Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jaki jest, ale rower miał dziś konkret. Jakiś trialowy. Z numerkiem z jakichś zawodów czy wyścigu. ;) No i najważniejsze! Ma AJFONA!

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi przyznaj się że chciałeś za proponować mu za miane sv za rower ale bałeś się że będzie chciał dopłatę do interesu :ohmy2:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było wiadome że Policja będzie przyjeżdżać na takie spotkania w centrum miasta w dodatku przy tak ruchliwej ulicy. Kiedyś jak jeszcze była tylko stara gwardia motocyklowa i spotykaliśmy się na Gabi NIGDY nie mieliśmy policji na ogonie ani nie czyhali na nas za przystankiem. Z całym szacunkiem ale nie wiem po co w tak ruchliwym miejscu organizujecie spotkania, żeby się pokazać i słuchać ochów i achów przechodniów przy okazji postartować z policją z krzyżowki czy po to żeby w spokoju pogadać i umówić się np. na wypad za miasto na kiełbaskę czy szaszłyka. Dzisiaj niektórych nie złapali bo szybko wystartowali "ścigantami" więc można być pewnym że w następny czwartek będzie jeszcze większa "łapanka". Sorrki nie zrozumcie mnie źle ale według mnie to nie jest dobra miejscówka, moto są szybkie,głośne i jak jest z 6-7 maszyn to już się robi niezłe zamieszanie a co dopiero 20-30 szt

 

Kiedyś na "myjce" w środy jak byliśmy w 30-35 maszyn to już wszyscy maniacy z Łodzi byli odmeldowani :riding: ... i policja nie przyjeźdżała http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozszyfrowałeś mnie. On by się pewnie zgodził conajwyżej na zamianę moja sv za samo foto tego rowerka zrobione jego ajfonem ;P To nie proponowałem mu nic. Po co mam się wstydu najeść ;)

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może czas do tego wrócić? QRS, a jakie miałeś propozycje? bo przy takiej pogodzie to jest 20-30 motocykli... ale tydzień temu było 2-3 razy tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze miejsce bedzie mniej ruchliwe, niczego nie zmieni. Te ku..y zawsze beda sie dop.....lac. :/ Na Dellu ciagle trzepia i przyjezdzaja na kazdy spot :/ A miejsce na odludziu, praktycznie poza miastem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

kolega Grodziu wczoraj miał pecha.., http://motocykle-lodz.pl/topic/2048-spotkanie-czwartkowe-i/ ,

zaczynają być "kosztowne'' te spoty, jak tak dalej pójdzie i policja będzie sie czepiać, to ludziska przestaną przyjeżdżać.., :sad2: , jak już wcześniej pisałem, ta miejscówka jest za bardzo "na widelcu" i prędzej czy później trzeba będzie ją zmienić..

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że centralowi trzeba koniecznie założyć osobny temat ponieważ ten o propozycjach różnych miejsc przerodził się w pogaduchy o jednym miejscu :smile:

 

swoją drogą uważam że jak "misiaki" będą się mieli przyczepić to się przyczepią, w każdym miejscu, nie można popadać w paranoje i niedługo okaże się że będziemy się kryć jak kibole na ustawki.

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba mi głowę ukręci za propozycje ale trudno :P

 

Jak wyrazi zgodę to na Drewnowskiej 50 się spotykajmy zamiast na rogu Piotrkowskiej i Piłsudskiego :biggrin:

 

- bliżej placu wolności czyli centrum miasta

 

- łatwy wyjazd na Włókniarzy

 

- przy zakupie kiełbasy i węgla nawet grill się rozpali

 

- Kuba nie będzie się wkurzał jak wczoraj, że tylko wyjechał i klienci wydzwaniali "gdzie pan jest panie Jakubie" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

w tamtym akurat miejscu, to nie misiakom przeszkadzają te motocykle, tylko ludziom którzy tam mieszkają, chodzą z dziećmi na spacery, parkują samochody itd.., nie każdy kocha motocykle ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy, wkońcu, po tych sprawach z policją ktora złapała kogoś, itp., to wkońu spoty czwartkowe dalej są o 18.00 przy tej restauracji ha long tak? Sorka że nie dojde do tego sam, ale krócej bedzie jak ktoś mi napisze :biggrin:. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no dajcie spokój wczoraj i tak dużo wytrzymali:) Miało nie być wyjazdów przez Piotrkowską a były i to przed samym radiowozem :smile:

 

a popatrzeć jak ruszali za Jakubkiem - bezcenne :smile: konsternacja --> jedziemy --> nie dogonimy ----> nie jednak jedziemy ---> koguty włącz !!! ----> jedziemy:) a że ci których gonili dziwnym trafem zniknęli z pola widzenia to łapali co się pod ręke nawinęło :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję ;)

Tak tylko się obawiam, że przyjade, i.. właśnie, na oczy to tylko kilka osób znam, to będe pewnie z boku siedział, bo za bardzo wstydliwy jestem żeby pierwszy zagadać :E

Ale pewnie wpadne niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce prywatne też niewiele zmieni, bo tam może i będą sobie mogli lizać lizaki, ale ustawią się przy wyjeździe i znów będą czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale po co uciekac i chować się przed nimi? Czy tam pod Centralem nie można parkować maszyn?Bo jeśli można to kto nam zabroni stać i gadać a następnie się rozjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się już komentować nie chce tych płaczy na temat policji , zatrzymali za nic ? generalnie stali i NIC nie robili jak wielu wyjeżdżało przez ścieżkę i Piotrkowską , sorry mówione było jak blondynkom jak i którędy wyjeżdżamy , jak ktoś nie ogarnia tak prostej zasady to ma problemik z policją i z samym sobą , a za tablicę kiedyś crosiaka już dybnęli i nie płakał o zmianę miejsca bo wiedział że jego wina . Myślcie moi mili , macie takie spotkania z policją na własne życzenie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...