Jump to content

Przyjedź Na Dzień Filmowy Swoim Motocyklem! - 29.08.2013

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

thumb_flm_1377548170__dzien_filmowy_2.jp

Tym razem zależy nam na skręceniu ulicznych ujęć (bez szaleństw), nagranie normalnego przejazdu, z elementami uchwycenia charakterystycznego miejsca Łodzi (m.in. Placu Wolności). Więcej informacji na miejscu, ruszamy ok.19.30

co prawda wyjeżdżam w piątek do Szczyrku z rańca, ale mam nadzieję wpaść w czwartek ;)

Czyly narpierw spotkanko pod Centralnym bydyneczkiem, a później nagrywane z wieczora? gdzieś w mieście?  ;(  Mam dyżura ... Chyba, że go zamienie ... Pokombinuje

No proszę czwarteczek :smile:  to i ja się załapie chociaż widzę w tym jeden minus ... nie polecimy nigdzie w trasę :unsure:

na fb pisze czwartek ale juz tez sie pogubilem we wszystkim Prosze o konkretne info jak ktos cos wie

Mieszacie się sami jak kupa w klozecie  ^_^  Gdzie macie napisane, że dzisiaj spotkanie? Wszystko jest na plakacie jak wół, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem.

Kontynuujemy nagrywanie w najbliższy czwartek o godzinie 19.15. Spotykamy się na czwartkowym zlocie pod Centralem.

Rozdzielę te dni filmowe, bo się pogubicie biedaki  :riding:

heheh spoko teraz ja przynajmniej wiem wszystko  niepotrzebne bylo zamieszanie

Trasa filmowa na dziś, to :

Central > Plac Wolności - PATRZ MAPA

Dzisiaj przede wszystkim chodzi o ujęcia związane z charakterystycznym miejscem Łodzi, czyli Placem Wolności. Z racji tego, że nie ma tam za dużo miejsca, to motocykliści jadący na przodzie proszeni są o wjechanie pod pomnik, tak aby zmieściło się tam jak najwięcej maszyn. Reszta osób, która nie znajdzie miejsca na postój proszona jest o zrobienie kilku kółek wokół pomnika i skierowanie się do Arturówka (osoby zainteresowane dalszą trasą).

Tam odbędzie się krótki postój, poczekamy aż wszyscy dojadą, a Smooth wraz z wyznaczonymi wcześniej motocyklistami uda się na tzw. Parapet.

Osoby zainteresowane dalszą podróżą spod Arturówka, proszone są o zapoznanie się z wątkiem - TUTAJ.

Edited by Suchy-wolk (see edit history)