Skocz do zawartości

Wymiana Opon - Gdzie W Łodzi Lub Okolicach?


Mr.B

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem na forum, ale o dziwo nie znalazłem takiego wątku....

 

Gdzie w Łodzi lub okolicach można wymienić opony w motocyklu?

 

Tak profesjonalnie... na odpowiednich maszynach, z wyrażeniem (ładnymi lakierowanymi ciężarkami), wymianą zaworków...

 

Co polecacie?

 

B.

Edytowane przez Mr.B (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U MadPawła możesz wymienić oponki ;) Szybko, dobrze i solidnie :smile: Dodatkowo z kartą forumową możesz otrzymać rabat :smile: 

 

www.stunt-ex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motopublica na obywatelskiej za 40 wymienia gumy u jakubka też jest git

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakubek na Drewnowskiej 50  ale tam obowiązkowe jest jaranie kapcia do wybuchu :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Janka Wojtery na Glinianej (równoległa do Al. Włókniarzy na odcinku między Limanowskiego i Pojezierską).

Janek jest motocyklista, jego synowie też - dają radę. Szybko i w miłej atmosferze :smile:

Zdrowko

KLOSZ

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™

Masz kłopot z elektryką motocyklową? Nie wiesz jak coś zrobić? Napisz, może potrafię Ci pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.szybkieopony.com.pl/

Nie wiem, czy w tej chwili już moto też, ale na pewno w tym sezonie będzie można.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie przy rondzie sybirakow - kolo serwis to sie bodajze nazywa. Totalna porazka pod kazdym wzgledem.

 

Na glinianej bardzo przyzwoicie - polecam. A jak ktos ma enduraka to zachecam kupic lyzki i sie samemu nauczyc :-)

Edytowane przez piotreklodz (wyświetl historię edycji)

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jak ktos ma enduraka to zachecam kupic lyzki i sie samemu nauczyc :-)

Już się dawno temu nauczyłem, ale teraz jestem już stary  :decayed: nie chce mi się  ;)  i wożę właśnie na Glinianą zawsze  ;)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W kolo serwis powiedziałem że starą dętkę na zpas sobie zostawię, to przy odbiorze koła(zdajsie po 5h zadzwonili) okazało się że wentyl ucieli bo im się nie chciało wykręcić koleś rzucił -a bo ja wiem co się stało bierzesz pan czy nie- raczej ostatni raz ich odwiedziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja polecam 95-200 Pawlikowice 70.
U motocyklisty ,profesjonalnie na nowych maszynach
i wyważarce motocyklowej!
1 szt.z wywarzeniem ze zdjęciem z motocykla 60 zł
a jeśli koło masz zdjęte 30 zł.I od ręki.

I nie tak jak mi zamontował Jakubko na Drewnoskiej
strzałkami do tyłu. :hihi:

Edytowane przez Gregor STG (wyświetl historię edycji)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Konrad - Michał

Dokładnie tak, również wymieniałem na glinianej - jak dostarczysz samo koło - 35zł/szt., jeżeli wpadniesz motongiem to 50zł/szt.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko do Marcina mam numer. A czy jest w Łodzi serwis gdzie wywazaja koła dynamicznie a nie statyczne? Bo z tego co wiem to statyczne nadaje się raczej na przednie koło a tył z racji masy powinien być wyważony dynamicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko do Marcina mam numer. A czy jest w Łodzi serwis gdzie wywazaja koła dynamicznie a nie statyczne? Bo z tego co wiem to statyczne nadaje się raczej na przednie koło a tył z racji masy powinien być wyważony dynamicznie

Wojtera waży dynamicznie. U mnie przód z klamrami do kół motocyklowych, a tył bez klamry - tradycyjnie. Mówili że wyważarkę mają skalibrowaną do 3g. I wyszło mi ok 15g na koło. Statycznie możesz w Motopublice

Edytowane przez malyanio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to polecam Ci Wojtere.

 

Janka znam nie tylko z moto ale razem w teren jeździmy. Jakby co powołaj się na mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...