Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Zapas paliwka powinien być?? 

 

W odległości 100 metrów od toru jest stacja benzynowa na którą spokojnie można podjechać i w miarę potrzeby dotankować :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Szefu, tak się sram trochę ze slickami bo nigdy na nich nie jeździłem i bałem się, że nie uda mi się ich dogrzać ale skoro mówisz że się da to się da :smile:

 

 

A tak na przyszłość z typowymi  slikami jest tak samo?

 

d211 jest z bieżnikiem jak i w wersji slick :smile:

wiec jeden kij 

tak jak pisałem z kocem jest ta wygoda ze grzejemy sobie oponki i lądujemy na torze od razu na bogato (wiadomo w ramach rozsadku ;) )

po czym po zjezdzie z toru znowu zakladamy kocyk zeby opona nie stygla bo one nie lubią być tak nagle studzone i grzane co chwila.

bez kocy po prostu musimy pare okrazen zrobić żeby opona złapała temperature nie ważne jaki to rodzaj...

trzeba tez pamiętać ze opona nagrzana kocem w momencie kiedy będziemy jeździli za wolno to zwyczajnie będzie stygla i moze dojsc do sytuacji

ze na początku przyczepność będzie bajka a później słabsza wiec pełen ogien łtatatatta :P

 

ale Dudek jest berdziej kompetentną osoba wiec moze niech on sie wypowie i ew mnie poprawi :smile:

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam każdemu, kto się zastanawia!

Z perspektywy świeżyny: moto tylko na pace, obrać ze wszystkiego co nie jest potrzebne do jazdy. I jedna sesja wystarczy, nakręciłem 100km a nie mam siły otworzyć piwa :biggrin:

 

Ekipie z dzisiaj bardzo dziękuję, Lusi i Tomkowi życzę szybkiego uporania się z siniorami ;)

 

Piszę się na następne wyjazdy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajnie, że będziecie ;) usłyszycie mój nowy wydech :biggrin:

wydech spoko od razu było Cię słychać ale jakie tępo dzisiaj i to po glebie :smile: szacun :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam każdemu, kto się zastanawia!

To prawda!! 

Było super !! Na ulicy tak się nie pojeździ.

 

 

życzę szybkiego uporania się z siniorami

Ja tam nic nie czuje! Pyralgina jest SUPER ,a podwójna to SUPER X2

 

AAAAA !!!

Przez przypadek nagrałem kamerką gościa co repsla skasował !

Postaram się filmik pokazać. Koper mówił że on nie od nas. Czy to ktoś od nas ???

Edytowane przez Tomek K71 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ten z repsola nie jest od nas. Dawaj szybko ten filmik :-D

 

Dzisiaj był świetny dzień!! Jutro będą olbrzymie zakwasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wydech spoko od razu było Cię słychać ale jakie tępo dzisiaj i to po glebie szacun

mój nauczyciel w końcu miał dla mnie czas, to musiałam skorzystać z okazji ;) hamulec sprawdzony po glebie, to opór miałam tylko do pierwszego użycia :P później już wciskałam na maxa :biggrin: już nie mogę się doczekać następnego wyjazdu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tak to jest z filmikami na których przez przypadek coś się złapie ciekawego.

Gdy obejrzysz w hd widać że kładzie motocykl na prostej.

Tak mi sie wydaje a może nie....

Edytowane przez Tomek K71 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że pierwszy mój tor...

Byłem rozczarowany wielkością, ale dzięki temu prędkość jest niewielka i ewentualne straty też (u mnie kierunek).

... chociaż honda w proszku.

Ale złożenia SUPER no i ciągle coś cię dzieje!!

Lewo, prawo,lewo...

Każdy powinien chociaż dwa , trzy razy do roku poćwiczyć zakręty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam na D211 a kocy nie mam. Jak jest ciepło to 1, 2 kółka i ogień, jak chłodno ze 4 trzeba zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...