę100chowa to miejsce które odwiedzać trzeba, byłem już 3 krotnie, 2 razy skuterem :biggrin: a ostatnim razem na plecaku.

Spokojnie mamy jeszcze dużo czasu na to aby każdy zdążył się wysztyftować i wybrać się :smile:

Ja byłem w zeszłym roku, niesamowite wrażenia na miejscu jak i po drodze :)Jechaliśmy grupą ok 20 2oo i nawet TIRy robiły nam miejsce :decayed:Jeśli nie wypadnie coś strasznie ważnego to również jadę :riding:

rozpoczecia sa fajne to chociaz zakonczmy na chwile i otworzymy :riding: Zglaszam wniosek do najwyzszej rady forum o zorganizowanie rozpoczecia conajmniej 2 dniowego w fajnym miejscu %)

czyli kiedy zakończenie bo coś się nie moge zebrać by suze rozłożyć a skrzynke trzeba by było poprawić na nowy sezon...

Rozpoczęcie tak daleko ?? lepiej wyjdzie na miejscu starczy na więcej paliwa :cheers:

A tak na serio też byliśmy w tamtym sezonie zrobiło to na mnie i mojej żonce zaj@%$#!* wrażenie i w tym roku również wątpie byśmy odpuścili.

No ja to się chyba nie dotoczę, może jak coś bliżej będzie to się wybiorę...

Ja lece napewno bo bylem tylko raz jako plecak i bylo mega wiec swoim sprzetem nie odpuszcze i biore jeszcze 3 kumpli odemnie na sprzetach :smile: