Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

no a my się msiom urwaliśmy :P

w drodze do Pabianic jakoś nam się zrobiło ponad 200 km :smile: ale wycieczka super

dzięki za dobre rady i naukę jazdy instruktorowi i kolegom wspomagającym w tym ciężkim zadaniu :P

 

ps. zabrakło tylko jednego ----------------> wizyty w Kruszowie :smile:

 

 

i raz prawie prawie udało mi się emeryta wyprzedzić ale to pewnie tylko dlatego że był w takim szoku że ręka mu z manetki spadła :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś po jutrzejszym spocie będzie leciał na Spałę lub w kierunku Tomaszowa?


Pytam bo zostawiam motóra u Jakubka i może ktoś ma chęć mnie zabrać na tylnej kanapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też podpinam się do pytania: lecimy np. do Bełchatowa na taras? Co myślicie? Fajnie by było pojechać od razu, zamiast czekać do 20 czy tam jeszcze później...

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje odwiedzić Siwutka w szpitalu (pabianice) a później może być Bełchatów i taras

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będę http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif Tylko jeszcze nie wiem czym http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowiej chłopaku,leżałem w tej samej sali kilkanaście lat wstecz.

Ponieważ jestem z P-c,to gdybyś czegoś potrzebował,[koks,paniena] pisz śmiało :biggrin: :D :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze z fona wiec Julek będzie miał co poprawiać, chciałem wszystkim którzy mnie odwiedzili podziękować za okazane wsparcie ! Nie będę nikogo wymieniał z nicków ale dziex tej osobie ze powstrzymała sie od dopisania lewatywy w mojej karcie choroby hehe, Naprawdę uważajcie na siebie! Raz jeszcze milo było was zobaczyć w takiej grupie, niezły hardcore hehe żałuję ze foty wam nie zrobiłem ale taki szok ze jak wyszliście to zajarzyłem dopiero.

 

Zapomniałem wczoraj Malej życzenia złożyć z tego przejęcia wiec dziś niniejszym to czynie: 100 lat życia,wygranej w totka, zdrowia szczęścia pomarańczy, motonga co nigdy się nie przewraca i hamuje w miejscu, samych słonecznych dni ;)

 

błędy to poprawiam ja, Julian tylko je wytyka.. :smile:

 

 

ciesze się że niespo się udało :biggrin: zdrowiej chłopie

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Ciekawe ciekawe.

A w drodze powrotnej zalew Cieszanowice :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by była pogoda...chętnie .. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem otwarta na propozycję, trasa poza miasto? Dostosuję się ;)

 

Moze jutro rano sie dogadajmy co do szeczogolow. Jakies male spotkanko kolo 11 i wypadzik za miasto . Mi pasuje . Ktos jeszcze chetny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wczoraj Malej życzenia złożyć z tego przejęcia wiec dziś niniejszym to czynie: 100 lat życia,wygranej w totka, zdrowia szczęścia pomarańczy, motonga co nigdy się nie przewraca i hamuje w miejscu, samych słonecznych dni ;)

 

Dziękuję Ci jeszcze raz(; wracaj do zdrowia jak najszybciej!(;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowiej chłopaku,leżałem w tej samej sali kilkanaście lat wstecz.

Ponieważ jestem z P-c,to gdybyś czegoś potrzebował,[koks,paniena] pisz śmiało :biggrin: :D :biggrin:

 

Hehe, nie jestem wymagający, myślę ze dwie pielęgniarki o wymiarach 90-60-96 mogły by mnie postawić do PIONU jeśli wiesz co mam na myśli hehe, tylko Agacie nie mów bo mam jeszcze dwójkę bajtli do odchowania.

 

 

Michał dziex za redagowanie postów. Puki nie będę miał kompa jesteś na Juliana skazany by wskazywał moje kulawe pisanie hehe

Edytowane przez scOti
ort :) (wyświetl historię edycji)

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z propozycją zmiany godziny spotkań czwartkowych pod Centralem na wcześniejszą. Od 10 września (czyli od dzisiaj) zachód słońca będzie następował przed 19 i z każdym dniem co raz wcześniej. Zważywszy na powyższe czy znajdą się zwolennicy przesunięcia spotkania na godz. 17?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...