Skocz do zawartości

Drugie Urodziny Forum Łódzkich Motocyklistów - 4 Lipca 2013 !


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Już 27 czerwca 4 lipca 2013 Forum Łódzkich Motocyklistów będzie świętować II Urodziny ! 

thumb_flm_1372238675__project2.jpg
 
Startujemy w czwartek o godzinie 19.00 w miejscu czwartkowych spotkań, czyli pod Centralem. Poczęstunek oraz ciąg dalszy wydarzenia odbędzie się w Karczmie Oberża Złoty Młyn w miejscowości Kruszów o godzinie 21.00 !
 
Całe wydarzenie będzie nadzorowane pod okiem naszego zaprzyjaźnionego fotografa (Smooth), który zadba o odpowiednie zapisanie tej imprezy do historii :smile: Więcej informacji już w poniedziałek 24 czerwca! Dodatkowo będziemy nagrywać klip video, zaczynając od pierwszych ujęć na urodzinach ! Przygotujcie się na moc atrakcji :smile:

 

See you soon  :cheers:

Edytowane przez Suchy-wolk
plakat (wyświetl historię edycji)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje obecnosc..... Tylko pogoda....

Edytowane przez achmed666 (wyświetl historię edycji)

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanko...bo pod central napewno nie dam rady dotrzeć,można będzie wpaść poznać sie z Wami dopiero w Kruszowie?Tam dam rade bo to inna godzina no i mam bliziutko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

można będzie wpaść poznać sie z Wami dopiero w Kruszowie

 

Oczywiście, że tak :smile: zapraszamy jak najbardziej :cheers:

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achaaaa no widzę że to imprezka też specjalnie na moją cześć - będę poraz pierwszy pod Centralem :smile: proszę szykować czerwony dywan ;)

 

PS: a na serio postaram się być czy jakąś kiełbaskę lub patyk ze sobą zabrać ??? ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS: a na serio postaram się być czy jakąś kiełbaskę lub patyk ze sobą zabrać ??? ))

 

Nie będzie potrzebny taki zestaw :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...