Jump to content

Wymiana Opon - Gdzie W Łodzi Lub Okolicach?

Mr.B
 Share

Recommended Posts

Szukałem na forum, ale o dziwo nie znalazłem takiego wątku....

Gdzie w Łodzi lub okolicach można wymienić opony w motocyklu?

Tak profesjonalnie... na odpowiednich maszynach, z wyrażeniem (ładnymi lakierowanymi ciężarkami), wymianą zaworków...

Co polecacie?

B.

Edited by Mr.B (see edit history)

U MadPawła możesz wymienić oponki ;) Szybko, dobrze i solidnie :smile: Dodatkowo z kartą forumową możesz otrzymać rabat :smile: 

www.stunt-ex.pl

motopublica na obywatelskiej za 40 wymienia gumy u jakubka też jest git

Edited by kosmaty (see edit history)

Jakubek na Drewnowskiej 50  ale tam obowiązkowe jest jaranie kapcia do wybuchu :P

U Janka Wojtery na Glinianej (równoległa do Al. Włókniarzy na odcinku między Limanowskiego i Pojezierską).

Janek jest motocyklista, jego synowie też - dają radę. Szybko i w miłej atmosferze :smile:

piotreklodz

Byle nie przy rondzie sybirakow - kolo serwis to sie bodajze nazywa. Totalna porazka pod kazdym wzgledem.

Na glinianej bardzo przyzwoicie - polecam. A jak ktos ma enduraka to zachecam kupic lyzki i sie samemu nauczyc :-)

Edited by piotreklodz (see edit history)

michal_lc4

A jak ktos ma enduraka to zachecam kupic lyzki i sie samemu nauczyc :-)

Już się dawno temu nauczyłem, ale teraz jestem już stary  :decayed: nie chce mi się  ;)  i wożę właśnie na Glinianą zawsze  ;)

• 2 months later...

W kolo serwis powiedziałem że starą dętkę na zpas sobie zostawię, to przy odbiorze koła(zdajsie po 5h zadzwonili) okazało się że wentyl ucieli bo im się nie chciało wykręcić koleś rzucił -a bo ja wiem co się stało bierzesz pan czy nie- raczej ostatni raz ich odwiedziłem

Ja wymieniałem w Dolko na Rojnej. Fachowo i tanio. Za moją schadowke 100 za komplet :smile:  Polecam.

• 2 weeks later...

Ja polecam 95-200 Pawlikowice 70.
U motocyklisty ,profesjonalnie na nowych maszynach
i wyważarce motocyklowej!
1 szt.z wywarzeniem ze zdjęciem z motocykla 60 zł
a jeśli koło masz zdjęte 30 zł.I od ręki.

I nie tak jak mi zamontował Jakubko na Drewnoskiej
strzałkami do tyłu. :hihi:

Edited by Gregor STG (see edit history)

• 5 months later...
  • 3 weeks later...

no to wymieniłem u Wojtery na Glinianej. Polecam. Chłopaki wiedzą co robią, Felgi po przekładce opon bez jednej ryski.

Konrad - Michał

Dokładnie tak, również wymieniałem na glinianej - jak dostarczysz samo koło - 35zł/szt., jeżeli wpadniesz motongiem to 50zł/szt.

to tam marcin a. pracuje ?

Spoko do Marcina mam numer. A czy jest w Łodzi serwis gdzie wywazaja koła dynamicznie a nie statyczne? Bo z tego co wiem to statyczne nadaje się raczej na przednie koło a tył z racji masy powinien być wyważony dynamicznie

Spoko do Marcina mam numer. A czy jest w Łodzi serwis gdzie wywazaja koła dynamicznie a nie statyczne? Bo z tego co wiem to statyczne nadaje się raczej na przednie koło a tył z racji masy powinien być wyważony dynamicznie

Wojtera waży dynamicznie. U mnie przód z klamrami do kół motocyklowych, a tył bez klamry - tradycyjnie. Mówili że wyważarkę mają skalibrowaną do 3g. I wyszło mi ok 15g na koło. Statycznie możesz w Motopublice

Edited by malyanio (see edit history)

nie ja chce właśnie dynamicznie

• 4 weeks later...

No to polecam Ci Wojtere.

Janka znam nie tylko z moto ale razem w teren jeździmy. Jakby co powołaj się na mnie.