Skocz do zawartości

Drugie Urodziny Forum Łódzkich Motocyklistów - 4 Lipca 2013 !


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja też sobie popyskuję bo nie wiem dlaczego mieli byśmy nie mieć obstawy :wacko: na rowerach mają i blokują całą Łódź jeżdżąc w kółko i jest dobrze a my to co jacyś gorsi jesteśmy...

 

Bo oni załatwiali to pewnie ze dwa lata nim się coś udało. Na ostatnią chwile możesz o tym zapomnieć.  Chyba że zrobimy terror (nie polecam) to nas odstawią na najbliższy parking w celu przetrzepania wszystkich :P

 

Nie wiem czy będę ale nie ma co robić scen. Ustalić ostateczne miejsce spotkania przed kruszowem gdzie wszyscy chętni/ wolniejsi /  pechowi itp do jakieś godziny muszą dojechać. Organizatorzy ustalą odjazd z tego miejsca na konkretną godzinę tak by wszystko było jasne i bez napinki.

 

Nie ma złych żołnierzy są tylko źli dowódcy :P.

Jest plan jest impreza ;)

 

K... nie chce mi się tak daleko jechać a jeszcze z taką hołota :P  to kompletne zaprzeczenie ideologii  motocyklowej ;)

 

Prezes zabierz głos jak robimy bo nie ma co debatować jak nie ma kierownika wycieczki. Tylko że tak z jajem bo wyjdzie jak zawsze

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie apropo tego ale... zawsze sami możemy sobie zorganizować przejazd  :biggrin:  przeglądając filmy z forum np. te które były nagrywane w czasie ślubów można dostrzec że czerwone światła nie powinny sprawiać problemów :decayed: 

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wtrącę , najlepiej i najbezpieczniej będzie jeżeli utworzymy kila grup i co parę minut wyjedzie jedna , i tak po drodze każdy jedzie jak chce :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podział na mniejsze grupy i zebranie się wszystkich w określonym punkcie to dobry pomysł, bezpieczniej i każda grupa ustali sobie prędkość przelotową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz tak dalej, a nigdzie nie dojedziemy ;)

pamietajmy, ze to forum ogolnodostepne, koledzy niebiescy tez potrafia czytac..

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes zabierz głos jak robimy bo nie ma co debatować jak nie ma kierownika wycieczki. Tylko że tak z jajem bo wyjdzie jak zawsze

 

 

Miałem się wstrzymać do czwartku, ale przekonałeś mnie... Czytam o waszych pomysłach i najlepszym wydaje się być spotkanie niedaleko trasy na Kruszów, tak aby kamerzysta i fotograf miał co nagrywać z przejazdu. Jak ktoś będzie chciał lecieć 200km/h, to nie będziemy go ganiać z kamerą i niech sobie pędzi. Kto będzie miał ochotę uczestniczyć w naszym projekcie filmowym i fotograficznym, to będzie słuchał się organizatorów :smile: W dniu jutrzejszym będzie zaplanowany ogólny scenariusz imprezy i dowiecie się do czasu imprezy jak ustawiać motocykle, o której godzinie wjazd grup i wyjazd, tak aby wszystko było zrobione ze smakiem i rozsądkiem.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne czytaliście już wieści od Lansa.

Zatem mamy gwoździa. z pogrzebu Sylwii na urodziny forum.

 

Trzeba by chyba uczcić Jej pamięć i przy tej okazji bo synchronizacja wyszła dość nieprzyjemna :sad2:

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy to spotkanie niedaleko trasy to troszke bokiem bez świateł itp? To moje okolice więc znam tamte dziury jeśli potrzeba będzie pomocy to wiesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia, są dwie opcje dłuższego przejazdu całości zgromadzonych - spotkanie pod centralem i pomoc Policji w dotarciu do na obrzeża miasta (później sobie już damy radę) lub druga opcja, wyjątkowo spotkanie odbędzie się przykładowo pod dawną siedzibą "Liberty Motors" przy ulicy Maratońskiej (duży parking) mapka , a następnie pomysł "Rolanda" w wytypowaniu kilku osób (zgłaszam się na ochotnika), które w mojej opinii bezkolizyjnie zablokują dla nas przejazd zaledwie kilku ulic.

Przy dobrej organizacji kilku osób i chęci współpracy reszty, przejazd jest do zrealizowania.

 

Myślałem o wyruszeniu z Maratońskiej do ulicy Sanitariuszek, która przechodzi w Łaskowice. Odbicie na "Nad Dobrzynką" i dojazd do nowej "14", którą dojechalibyśmy do Rudzkiej w prawo, a następnie praktycznie do samej krajowej "1".

Edytowane przez tlfabianka (wyświetl historię edycji)

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny pomysl odbija mi się po czaszce tylko trochę inaczej.

Spod Centralu dowolną formacją do Portu Łódź. (wystarczająco duzy parking aby wszystkich pomiescic i ustawić)

Potem już jedną grupą powoli i dostojnie na Pabianice, w lewo do jedynki potem juz wszystko jasne

 

http://goo.gl/maps/LBgeW

 

Jedynie dwa skrzyżowania do zablokowania.

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, z powodu pogrzebu naszej koleżanki Sylwii w najbliższy czwartek urodziny Forum Łódzkich Motocyklistów przekładamy o tydzień, czyli na 4 lipca 2013 !

 

Chyba nikt z tego powodu nie będzie się złościł, iż łączenie tak bardzo odmiennych okoliczności nie będzie dla organizatorów niczym przyjemnym, a na urodzinach przecież chodzi o dobrą zabawę. 

 

Liczę na wyrozumiałość, see you soon  ;)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak już rozmawialiśmy: całkowicie popieram. Smutnej okazji nie powinno się łączyć z dobrą zabawą bo to nie wypada... choćby z szacunku dla Sylwii, także dwiema rękami się podpisuję pod tym co machnął Suchy.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trafna decyzja

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za :smile:

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sądzę że nie powinno się łączyć takich okoliczności więc to przesunięcie będzie raczej dobrym pomysłem. Gorzej jednak z tymi co np. nie odwiedzają forum ale to dowiedzą się na miejscu chciałem jeszcze wspomnieć o FB że przydało by się tam dać info ale widzę że właśnie została dokonana

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...