Skocz do zawartości

Covid-19


Wojtas

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.03.2021 o 21:53, Munga napisał:

Eh. Ale nadal żyjesz w stresie, bo chcesz "zminimalizować" ryzyko. 

No nie, nie żyję w chronicznym stresie z powodu Covid. Są inne codzienne sprawy, którymi zaprzątam umysł bardziej. 

Czy chcę zminimalizować ryzyko? Oczywiście! Jeśli tylko mogę, to dlaczego nie? Wiele mnie to nie kosztuje. To jest jednak kwestia odpowiedzialności, a nie "niewygód" związanych z ewentualnym stresem.

Szanuję Twoje zdanie, moje jest odmienne. Ale jak napisałeś, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, zatrważająca ta wiara narodu w to co mówią w TV. Dlaczego nie puszczają tam także takich wystąpień sejmowych?
https://fb.watch/4oDsHKIbhz/

p.s. nie jestem przychylny Konfederacji, ani żadnej partii. Faktem jednak jest, że to co mówią różni się dalece od mainstreamowego ścieku propagandy sukcesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie jestem przychylny Konfederacji, bo są zwyczajnie rzecz ujmując "opozycją". Nie krytykują merytorycznie, mówiąc co zrobiliby inaczej dając przykłady, tylko "a to i tamto zrobiliście źle".

Tymczasem ta 'pandemia' daje najwięcej danych do zwyczajnego obalenia tego nierządu, poprzez wypunktowanie tego co zrobili, a czego nie zrobili i co można zrobić inaczej. Wystarczy pochylić się nad danymi. Nie rozumiem, czemu nikt jeszcze tego nie zrobił. Ja po jednym wieczorze z lekturą CDC [covid vs grypa] wyrobiłem sobie zdanie na temat tej choroby i tego jaka to ona "groźna".

Już nie mówiąc o wolnych mediach - w PL są 3 stacje [tvpis+tvn+polsat]. W juesej wiadomo, dużo więcej. To co poniżej, uświadomiło mnie jeszcze bardziej w moim przeświadczeniu, że jak chcesz zgłębić jakiś temat, to musisz zrobić to sam. W tv NIGDY nie chodziło o prawdę, ani nawet o obiektywne przekazywanie 'niusów' i faktów. A teraz odpalcie sobie ten filmik. Zlekceważcie tytuł i całą inną zawartość. Po prostu zerknijcie na ten kolarz wiadomości od 5:25:


W ogóle, Gary, zabawna rzecz. W dzisiejszym świecie nie możesz po prostu wrzucić filmiku, który obejrzałeś bez tłumaczenia. Tak samo nie możesz napisać, że nie wierzysz mediom i panice, którą sieją w związku z C19, bo zaraz zostaniesz nazwany antyszczepem, płaskoziemcą, nazistą bądź szurem/foliarzem itd.

Zabawne czasy nastały, że opinia oraz światopogląd, który nie jest zgodny z przyjętym "głównym nurtem" jest od razu spychany na margines i wyśmiewany. Nie tłumaczę w żaden sposób płaskoziemców[tak ziemia jest okrągła, przykro mi ziomeczki ;)] czy antyszczepów, sam mam zaszczepione dzieci jak i siebie. Nawet przymierzam się teraz do szczepionki przeciw kleszczowemu zapaleniu opon mózgowych. Nie zmienia to jednak faktu, że nie mogę powiedzieć, że nie wierzę w zjadliwość covida, nie narażając się na pośmiewisko :) Nawet pomimo przedstawianych rzetelnych, realnych danych zbieranych przez nasz ukochany GUS :) Ludzie po prostu nie wierzą, bo w "telewizorni" tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem i ludzi noszących "prawidłowo" maski, było tyle, ile zazwyczaj tych masek nie nosi. Proporcje się odwróciły po prostu. Aż dziw bierze, że tylu ludzi w Polsce jeszcze wierzy w tę nagonkę na wiruska celebrytę. Nie chodzi mi tu o motocyklistów, tylko o tych, którzy namiętnie w necie komentują zdjęcia z Jasnej Góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Post pod postem, ale znalazłem suche dane, także chyba zadowolą i "covidian", i "koronasceptyków". Ja jestem po środku ;) 

CFR:
COVID-CFR-by-age-710x550.png
pełny artykuł:
https://ourworldindata.org/mortality-risk-covid

A tutaj IFR:
https://www.nbc26.com/news/coronavirus/cdc-estimates-covid-19-fatality-rate-including-asymptomatic-cases
 

 A tutaj prześmiewczo :) 

 


A na deser -> Mowa o "nowym ładzie", ale i o tym jak do tego doszliśmy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli staję się rycerzem w lśniącej zbroi z folii aluminiowej [tak, wiem jak to wygląda i zdaję sobie z tego sprawę ;) ], co nie zmienia faktu, że pojawiają się kolejne wzorce na to, że pandemia jest sterowana. Nie jest wywołana przez kogoś, ale jest wykorzystywana.

Jako dowody podaję gościa, który jest z FLCCC, grupy stworzonej na samym początku. Walczą z c19 i mają dowody na to, że iwermektyna działa. Co jest najlepsze, podaje dowody naukowe, zdobyte w różnych krajach, w różnych stadiach choroby. 

Obecnie bombardują was informacjami o Indiach i ciałach palonych na ulicach. Okazuje się, że niedobory wit D u pacjentów z c19 sięgają od 40 do 99%. A to powoduje, że organizm pomimo usunięcia wirusa nadal przejawia objawy stanu zapalnego i go podsyca [tzw. burza cytokinowa], co może prowadzić do śmierci.

Kto ma czas i nie odrzuca od razu samego faktu, że te informacje pochodzą ode mnie, polecam:

Iwermektyna:

 

 

WHO i cały syf jaki się przez nich przelewa - dowody na to, że podobne sprawy: tytoń, urazy mózgu w NFL i opioidy miały już miejsce i były równie mocno zwalczane co iwermektyna przez innych "lekarzy i specjalistów", którzy byli opłacani przez korpo :) 


Pandemia w liczbach - czyli, gdyby nie fakt, że umarli na covid, zmarliby na grypę. Przykro to mówić, ale tak jest. Dowody poniżej:



Witamina D i jej walory, oraz skuteczność w prewencji:
https://www.youtube.com/watch?v=AP1xzUQ2_nI



A tutaj kontrowersja. Skoro pandemia to problem światowy, to czemu nie zniosą patentu? No nie wiadomo właśnie:


A na koniec, humorkiem. Skoro śmieją się ze mnie, czyli foliarza, to ja się pośmieję z tego, co siedzi w "ich obozie" :D Tak, dobrze widzicie:



Długo mogę linkować filmy, ale mam nadzieję, że chociaż jedna duszyczka zainteresuje się tematem i zrozumie, że świat nie jest taki jak w TV pokazują. Ani nawet taki jak bigtech chce, żebyście myśleli, że jest.
WHO leci w kulki, rządy jeszcze bardziej, a cała reszta to już historia. 

Zdrowia życzę!

Edytowane przez Munga (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szczepienie w niedzielę 23.05

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega dostał. Mówi, że w reklamach jednak mówią prawdę w TV. J&J faktycznie nie szczypie w oczy. To mnie przekonało i fakt jednego strzału.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandemia pandemia, oczywiscie, natomiast jest to rewelacyjny moment do zmian gospodarczych, politycznych. Pod plaszczem pandemii ogranicza sie wolnosc czy lamie prawo. Nie trzeba tu folii aluminiowej. I to bez ironii do @Munga :)

gdzies w internetach byl wywiad z madrym panem od finansow, postaram sie odkopac, ktory ladnie o tych naczyniach polaczonych mowi.

Sam chocby fakt pchania sprawy aborcji wtedy kiedy rzad mial ciekawsze rzeczy do roboty (krach sluzby zdrowia) ale pod przykrywka pandemii mozna i prawo zmienic. cos to mowi :(

Ja strzelam sie Pfizerem 15 maja jak wroce z gorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MartaCrystal napisał:

Ja strzelam sie Pfizerem 15 maja jak wroce z gorek.

Po Pfizerze trochę boli ramie przez dwa dni. Można doraźnie wziąć paracetamol.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak działa Moderna bo się zastanawiam nad takim strzałem? Brał ktoś? Przeczytałem ze Szwedzi definitywnie kończą przygodę z Astrą i Johsonem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2021 o 23:09, Rogal napisał:

Po Pfizerze trochę boli ramie przez dwa dni. Można doraźnie wziąć paracetamol.

Łeeee. Oby tylko tyle :)

po kleszczu tez bolalo troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dobromil1984 napisał:

A jak działa Moderna bo się zastanawiam nad takim strzałem? Brał ktoś? Przeczytałem ze Szwedzi definitywnie kończą przygodę z Astrą i Johsonem .

Moderna tez jest szczepionka oparta o mRNA. Tylko jeden moj znajomy mial Moderne. Lekko bolala go glowa, ale to tez czlowiek migrenowiec, mogl sie zestresowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do momentu jak nie będą utrudniać człowiekowi życia szczepionce mowie NIE :)

Ja nic nie muszę ewentualnie mogę. Nie idę za modą covidową

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Wojtas napisał:

Do momentu jak nie będą utrudniać człowiekowi życia szczepionce mowie NIE :)

Ja nic nie muszę ewentualnie mogę. Nie idę za modą covidową

I to jest najbardziej kulturalny sposób w jaki ktoś podziękował za szczepienie. Szanuję :cheers:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wojtas napisał:

Do momentu jak nie będą utrudniać człowiekowi życia szczepionce mowie NIE :)

Ja nic nie muszę ewentualnie mogę. Nie idę za modą covidową

Wojtas ja mam poglądy podobne jak Ty ale bardziej na NIE!. Nie chcę być królikiem doświadczalnym pazernych i mających wiele do ukrycia firm farmaceutycznych. Po drugie nie będę przyjmował żadnych preparatów za które producent nie bierze odpowiedzialności! Dlaczego ? Bo teraz po przyjęciu jest powiedzmy w miarę ok. A jakie będą -lub nie skutki uboczne po X latach. Po trzecie utrudnianie życia bo nie chciało się brać w tym udziału to co najmniej szantaż albo łamanie praw człowieka i konstytucji. Po czwarte z historii wiemy że w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku był taki bydlak co chciał ludzi segregować i co z tego wynikło i jak to się skończyło. Czyli co ? Niedługo tatuaże na rękach i opaski z literkami? To tylko moja opinia. Każdy jest wolnym człowiekiem i sam o sobie decyduje czy chce czy nie i ja nie mam z tym problemu bo tak powinno być. Ale zmuszanie szantażem? Ok. na mnie też możecie mówić  ,,foliarz " :biggrin:. Jak chcecie to nawet mogę zmienić na taki nick na forum:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mario74 ten wirus to straszny syf, ba znam kolesia który w zeszłym roku robił Ironmany, a w tym po szczepionce AZ nie potrafił do kibla na czworaka się dostać. Więc zgadzam się że szczepienia są celem nabicia kabzy, ale jednak lek każdy powinien mieć w apteczce, bo nie wiadomo kiedy się go złapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...