Jump to content

M4ks

M4ks
 Share

Recommended Posts

Dzien dobry,Na imie mam Maks, jezdze od niedawna, niejako scheda po ojcu, ale raczej na poczatku sezonu stwierdzilismy wraz z nim,ze dobrze miec prawko na motocykl, bo zmiana przepisow, i a noz sie przyda, bez jakis wiekszych planow. W 3 tygodnie zrobilem kurs, zdalem prawko i jakos tak idac za ciosem 4 tygodnie pozniej skonczylem majac swojego wlasnego Suzuki GS 500E (wszystkie papiery, rejestracje etc) :smile: No i naturalnym kolejnym krokiem jest przywitanie sie na forum :smile:

No prosze, jaki odzew od razu :)Heh, ścigać to nie ze mną, bo ani nie umiem ani, może to dziwne, nie kręci mnie prędkość dla prędkości, ale może jedno wynika z drugiego :smile:

jakby panów interesowało to ja też się przymierzam do kupna gsa 500 :biggrin:

Pytaj dario29 - moze ma jeszcze na sprzedaz takiego - tutaj o tym pisal: LINK

No prosze, jaki odzew od razu :)Heh, ścigać to nie ze mną, bo ani nie umiem ani, może to dziwne, nie kręci mnie prędkość dla prędkości, ale może jedno wynika z drugiego :smile:

może chociaż odrobinkę, co? tu nie chodzi o szybką długą jazdę, ale o przyspieszenie B), zobaczysz, bedzie fajnie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif a już równy z równym B) mmmmhmmmm może tak umówimy się na polatanie - same gs500? :cheers: