Skocz do zawartości

Moto - Szkoły Łódź


Emil

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Kategoria A1

- Motocykl o pojemności skokowej silnika nie przekraczającej 125 cm3 i mocy nie przekraczającej 11 kW. Wymagany wiek - 16 lat.
Kategoria A

- Motocykl o pojemności skokowej silnika przekraczającej 125 cm3 , który może osiągnąć prędkość co najmniej 100 km/h. Wymagany wiek - 18 lat.

MAGIN Andrzej Auto-Szkoła
ul. Podrzeczna 27/9 Łódź. Kat.A

EXPERT auto-szkoła
ul. Wyszyńskiego 97
ul.Rojna 41 Łódź. Kat.A

Wójtowicz Jarosław Auto-Szkoła
ul. Rzgowska 78 Łódź. Kat.A

F1 Auto-szkoła
ul. Narutowicza 41 Łódź. Kat.A

Pańczyk Ireneusz Nauka Jazdy
ul. Limanowskiego 112 /116 Łódź. Kat.A

VIP Gryglas Piotr Auto-Szkoła
ul. Zgierska 69 Łódź. Kat.A

OBUSZKO Nauka Jazdy
ul. Wigury 15 Łódź. Kat.A

AGROS Auto-szkoła
ul. Żwirki 4 Łódź. Kat.A

KOŁODZIEJCZAK KRZYSZTOF Nauka Jazdy
ul. Więckowskiego 13 Łódź. Kat.A

KEMPEX Jarosław Kępka
ul. Rzgowska 17A
ul. Retkińska 123 Łódź. Kat.A

GRYGLAS Szkoła Nauki Jazdy
ul. Armii Krajowej 64 Łódź. Kat.A

GóRECKI Ryszard
ul. Tymienieckiego 6/4 Łódź. Kat.A

AUTKO-SZKOŁA Joanna Kikosicka-Oskroba
ul. Sienkiewicza 47 Łódź. Kat.A

AB Auto-szkoła
ul. Piotrkowska 134 Łódź. Kat.A

ZIELONY LISTEK Ośrodek Szkolenia Kierowców
al. Tadeusza Kościuszki 25 Łódź. Kat.A

WIŚNIEWSKI Tomasz Auto Szkoła
ul. Mikołaja Kopernika 25
ul. 6 Sierpnia 25 Łódź. Kat.A

Safedriving.pl
ul. Armii Krajowej 32A Łódź. Kat.A

PERFEKT Maciej Janaszewski
ul. Wólczańska 66
ul. Kościuszki 49/51 Łódź. Kat.A

SUKCES Magdalena Kusińska Auto-Szkoła
ul. Broniewskiego 2/24 Łódź. Kat.A

ŁOMIŃSKI Mirosław
Al. Wyszyńskiego 5 Łódź. Kat.A

KOSTULSKI ANDRZEJ
ul. Łanowa 85 Łódź. Kat.A

JERZY WITCZAK Ośrodek Szkolenia Kierowców
ul. Długa 1/14a Łódź
ul. Nawrot 104 Łódź. Kat.A

DRIVER Auto-szkoła
ul. Zachodnia 21
ul. Lutomierska 115b Łódź. Kat.A

16L Driver Jacek Kunka
ul. Henryka Sienkiewicza 13 Łódź. Kat.A

Pałgan Auto-Szkoła
ul. Kasprzaka 20 Łódź. Kat.A

MAREK PAŁYS Auto-szkoła
ul. Demokratyczna 44/1 Łódź. Kat.A1,A

PLEWIŃSKI Auto-Szkoła
ul. Limanowskiego 200 Łódź Kat.A1,A

M. Bajon Auto-Szkoła
ul. Wojska Polskiego 55/61
ul. Legionów 79
ul. Pasieczna 2/6 Łódź. Kat.A1,A

WOTA Zygmunt Wota Nauka Jazdy
ul. Nawrot 46 Łódź. Kat.A1,A

DELTA Ośrodek Szkolenia Kierowców
ul. Maratońska 111
ul. Orla 23 Łódź. Kat.A1,A

SZLIF Szkoła motocyklistów. Ośrodek szkolenia kierowców
ul. Warecka 41 Łódź. Kat.A1,A

PROMO Auto-Szkoła
ul. Modrzejewskiej 28 Łódź. Kat.A1,A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam M. Bajon.

Atrakcyjne ceny, przyjazne terminy, obsługa nie sprawia kłopotów i przy kolejnych kursach, zniżki.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Deltę już masz na liście. Uwielbiałem podejście w tej autoszkole. Instruktor maniak motocyklowy, szef też śmiga. Do tego żadnego jeżdżenia samochodem w czasie kursu. "Na miasto" wyjazdy były w grupach 3 osobowych i wszyscy na motocyklach, na przykład z samego końca Maratońskiej do McDonalds'a na Włókniarzy/Lutomierska na shake'a i komentarz do przebytej drogi.PS.: Kurs robiłem kilka lat temu może coś się zmieniło.

Group of Franc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też polecam OSK SZLIF - kurs tam właśnie ukończyłam, a teraz latam:)

Edytowane przez Suchy-wolk
Edycja wpisu - usunięcie jednego akapitu. (wyświetl historię edycji)

Erst wenn du laut bist, wird man dir zuhören.

Und wenn sie taub sind, dann lass sie spüren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robilam kurs u Zbyszka Bajona na ul. Solec, coz, instruktor nie poswiecil mi zbyt wiele czasu - najczesciej dostawalam moto na placyk a on znikal z kursantem kat B na miescie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to polecam PERFEKT (Maciej Janaszewski). Instruktorem jest p. Piotr. Świetnie można się z nim dogadać i bardzo dobrze tłumaczy. Kurs był w przystępnej cenie (950zł+50zł badanie lekarskie - robiłem kurs sierpień/wrzesień 2010). Miałem 30h teorii i 20h praktyki. Jazdy były głównie po tych drogach gdzie jest egzamin, ale inne miejsca też były zwiedzane, również wyjazd za miasto, żeby pojechać sobie szybciej i poczuć prędkość.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem kurs u Maćka w Szkole Argos. Polecam koszt- 900 zł. Ja wyjeździłem u niego 16h i poszedłem na egz- zdane za 1 razem. Zaświadczenie o odbytym kursie daje w trakcie jazd, tak żeby można było wcześniej umówić się na egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robilam kurs u Zbyszka Bajona na ul. Solec, coz, instruktor nie poswiecil mi zbyt wiele czasu - najczesciej dostawalam moto na placyk a on znikal z kursantem kat B na miescie...

Podobnie jak Ty Małgosiu, uczyłem się u Zbyszka Bajona i dobrze wspominam tamte chwile. Ja też dość długo wałkowałem placyk, ale chyba dzięki temu lepiej oswoiłem się z motocyklem oraz z samym placem manewrowym B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja polecam AB Mróz, nie jest najtaniej co prawda i jeszcze 3 lata temu (jak robiłem kurs) mieli tylko Hondy, ale na instruktorów i atmosferę podczas kursu nie mogę narzekać ! Dobrze wydane pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja robiłem prawko niedawno w Delcie. Mogę polecić z czystym sumieniem. Zamiast bez sensu krążyć po placu i łomotać trasę do bólu, razem z instruktorami jeździ się całkiem długie trasy bocznymi drogami pod Konstantynowem. Potem jazda miejska (nie tylko po trasie!) i mix. Zawsze instruktor na motorze w czasie jazdy korygujący błędy. No i ta niepowtarzalna atmosfera... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są w Łodzi jakieś szkoły gdzie można zapisać się na jazdy doszkalające? I nie chodzi mi o te zwykłe beznadziejne szkoły, które na kursie na kat A nie uczą nawet co to jest przeciwskręt. Ja chodziłem do szkoły Bajon (siedziba na ul Zielonej). Ceny są ok, kurs zrobiłem bardzo szybko. Ale.......Sam niestety dochodziłem do wszystkiego metodą prób i błędów (jak instruktor spał w samochodzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie polecam Delte :biggrin: klimat super...dobrze ucza :P czasami przychodzilam o godzine wczesniej siadalam sobie z nimi i gadalam :biggrin: polecam w 100% ... :smile: oczywiscie egzamin zdany za pierwszym razem :biggrin::decayed::riding:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bardzo polecam auto szkole WOTA !!!! wszystkie posiadane kategorie tam robilem a ze mam praktycznie wszystkie wiec....:P swojego czasu instruktorem byl tam moj brat cioteczny a jego ojciec jest caly czas lecz na kat D ale szkola bardzo fajna ogolnie POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zrobiłem kurs w szkole DRIVER. Moim instruktorem był Pan Andrzej Cieślak.Uprzedzono mnie, iż jest to przygotowanie do egazminu a nie nauka jazdy na motocyklu.I faktycznie - zdałem egazmin za pierwszym razem ale wiedziałem, że to dopiero początek nauki.Po uzyskaniu kat. A poszedłem na kilka lekcji do polecanej wcześniej OSK SZLIF, do Pana Waldemara. I nie żałuję. Chcę dojeździć do końca sezonu "samoucząc" się a na wiosnę znów poszukać jakiegoś kursu lub wrócić na SZLIFA na lekcję dla "średniozaawansowanych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robilam kurs u Zbyszka Bajona na ul. Solec, coz, instruktor nie poswiecil mi zbyt wiele czasu - najczesciej dostawalam moto na placyk a on znikal z kursantem kat B na miescie...

Heh i tam właśnie na solcu zdawając A1 coprawda pan Andrzej jeździł z kursantem na B a ja sam w listopadzie drifty i koło liczyłem jak nikogo nie było to był mój plac manewrowy;DKlatka jest to można gleby śmigać;D nie patrząc na nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja wam napisze inaczej. Każda szkoła w której instruktor grzeje d*pę w aucie a wy marzniecie na moto jest ch... warta.(ewentualnie on ma klime a wam gorąco)Najlepsze ze w chorej polskiej rzeczywistości instruktor z takiego dupowozu moze nie mieć pojęcia o prawdziwej jeździemotocyklem (art. szkolenie motocyklistów - absurdalne prawo na scigacz.pl), zatem czego on was może w tym temacie nauczyć.Ja osobiście polecam OSK Szlif (no cóż nazwa jak nazwa) ale zajęcia bardzo fajne, instruktor też.Mógłbym tu wymienić długą listę zadowolonych osób ale nie mój interes wiec ...

Edytowane przez Suchy-wolk
Edycja wpisu - usunięcie jednego akapitu. (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje Pańczyk mozna powiedziec że od kuby z Drewnowskjei napewno bedzie bonusik na Limanowskiego

wszystkie dane w necie i na odwrocie mojej wizytówki http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...