Skocz do zawartości

27.08.2011 wyjazd na wesele


SWIREQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich jestem tutaj nowym użytkownikiem forum chciałbym zapytać się czy znalazłyby się osoby które chciałby poprowadzić weselników na czele z młodą parą 27.08.2011.Taka wyprawa zaczęłaby się w miejscowości Żychlin (okolice łodzi łowicza kutna) chciałbym koleszce zrobić sympatyczną niespodziankę (sam jeździ na CBR 600) i zorganizować jak największą brygadę ludzi dzielących taką samąpasję:smile: mam nadzieję ogromną że znajdzie się niejedna osoba która będzie chciała uczestniczyć w tak ważnym dniu :smile: ...Również chciałbym zapoznać dzięki temu spotkaniu osoby chętne do polatania w tygodniu oraz w weekendy :smile:.. kontakt do mnie gg 1659999 (zazwyczaj niewidoczny) dla bardziej zdecydowanych mogę podać nr tela by kontakt był bardziej ułatwiony P.S.ponoć będzie pare motocykli z mojej okolicy lecz chciałbym żeby było ich tyle żeby każdy mówił że to chyba zlot u Nas w miasteczku :] Reasumując - chciałbym żeby udało Nam się zrobić taki hałas żeby zapamiętana ten dzień na zawsze :] Lewa w górę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś nowy, to zapraszam do powitalni :smile: Powracając do wątku, to jestem jak najbardziej za i myślę, że to będzie przyjemność móc gościć na takiej imprezie motocyklem.Edit: Też będziesz motocyklem na ślubie? Wypadałoby się spotkać wcześniej w Łodzi, abyś nas doprowadził do celu.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pana Adm :smile: już wbijam do powitalni :smile: a nawet jak się uda fotke wklej :smile: .. spotkanie w łdz ? nie ma problemu można się wybrać na wycieczkę po okolicznych wioskach łdz :smile: pozdraiwam i zachęcam do odwiedzania tego temaciku :smile: p.s.kolega będzie niestety w aucie ale z otwartym dachem :] (moich znajomych przy dobrym wietrze będzie około 10 bynajmniej chciałbym :smile: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żychlin, to kawałek drogi, ale myślę,że warto tę opcję rozważyć :rolleyes:

Tak jak kolega Suchy napisał, dobrze byłoby gdybyś przyjechał po nas z jakąś obstawą i doprowadził nas do docelowego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałem wyżej z miłą chęcią z koleszką mogę podjechać do łdz (pracujemy do 17 minimum ) :smile: i możemy polatać sobie :]

A faktycznie, jak zwykle nie zauważyłem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/giggle.gif, a puki co zobaczymy jakie będzie zainteresowanie tym tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zwykłe podjechanie motocyklami może być nieco "słabe", bo nie wiadomo czy będzie nas kilka czy też kilkanaście. Proponuję, aby autor tematu pomyślał nad jakimś "ubiorem" maszyn np. jakieś wstążki czy coś Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie było mnie jakiś czas z względów prywatnych tzn jechaliśmy wieczorkiem z koleszkami na 4 moto i dobry znajomy miał wypadek nie zmieścił się w zakręt przy około 150-180km/h :sad2: wyglądało to tragicznie lecz zakończyło się że tak powiem szczęśliwie gdyż lekkie stłuczenie żeber oraz naderwane wiązadło w barku reszta ok ..wszystko dzięki temu że upadek zakończył się na świeżo zaoranym polu ... wczoraj byłem poznać trasę przejazdu (od młodego do młodej -- od młodej do kościoła -- od kościoła na sale weselną :smile: nawet spoko trasa ;) ) co do spotkania możemy się ustawić np na wlocie do Zgierza od strony Kutna na parkingu przed rondem np na środę na godzinę 18-19 wszystko zależy od Was czy Wam pasuje :smile: może niech każdy co jest chętny napisze w jakim dniu jest wstanie się spotkać i obgadać temat wyprawy :smile: kontkat do mnie na gg 1659999 pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na tym forum jestem debiutantem. Przekonany jestem że znajdę tu ludzi z którymi można znaleźć wspólny język. Widać z resztą po wpisach.co do ustawki. Co sądzisz ok 20 ? wiesz jak jest, niektórzy nie dają rady wyjechać wcześniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje że tak powiem każda godzinka spotkania :smile: ogólnie mam wolny dzień w środę :smile: także jak będzie większa ilość osób chętnych na spotkanie i napiszę konkretną godzinę to się dostosuję :smile: (nawet w inny dzionek :smile: )@Marta681w weekend pracujesz również ?:smile: a właśnie najważniejsze w sb ślub jest około 14-15 czyli wcześnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o do spotkania możemy się ustawić np na wlocie do Zgierza od strony Kutna na parkingu przed rondem np na środę na godzinę 18-19 wszystko zależy od Was czy Wam pasuje :smile: może niech każdy co jest chętny napisze w jakim dniu jest wstanie się spotkać i obgadać temat wyprawy :smile: kontkat do mnie na gg 1659999 pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie :smile:

A to w środę jest ślub http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Witam nie było mnie jakiś czas z względów prywatnych tzn jechaliśmy wieczorkiem z koleszkami na 4 moto i dobry znajomy miał wypadek nie zmieścił się w zakręt przy około 150-180km/h :sad2: wyglądało to tragicznie lecz zakończyło się że tak powiem szczęśliwie gdyż lekkie stłuczenie żeber oraz naderwane wiązadło w barku reszta ok ..wszystko dzięki temu że upadek zakończył się na świeżo zaoranym polu ...

Wiązadła barku to raczej paskudna sprawa. Ja mam pozrywane i cały czas odczuwam-właśnie po szlifie. :sad2: ręka już nie ta :laugh2:

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie najważniejsze w sb ślub jest około 14-15 czyli wcześnie :smile:

A to w środę jest ślub http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Krzychu w sobotę, nie środę jest ślub. W środę mamy się spotkać, aby przejechać i przetestować trasę.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt by jeden wiedział lub przed ślubem się umówić.

A może autem 5 osób wejdzie ( w środę) http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motokobietki mile widziane :smile: co do spotkania to w sumie racja jezeli ktoś kto dłużej jest na forum jest w stanie sie spotkać ze mna i looknac sobie traske (wiadomo ze w kupie siła ;P) to może reszcie pokazać jak trza krecic na obrotach :] ..mam nadzieje że po koleszki slubie znajda sie osoby by posmigac jak tylko trafi sie wolna chwila i ladna pogoda :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w takim razie dzieki za pozwolenie :biggrin: i oby do zobaczenia :smile:)

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd odgórne założenie że panuje tu dyskryminacja i motokobitek mieliby nie przyjąć ? :>Ja niestety teraz się jeszcze nie zdeklaruje, bliżej terminu raczej, ale sam pomysł podoba mi się bardzo < 3 Sam kiedyś jadąc przez Włókniarzy przez przypadek wpadłem w sam środek czegoś takiego. Dołączyłem się, za co uczestnicy byli bardzo wdzięczni :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marta681w weekend pracujesz również ?:smile:

Nie pracuję, ilez mozna :huh: Jesli nic nie wypadnie to podepnę się w środę, zobczymy co i jakObserwuję wątek ;)

zwątpisz - nie ma Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety pracuję prawie w każdą sb 0o ale jak mi się nie chce to nie idę :biggrin: wracając do wątku tematu nie ukrywam że wolałbym za dnia się spotkać gdyż po ostatniej wieczornej przejażdżce mam złe wspomnienia :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi do glowy nie przyszlo takie slowo jak "dyskryminacja" :biggrin: hehJa poprostu grzecznie pytam :biggrin::whistling:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj podjadę do chłopaków i kobiet na spotkanie do łodzi link tutaj czekam tylko na informacje co do dokładniejszej lokalizacji miejsca spotkania (siedzę do 17 w robocie wiec będę podglądał całą sytuację )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...