Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem do nowego tematu, żeby w Dellu nie zdechło ;)

 

Jeśli można, to rzucam pod rozwagę miejscówkę na regularne spoty ŁFM:

 

- serce miasta

- dużo miejsca na postawienie motongów

- ogródek z napojami i żarciem + dookoła budki, pizzeria InCentro i inne

- idealne miejsce startowe do ew. wypadów w dowolnym kierunku

 

no i co uważam że również ma spore znaczenie i wartość, a mianowicie

 

- fajne miejsce do propagowania naszej pasji i ŁFM :smile:

 

Dołączona grafika

 

 

Konkretnie mam na mysli ogródek piwny, który tam obecnie stoi. Byłem tam dzisiaj, rozmawiałem z pracownikiem, wieczorową porą jest tam pusto, miejsca na parkingu przed Centralem2 dużo, ew. tuż obok niego przy przejściach podziemnych jest spory pusty plac, na którym stoi tylko sztuczna kanapa "made in IKEA". Moim zdaniem więcej nam do szczęścia nie trzeba :smile:

 

Jako oficjalny termin spotkań ŁFM proponuję KAŻDY czwartek o 18.00, ale myślę, że z powodzeniem może to być po prostu miejsce, gdzie zawsze można kogoś z naszego forum spotkać, napić się coli lub piwa bezalkoholowego ;), wrzucić coś na kieł, czy po prostu pogadać. Jak kto chce, szybka ustawka i można smignąć na krótki objazd miasta i okolic, co kto lubi, free style. Czwartek jest fajnym dniem, bo każdy orientuje się już mniej więcej w swoich weekendowych planach i możemy na miejscu dogadać szczegóły jakiś wspólnych wypadów, czy też jakiś ciekawych inicjatyw FŁM

motormanialogomalesh.png

www.motormania.com.pl

 

Mój zecioR... http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/565-zecior-ready/

...tak brzmi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że do póki nie znajdziemy nic lepszego warto zacząć tutaj, nawet od tego czwartku. Poczekajmy jeszcze na komentarze ŁFM, temat wisi kilkanascie minut ;)

motormanialogomalesh.png

www.motormania.com.pl

 

Mój zecioR... http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/565-zecior-ready/

...tak brzmi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten czwartek nie mogę, bo mam zaliczenia, ale w niedzielę, zamiast spotykać się na dellu wolę ustawić się tam, pogadać, i pomyśleć nad jakimś krótkim przelotem po okolicy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce ok. Ale dzien moim zdaniem nie zbyt dobry. Ja proponuje niedziele i godz. 20.18 to troche bez sensu, tym bardziej w tygodniu. Zeby sie zebrac, ubrac i dojechac tam to tez troche potrzeba czasu, wiec mysle ze 18 to stanowczo za wczesnie. Duzo osob nie bedzie. Ja zawsze latam w nocy na Dellu wiec od 18 siedziec tam ....hmmmm...Zreszta mozna ustalic dwa terminy. Moja propozycja niedziela o 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym głosował za późniejszą godziną. Do 17-tej buduję potęgę mojego pracodawcy więc na 18-tą się nie wyrobię a chętnie bym się z Wami co jakiś czas spotkał, żeby porozmawiać "o benzynie". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie pomysł fajny, pytanie tylko, czy nikt się nie będzie czepiał zostawiania motocykli na kostce przy ogródku (osobówki zbierają za to żółte felgi od straży miejskiej)

 

Ja proponuje niedziele i godz. 20.

Moim zdaniem niedziela o 20 jest bez sensu, bo to będzie konkurencja do spotkań na Dellu.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że dużo osób nie będzie zadowolona z naszej obecności. Ale ja się dostosuję do reszty. Fajnie będzie spotkać się i pogadać. Nie ważne gdzie i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce wydaje się ok. Z tym czwartkiem dobry pomysł, ale jeśli już miejsce zostanie zaakceptowane to uważam że byloby miło podjechać tam kazdego dnia po południu/wieczorem i spodkać kogoś z FŁM:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację piżmak, fajnie jakby to miejsce było naszym "miejscem codziennego użytku". Zasugerowałem czwartek, bo jest tuż przed weekendem i można podogrywać plany na sobotnio/niedzielne wycieczki. Większość z nas weekendy spędza na moto, więc obawiam się, że w niedzielę frekwencja będzie mniejsza, ale oczywiście kto ma czas i chęci proszę bardzo, pewnie sam nie raz podjadę.Godzina 20 faktycznie praktyczniejsza, jestem ZA.Co do miejsca do parkowania, to tuż obok jest wydzielony normalny parking, więc nikt się czepiać nie będzie :smile:

motormanialogomalesh.png

www.motormania.com.pl

 

Mój zecioR... http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/565-zecior-ready/

...tak brzmi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam póki co zastrzeżeń do miejscówki, natomiast fajnie było by oficjalnie zrobić to miejsce właśnie naszym (FŁM), tak aby bez problemu parkować motocykle czy też nawet powiesić banner http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba parkować na kostce, pod centralem 2 jest duży parking, który w niedziele świeci pustkami. Co do konkurencji dla della to jak mam tam jechać postać 15 minut na ofiar terroryzmu i czekać na policję, żeby przez nastepne 1,5h przestawiać moto w obawie o mandaty to mnie to przestaje rajcować. Nikt nikomu przecież nie odmawia wizyt w tamtym rejonie, ale ja się tamtędy wolę przejechać w drodze do/z, niż stać i czekać na policję.PS- Suchy, wystarczy, że będziemy mieli koszulki forumowe :biggrin: A z czasem będzie można wykupić miejsce na reklamę na centralu 2, niedługo T-mobile się chyba kończy umowa ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie nd wieczor, panowie zlitujcie sie bo zona zaje... :biggrin: ja tez w ciagu tygodnia w czw moge podjechac...godzina najlepiej 18/30 - 19ta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konkurencji dla della to jak mam tam jechać postać 15 minut na ofiar terroryzmu i czekać na policję, żeby przez nastepne 1,5h przestawiać moto w obawie o mandaty to mnie to przestaje rajcować.

Ciebie tak, ale zwróć uwagę, że jednak ludzie z FŁM tam jeżdżą. Być może dlatego, że innej miejscówki nie ma, ale może też spotykają się tam ze znajomymi spoza forum.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na czwartkowe spoty ŁFM da się zawiesić baner na ogródku. Chciałbym tylko żebyśmy klepnęli sobie to miejsce i gra muzyka, podjadę jutro do szeryfa tego saloonu i uprzedzę go, żeby na czwartki więcej płynów i habaniny szykował ;)

motormanialogomalesh.png

www.motormania.com.pl

 

Mój zecioR... http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/565-zecior-ready/

...tak brzmi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejscówki jestem jak najbardziej za, jeśli chodzi o dzień tygodnia to również moim zdaniem jest odpowiedni. Tak jak wcześniej już pisali można usiąść i dogadać tematy wekendowe ... a nóż coś wypali i będzie fajny wypadzik po za miasto, bądź jakaś imprezka bez moto. Niedziela myślę że jest złym terminem ponieważ dużo osób dochodzi do siebie po ciężkim wekendzie :biggrin: co do godziny to od 19tej można się już zbierać w tym ogródku ... jak ktoś przyjedzie o 20tej to się nic nie stanie bo i tak tam jeszcze będziemy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze Plac Dabrowskiego??? Spory plac w centrum Lodzi.Dla mnie tez to miejsce sentymentalne bo jeszcze pare lat temu jak tyle moto nie bylo w Lodzi wlansie tam sie spotykalismy. Tez jest gdzie usiasc itp. Moze sa tu osoby z tej starej grupy i beda rowniez za tym miejscem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze Plac Dabrowskiego??? Spory plac w centrum Lodzi.

Świetny pomysł - już widzę nasze uśmiechnięte foty ze śpiewającą waginą w tle :PA tak poważnie - parę lat temu było gdzie tam usiąść, postawić motongi itp, a teraz? betonowa przestrzeń obłożona samymi zakazami.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...