Skocz do zawartości

Dell - Łódź


Lans

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Lipa się robi w niedziele na Dellu, przez zloty puszek.

Kolejna obława i to chyba na motocyklistów dzisiaj była.

W dodatku cwaniaczki, wiechali przejściem dla pieszych do lasu i sie schowali. Czekali, jak by ktoś uciekał miałby niespodzianke

Edytowane przez lansl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto lata jutro w nocy po mieście ??? Bo sie ustawiamy w pare maszyn . Jak coś to na pw napisze miejsce i godz.

 

Dzisiaj o 21 pod MC donalds na widzewie. Z tamtad lecimy tam gdzie sie umawialismy.

Edytowane przez lansl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza frekwencja zaskakujaca :smile:

Trzeba czesciej takie zjazdy organizowac :smile:

 

Niestety cos pechowo w ostatnim czasie sie zrobilo ;)

Edytowane przez lansl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow;) mój pierwszy wypad na Dell ekipą i 100tysięcy wrażeń hehe ;) zgłoszenie urywanych lusterek, szlifierki Lone i jeszcze ten Lis którego musiałem potem szukać a skubaniec przeżył przejechanie przodem i tyłem przy 75km/h ... ale poza tym to wypad spoko. naliczylem 37 motongów po ,,przepchaniu'' ich na zatoczke przystanku. nieźle nieźle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lisa rozjechałeś?????

 

morderca :P

 

ps. po co go szukałeś? obszycie na manetki Ci się zamarzyło? :decayed:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcial pewnie udzielic pomocy :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps jaki to moto z silnikiem od harleya?

 

Pewnie rozchodzi Ci się o motocykl Smootha - Buell.

 

Moto opisane w tym temacie: http://motocykle-lod...005/#entry31343

 

Zgadłem ? Nie jestem pewny czy to silnik Harleya, ale na pewno ma taki dźwięk ;)

Edytowane przez MarcinGraczykLDZ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. koniec z OT.

 

psiaki nadal kołowały bez konca? F160 boczny;)

mnie przy rydza by scignely ograniczenie 40groszy a ja 82hehe ale zaslonil mnie sedes vito i widocznie nie zauwazyli hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dell fajna sprawa, ale ja od pewnego czasu sprawdzam się na naszej nowej trasie sieradzkiej.

Zdecydowanie fajniej tam rozwinąć jakąś konkretną prędkość, łuki ...dla każdego coś dobrego, brak świateł.

W sumie to nawet nie da się porównywać z dell'em :riding: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...