Skocz do zawartości

Pogrzeb Sylwii 27.06. Godz, 15:30


Lans

Rekomendowane odpowiedzi

Pogrzeb Sylwii Wojteckiej odbędzie się w czwatrek 27.06 o 15:30 na Rudzie przy ul.Farnej, w kościele parafii św. Józefa.

 

Wszystkich motocyklistów zaprasza Sławek Repsol i rodzina.

 

 

Spotykamy się o godz. 15:00 pod Centralem, stamtąd wszyscy razem pojedziemy do kościoła na pogrzeb.

 

 

Proszę o dalsze przekazywanie informacji. 

 

PS: Zbiórkę na wieniec prowadzi Aidekk.

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie pod Centralem zostało zebrane tylko 110 zł. Parę osób prosiło mnie już o nr konta więc liczę max 200 na chwilę obecną. Wspominając zeszłoroczne zbiórki na tego typu akcje to jestem szczerze rozczarowany.

 

Jeśli potrzebne są pieniądze na zakupy to Wojtek pisz do mnie, od razu robię Ci przelew. Nie będę w stanie w tym tygodniu ogarnąć żadnych zakupów ze względu na zapierdol w pracy, więc jeśli możesz to albo zakup sam znicze i wieniec albo daj znać komu przelać kasę.

 

Liczę, że po tym poście zapominalscy, którzy jednak chcieliby dorzucić się na wieniec i znicze dla koleżanki dorzucą coś na konto: 

 

Stowarzyszenie Łódzkich Motocyklistów:

Nr konta: 95 1090 2705 0000 0001 2021 6449

Tytułem: dla Sylwii

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także postaram się być.

 

ps.

Aidekk, nie przesadzaj, nie potrzebujemy 1000 zł żeby kupić kwiaty i znicze,

bardziej liczy się pamięć i przybycie...

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk ludzie w czwartek chcieli płacić tylko nie było już ani ciebie ani Suchego więc myślę, że nie będzie problemu ze zbiórka pieniędzy. Może któryś z Was podjechałby na moto grilla jutro. Będzie tam sporo ludzi od nas.

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk ludzie w czwartek chcieli płacić tylko nie było już ani ciebie ani Suchego

Byłem w czwartek a zbiórka była ogłaszana na forum. Stałem od 18:25 do 19:30. Ci którzy chcieli dać podeszli i dali. Tak czy inaczej temat zamknięty. jeśli ktoś przyjechał później i faktycznie nie miał okazji lub nie wiedział i chce się dorzucić to nr konta jest podany. Reszty nie zmuszamy.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew poszedl. Na 80% jestem tylko nie wiem czy nie podjade od razu na farna.

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podjade okolo po 19 na grilla czerwonym Suzuki z L-ka na dachu. Jesli ktos bedzie chcial moze wplacic mi pieniadze, liste wplacajacych podam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. Czy rzeczywiście musicie przyjeżdżać na motorach? To nie szoł,tylko w ciszy pożegnanie Sylwi.

 

Podejrzewam, że zanim ktokolwiek napisał tutaj o pożegnaniu na motocyklach konsultował to z najbliższymi Sylwii.

Edytowane przez Julka (wyświetl historię edycji)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnosc motocyklistow jest przedyskutowana z rodzina. Nie ma z tym problemu, poza tym Sylwia bylaby z naszej obecnosci bardzo zadowolona.

 

Podczas pogrzebu zachowujemy sie cicho. Jedynie na koniec przed odjazdem , mozemy odkrecic na chwile manetki w gescie pozegnania.

 

 

 

 

 

Na grillu KAWASAKI zebralem pieniadze na wieniec od :

 

- MikeMT01 10zl

- Gulek 10zl

-Ridick i Beata 20zl

-Blazej 10zl

 

Lacznie 50zl.

 

Dziekujemy za wplate!

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...