Jump to content

Stop Masie Krytycznej!

Aidekk
 Share

Stop Masie krytycznej  

30 members have voted

1. 1. Czy już wysłałeś podpisany wniosek sprzeciwu przeciwko masie?

• Tak
      20
    • Nie
      10

Recommended Posts

Ja wysłałem na wszystkie załączone e-maile, ale zwrotny przyszedł jeden.

Faktycznie zróbmy coś w granicach norm zanim ktoś je przekroczy .

W związku z postem ridricka w temacie paraliż-łodzi-masa-krytyczna-rowerzyści-jadą-kierowcy-stoją

I będzie na mnie :P

Profilaktycznie skorzystałem ze służbowego maila ;)

Oczywiście załączyłem tez filmik z Brazylii.

Pewnie nic to nie da ale próbować trzeba

Co ile ponawiamy maila ?? Co miesiąc ??

A wiecie, że nic Wam to nie da? Urząd musi wydać zgodę na zgromadzenie publiczne jakim jest Masa.

Jedyna możliwość to zorganizowanie/zgłoszenie podobnego zgromadzenia odbywającego się w tym samym miejscu i o podobnej trasie przemarszu. Tyle tylko, że należy to zgłosić wcześniej niż Fenomen i w odpowiednim momencie zgłaszać nieznaczne zmiany trasy.

Inną sprawą jest możliwość codziennego zgłaszania zgromadzenia polegającego na przejeździe kierujących samochodami/motocyklami np. przez W-Z. Celem takiego zgromadzenia może być "pokazanie uczestnikom zalet prowadzonych remontów w celu poprawienia odbioru społecznego utrudnień w ruchu miejskim." Takim sposobem codziennie będzie można dotrzeć szybciej do domu i to w asyście Policji.

Oczywiście można do tego dodać punkt o zablokowaniu ruchu rowerzystów na danej trasie "aby przedstawić zalety poruszania się po drogach bez niechronionych uczestników ruchu, którymi są piesi i rowerzyści" :smile:

A wiecie, że nic Wam to nie da? Urząd musi wydać zgodę na zgromadzenie publiczne jakim jest Masa.

Drogi Tomku, wybory są tuż tuż. Jeśli naszych głosów będzie więcej niż masy to zwyczajnie osiągniemy co chcemy. Darmozjady chcą być przecież wybrani na kolejna kadencję. Dla nich 1000 vs 1200 = prosty wynik :biggrin:

• 4 months later...

Teraz im na Żeromskiego zrobili drogę dla rowerów po obu stronach i korki są x3 a pedalarzy nie widać

Zimno jest, do samochodów się przesiedli.

Wrócą jak się ociepli ;)

w sumie to się zastanawiam jak to teraz jest z tym pasem.

Czy normalnie mozna po nim jeździć ?? czy to kompletnie zabronione ???

Z drugiej strony leci ta trasa przez całe skrzyżowanie.

Jedynie przy barlickim nagle znika.

Ja tam po tym jeżdze i mam w d*pie. Już wiekszą bzdure tylko na wschodniej zrobili

• 1 month later...

ten Barański to baran jakich mało.. masa krytyczna zaczyna przypominać swego rodzaju sektę, klapki na oczy i powtarzać to, co mówi wspomniany Barański.. szkoda gadać. 

przepustowość na Żeromskiego ? bez komentarza, każdy zainteresowany wie, że korki tam są o wiele większe, bo pedalarze muszą mieć swój wytyczony pas - na ktorym jeszcze żadnego nie widziałem.

dobrze, że temat odswieżyłeś , bo już za 2 dni znowu PEDAŁują przez miasto - byłbym zapomniał, kurrrrr