Skocz do zawartości

Porysowana Szybka W Kasku


SZAKAL

Rekomendowane odpowiedzi

To są otarcia, rysy czy pęknięcia? Nie wyobrażam sobie polerować plastiku, gdzie jest głęboka rysa :P Trochę słabej jakości fotki, musiałbyś oddać to do magika, który już takie rzeczy robił, bo inaczej będziesz wcierał oliwkę jak w pupę niemowlaka. 

 

Zapodaj z innej perspektywy fotki, bo mój znajomy się zajmuje polerką, ale na płaskich powierzchniach, tutaj trudno nie połamać.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś takie rzeczy polerowaliśmy preparatem do bill  :smile:

Ja mam zarysowaną  ale jakoś nauczyłem się jej nie zauważać.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym juz raczej nic nie zrobisz, możesz jak ridrick przyzwyczaić się, albo wymienić ...

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są otarcia, rysy czy pęknięcia? Nie wyobrażam sobie polerować plastiku, gdzie jest głęboka rysa :P Trochę słabej jakości fotki, musiałbyś oddać to do magika, który już takie rzeczy robił, bo inaczej będziesz wcierał oliwkę jak w pupę niemowlaka. 

 

Zapodaj z innej perspektywy fotki, bo mój znajomy się zajmuje polerką, ale na płaskich powierzchniach, tutaj trudno nie połamać.

fotki dodane lepsze nie będą to tylko telefonem robione a to są rysy i otarcia koszt nowej szybki 200 :sad2: może dało by rade to jakoś naprawić :sad2:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj jakiejś drobnej pasty polerskiej. Miałem takie cos do polerowania chromu z Castoramy ale nie sprawdzałem na wizjerach.

Juz dużo bardziej nie spier... ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj jakiejś drobnej pasty polerskiej. Miałem takie cos do polerowania chromu z Castoramy ale nie sprawdzałem na wizjerach.

Juz dużo bardziej nie spier... ;)

byłem dzis w casto i lipaaa pozostaje latać w tym co jest i kupić nową no chyba że cos sie trafi :sad2:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Metalpolu na rogu Przybyszewskiego i Łęczyckiej jest pasta polerska lekko ścierna AutoMax, kosztuje ze 3-4zł:smile: Ale przy tak głębokich rysach to bym zaczął od papieru ściernego 1500-2000 i na mokro. A później filc i pasta. Polecam do tej roboty zgrzewke piwka bo szybko się tego nie da zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal, a byłeś u mnie ostatnio, czemu się nie zapytałeś, to bym ci powiedział jak to zrobić.... oj ty...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś spał mi kask z motocykla czego efektem była dość dokuczliwa rysa na środku kasku. Kupiłem  pastę polerską do szkła i plastiku , gdy zacząłem polerować po chwili zaczęła odpryskiwać jakaś warstwa z szyby (antifog ? ) , nie wiem co to było .... Nie polecam  tego nikomu robić. Może miałem jakąś inną szybkę, ale efekt wyglądał paskudnie. 

Tą samą pastę zastosowałem na szybce w moto,  efekt był naprawdę świetny ! Może na szybkach w kaskach jest jeszcze specjalna powłoka która po zastosowaniu pasty ścierasz i efekt jest jeszcze gorszy .. 

motox.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

odpryskiwać jakaś warstwa z szyby (antifog ? )

Po zewnętrznej stronie ?? tam raczej jakieś warstwy zabezpieczające przed zarysowaniami ale na to już trochę za późno.

 

 

 

Szakal, a byłeś u mnie ostatnio, czemu się nie zapytałeś, to bym ci powiedział jak to zrobić.... oj ty...

No to pisz. Może będę mógł się odzwyczaić od rysy na moim ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

dziadkowy sposob... popiół z kiepa, zimna woda, flanelowa szmatka i jedziesz jeden z drugim... aż rysa się wyraźnie zmniejszy :P

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dziadkowy sposob... popiół z kiepa, zimna woda, flanelowa szmatka i jedziesz jeden z drugim... aż rysa się wyraźnie zmniejszy :P

To bardzo niestosowne namawianie mnie do powrotu do nałogu :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal, a byłeś u mnie ostatnio, czemu się nie zapytałeś, to bym ci powiedział jak to zrobić....

Byłem ale w tedy szybka była jeszcze bez żadnej skazy :] stalo sie to tego samego dnia jak odstawiałem moto od ciebie :sad2:

mozesz spróbować tego

kolega tego używał i podobno działa dokładnie tak jak na filmie

No powiem ze rewelka to by mogło byc dobre ;) tylko ciekawe czy po takim polerowaniu bedzie zniekształcony obraz i jak bedzie reagowac w nocy na swtalo reflektorow

Edytowane przez SZAKAL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz  z ta szybka do reala na wlokniarzy od strony radwanskiej tam poleruja reflektory bylem tez robili mi szybke w kasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podjedz z ta szybka do reala na wlokniarzy od strony radwanskiej tam poleruja reflektory bylem tez robili mi szybke w kasku

Jaki koszt ???

Może dziś podjadę zapytać/zrobić bo mam całkiem blisko. Gorzej jak spier... :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem juz polerowanie szybki efekt jest taki rysy znikneły a za to jest lekko nieostra widoczność, zaś w nocy to jeden wielki dramat jak światła walą po oczach, być może źle się za to zabrałem ale wydaję mi się że każda szybka kasku ma warstwe refleksyjną i jak ją przytrzemy to d*pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wczoraj na własną prośbę zrysowałem szybę kasku, kładąc go na baku, na rękawicach, kask się po prostu jak na rolkach zsunął lądując na szybie. Zastanawiam się mocno czy cokolwiek z tym robić i kombinować bo to szyba Shoei CW1 dark smoke ;/ Chyba Spitolę ją bardziej każdą próbą polerki :sad2: Szczęście w tym wszystkim, że rysy nie wchodzą w centralne pole widzenia, a są umiejscowione skroniowo. Jak jadę muszę ich poszukać, żeby znaleźć, więc nie jest źle. Pozostaje jedynie problem estetyczny, który chyba odstawie nieco dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam taki problem z szybka kiedyś spadł na ziemie, rysy zostały, ale nie robię z tym nic bo prędzej się zrobi mleko z szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spolerować jak najbardziej można, z tym, że po spolerowaniu należy nałożyć warstwę ochronną, gdyz inaczej szybka, raz, że bedzie pokrywała się z czasem takim białym nalotem, dwa łatwiej się będą robiły rysy i wżery.

można stosować lakiery bezbarwne, ale to musi nałożyć ktoś, kto się na tym zna, żeby nie było zniekształcenia  (musi być idealnie równej grubości warstwa lakieru) lub nanopowłoka, która raz, że zabezpieczy, a dwa, w trakcie deszczyku, mrzawki powoduje, że krople wody momentalnie spadają z szybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu setek stron na forach doszedłem do wniosku ze nie ma co się bawić w polerkę do rys się można przyzwyczaić gorzej jak by miał być zniekształcony obraz po polerce z ciężkim bólem zaakceptowałem rysy na szybce ale na pocieszenie kupiłem nową szybkę lustrzankę i czteropaka warki :smile:
http://przeklej.net/image_details/120823.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Podjedz  z ta szybka do reala na wlokniarzy od strony radwanskiej tam poleruja reflektory bylem tez robili mi szybke w kasku

 

Trochę wyciągnę temat z głębi worka, ale mam podrapana szybe i chetnie bym jak oddrapał ;)

Marecki, napisz gdzie to polerowanie robiles? W FeuWert, czy cos tam innego jest?

Zdrowko

KLOSZ

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™

Masz kłopot z elektryką motocyklową? Nie wiesz jak coś zrobić? Napisz, może potrafię Ci pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...