Jump to content

Forumowy Dentysta! Polecam!

_Michał_
 Share

Recommended Posts

Gdyby ktoś miał potrzebę leczenia ząbków bądź skorzystania z innych usług stomatologicznych (typu wybielanie itd.) to polecam odwiedzić naszą forumową koleżankę Gosię :smile: Zdaje się, że byłem pierwszym forumowym pacjentem w Stomatologicznym SPA :P Zabieg wykonany perfekcyjnie, bezboleśnie a do tego w miłej atmosferze :smile: Aż chce się chodzić do dentysty :biggrin: Jeszcze raz szczerze POLECAM!!! 

Poniżej namiar: http://motocykle-lodz.pl/user/2606-gocha/

Dzięki Gocha ;) 

• 2 weeks later...

Potwierdzam. Byłem dzisiaj. Gosia jest super zębomajstrem. Zero bólu, mega sympatyczna, dokładnie tłumaczy co robi w trakcie zabiegu. No i te wróżki zębuszki na suficie :-) acha, oczywiscie zniżka dla fłm. Dzięki Gosiu!

• 6 months later...

Na imprezkę? ;D

Może być i imprezka. Nawet byłoby lepiej bo aktualnie trzeba by wpaść służbowo ;)

Może być i imprezka. Nawet byłoby lepiej bo aktualnie trzeba by wpaść służbowo ;)

Urząd Skarbowy?;) 

Urząd Skarbowy? ;)

Ta jasne :P Ja to w roli pacjenta :P i to bardzo niepokornego.

Potrzebuje kogoś od remontów

To tym bardziej :smile: trzeba poznać "przeciwnika" na neutralnym gruncie ;) żeby wiedzieć czy wykonuje gwałtowne ruchy ;)

Jak masz ochotę to zapraszam ;)

• 3 weeks later...

Bylismy dzisiaj z bolacym zebem Corci...Podejscie do malej, ktora boi sie panicznie fotela...REWELACJA! Az sam nabieram ochoty zeby usiasc na fotel (a i mnie przekonac jest ciezko) ;-). Powinno byc wiecej takich stomatologów...CHAPEAU BAS!!! Naprawde polecamy :-)

• 1 month later...

Byłem u naszej wspaniałej specjalistki od zębologii..... jak normalnie miałem iść do dentysty to szukałem każdego możliwego sposobu aby to odłożyć i nie pójść...

Mogę z całą pewnością polecić Gosię.... wszystko obyło się bez jakiegokolwiek bólu.... bardzo miło, przyjemnie, aż chce się leczyć ząbki......

Już niedługo zawitam ponownie.... do zobaczenia..... :smile:

Małgosiu! To TY? Koleżanka z egzaminu grudniowego 2012 i kursu u Stasia?

Serdecznie pozdrawiam!

• 4 months later...

Małgosiu! To TY? Koleżanka z egzaminu grudniowego 2012 i kursu u Stasia?

Serdecznie pozdrawiam!

Ho ho!!!! Kogo moje oczy widzą!!! :biggrin: Oczywiście,że to ja! :smile: Witam witam :smile: jeeej! :0

Byłem u naszej wspaniałej specjalistki od zębologii..... jak normalnie miałem iść do dentysty to szukałem każdego możliwego sposobu aby to odłożyć i nie pójść...

Mogę z całą pewnością polecić Gosię.... wszystko obyło się bez jakiegokolwiek bólu.... bardzo miło, przyjemnie, aż chce się leczyć ząbki......

Już niedługo zawitam ponownie.... do zobaczenia..... :smile:

Mmmm :smile: Ależ pochwały!   ;)  A jaki uśmiech autora teraz :biggrin: Aż się napatrzeć nie mogę ;)))) Hahaha! Ostatnio był taki ubaw, że już nawet masz za nic moje szantażowanie odejmowaniem znieczulenia. hahaha :smile: A miałam być taka straszna! ;))))))

Edited by Gocha (see edit history)

• 4 months later...

Czołem!

mam pytanie pomocnicze: czy zajmujesz sie tez ortodoncją u dzieciakow?

Mojemu Juniorowi cos tam stałego wyrasta, ale każdy w inna strone i bede szukal pomocy w tym kierunku.

A niezaleznie od tego, chyba sam wybiore siedo Ciebie na akcje jak ze starej piosenki "ratujmy co sie da" ;).

• 3 months later...

Polecam z czystym sumieniem Gosię i jej usługi, bardzo sympatycznie miło i wesoło, no i najważniejsze dla mnie, kompletnie bezboleśnie.

Dzięki Gosia jeszcze raz i do następnego :decayed:

Roberto-pol72

A jakiś numer kontakt ? żeby się umówić na wizytę 

A jakiś numer kontakt ? żeby się umówić na wizytę

Czytaj od pierwszego posta to znajdziesz kontakt. :P

• 1 year later...

A czy polecacie jakiegoś chirurga stomatologa? Muszę zrobić sobie porządek z 8mi

Tomasz Hilt z Bartoka jest niesamowity w te klocki - praktycznie całe lecznie robi bezboleśnie a jego 'pasją' są właśnie ósemki.

• 2 months later...