Jump to content

Dell - Łódź

Lans
 Share

Recommended Posts

DELL Aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września Łódź.Zapodaje temat, w którym będziemy pisać o tym, co ciekawego dzieje się na DELLu, w jakie dni najwięcej ludzi się zbiera.Piszcie o własnych doświadczeniach, osiągach, próbach sprzętów :riding: :riding: :riding:Napewno jest sporo osób które, często tam bywają i są zainteresowate tym tematem.Również tam śmigam oraz często spotykam ludzi z FŁM.Najwięcej motocyki zbiera się po godz. 20. Wtedy zaczyna się mniejszy ruch, tym samym miejsce do ,,polatania''. :)Ja swoją r1 poleciałem tam 280km/h.A wczoraj testowałem Honde CR-X del soll 180km/h (ale bieg był dopiero 4 - za krótka droga jak dla niej :sad2: ).

Ja o godz 20 oglądam ,, Na wspólnej" :smile:

No właśnie ostatnio płakałeś razem z moją kobietą, że nie obejrzysz :P hehe :decayed: Pozdro

AndrzejCBR

Ja tez ogladam pierwsza milosc.:smile: 280 niezle, miales czas zeby patrzec w tej predkosci na licznik.?

A ja oglądam modę na sukces :P A tak na serio to jak jest pogoda i czas to przyjeżdżam.Można by się tam kiedyś ustawić i zrobić "terror" ale to chyba lepiej przez GG dogadać takie szczegóły (miejsce i data, a żeby zaskoczyć pewne służby).

Mój kolega (też motocyklista) Was przeklina bo mieszka niedaleko i mówi że czasami wieczorem to sie nie da normalnie funkcjonować w domu...

Ja z Olechowa mam naprawdę "spory" kawałek, mogę tam być w 1:30 min:) a co do funkcjonowania w domu to lubię posłuchać jak chłopaki odcinnają:smile:

Ja tez ogladam pierwsza milosc. :smile: 280 niezle, miales czas zeby patrzec w tej predkosci na licznik.?

Zerknąć można na licznik, ale wiecej nie dam rady się tam rozpędzić, za krótka prosta.Maszyna da napewno rade, przy 265km/h zapinam 6-bieg dopiero, więc myśle że 299 pyknie.

AndrzejCBR

Prędkosc która rozwinoles w tym miejscu jest nie zgodna z przepisami.;D ale to i tak dużo jak na to miejsce. 299 myślę ze poleci jeśli jest zdrowa kondycyjnie. Ja najwięcej moja pszczółka jechałem 230 ale to w tuszynie. Nie wiem czy odważę się to powtórzyc.Prędkosc która rozwinoles w tym miejscu jest nie zgodna z przepisami.;D ale to i tak dużo jak na to miejsce. 299 myślę ze poleci jeśli jest zdrowa kondycyjnie. Ja najwięcej moja pszczółka jechałem 230 ale to w tuszynie. Nie wiem czy odważę się to powtórzyc.

Adrenalina uzaleznia :biggrin: jak zejde z mojej bestii to mnie trzesie calego od adrenaliny :biggrin: W ta sobote w nocy latamy na Dellu !

Wariaci, jak tak mozna wiecej niz 90/h w miescie. Dzikusy.

To jest więcej niż połowa mojego licznika :biggrin: hahahahahahaha niach niach :smile:

Suchy-wolk

Ktoś dzisiaj tam podjeżdża? Będę w okolicach ok.20.30 - to może bym wpadł się przywitać :riding:

Za zimno nie da sie latać :biggrin: Dzisiaj czyli w pt , ma być cieplej to się pojawimy na Dellu. Trzeba sie odstresować po cieżkim tygodniu :biggrin:

Może jakąś większą grupą się zbierzemy na jutro na wieczór? Może najpierw jakaś ustawka na frytki w młynie, żeby się na 19 wyrobić na dell? :biggrin:

Podjechałem dziś tam razem z moim "plecakiem" (wracaliśmy z trasy). Byliśmy około 20:10. Nikogo nie było.