Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Odpuśćcie sobie Dell na jakiś czas. Chyba,że będziecie grzeczni. Ostatnio ścigała policja kolegów z pod Dellu kilkoma radiowozami,w których uszkodzili zawieszenie przy pościgu. A na moto odjechali :riding:

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jutro (wtorek) małe co-nie-co, 19.00 rondo na dellu,

pogoda zaproszona - ma być, ktoś jeszcze chętny ? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

 

Ja będę Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuśćcie sobie Dell na jakiś czas. Chyba,że będziecie grzeczni. Ostatnio ścigała policja kolegów z pod Dellu kilkoma radiowozami,w których uszkodzili zawieszenie przy pościgu. A na moto odjechali :riding:

no wiesz, my zawsze jesteśmy grzeczni, no chyba że nasza gwiazda @Michał nauczy się gumować http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho to teraz trudny wybor bro czy jazda na moto.... :riding::decayed:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej bro bo umówiłem się w większym gronie z ludkami, których dawno nie widziałem... ale popołudnie mam raczej wolne więc jeśli ktoś chętny polatać z 1-1,5h chociaż to jestem za. Jeszcze pewnie Matiego nakręcę :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybor oczywisty :biggrin: jeszcze nie raz polatamy pewnie:)) w sumie ja koncze o 15 prace wieeecc..... :biggrin: moze jak sie ekipa powiekszy to kto wie moze do was dolacze.... ;)jak cos dajcie znac ko ktorej i gdzie :riding:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to mogę podjechać do Was albo Wy do mnie :smile: np koło shela na wlocie do zgierza od strony kutna zobacze jaka ekipa czym lata :)i sie rozmówimy co do 27.08.2011 :smile: co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie, ale dopiero ok.19 ludzie zaczynają mieć czas, a trzeba dojechać za Zgierz, więc ok.20 najwcześniej. Natomiast tamtejsze drogi to chyba żadna rewelacja, tak więc jazda po ciemku w tamtych rejonach, to zabawa nie dla mnie Dołączona grafika

 

Będę o 19 na Dell'u jak ustalałem wcześniej, kto wpadnie, to wpadnie :smile: Jakby co, to zapraszam koło krańcówki MPK.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możecie zapodać adres dokładny bo tak to nie kojarzę .. zawsze przystanek mamy z chłopakami koło mcd na włókniarzy w stronę częstochowy np :smile: pojawię się i w łodzi nawet jak będzie trzeba :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam dokładnego adresu, jest to ogólnie - Łódź, Ofiar terroryzmu 11 września

 

Tutaj masz link, z miejscówką MPK - tam w okolicach proponuję się spotkać : MAPA TUTAJ

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Swireq - z całym szacunkiem, ale myślę, że tobie będzie łatwiej dojechać do nas, niż nam do ciebie Dołączona grafika Będziemy krążyć, szukać się i nie dojdziemy do ładu, a wczoraj ustalony został Dell więc z godziny na godzinę nie wypada zmieniać innym planów Dołączona grafika

 

Mój telefon jest zapisany na forum, więc jak coś to dzwoń, podjedziemy może w jakieś inne znane ci miejsce.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam propozycję:

 

czy nie moglibyśmy ustalić sobie jednego wieczoru w tygodniu na jakieś wyjazdki po mieście? takiego pewniaka :decayed: proponuję czwartki po 21ej

 

trasę można modyfikować wedle życzenia, czy też potrzeby przez przybyłych

 

jak dla mnie wyjazdy przed 21ą nie za bardzo wchodzą w rachubę, a 19ta - nawet nie odważę się o tym pomarzyć http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png więc jak widać - ja dziś odpadam

Erst wenn du laut bist, wird man dir zuhören.

Und wenn sie taub sind, dann lass sie spüren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...