Jump to content

Buell Lightning Cityx Xb9Sx - 2005


Smooth
 Share

Recommended Posts

Krzysztofor

Nie posiadasz może podbitej przedniej felgi (chyba, że pasek jest krzywo naklejony) :whistling: Bardzo fajnie wyglądająca maszyna :biggrin:, zawsze podziwiałem ten przedni hebel i DUŻĄ tarcze :biggrin:Ładny sprzęcik :smile:

Link to comment
Share on other sites

Buell bardzo fajny, nietypowy i rzadko spotykany.Najfajniejszą ma przednią tarczę :DPowiedz mi jak z częściami do tego modelu ?

Link to comment
Share on other sites

działkowy emeryt

o fajny i nietuzinkowy sprzęt :smile: ta pojedyncza tarcza robi mega wrażenie ale i mega robotę co? ;) no i bezobsługowy pasek, i ta rolka prowadzaca z boku tłumika, kozak!

Link to comment
Share on other sites

Zawsze uważałem że Buell robi motocykle warte uwagi. Kiedyś byłem bliski zakupu z tej stajni. Z tego co się orientowałem to części/serwis nie jest w PL wielkim problemem. Jasne że nie jest to japończyk który każdy rozgrzebie, ale z drugiej strony nie jest to też Voxan czy Moto Morini.

Link to comment
Share on other sites

Buły zawsze mi się podobały, szkoda że tak mało u nas popularne. Do zobacznia, mam nadzieję że wkrótce polooka się na żywo ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie posiadasz może podbitej przedniej felgi (chyba, że pasek jest krzywo naklejony)

Tak jest podbita muszę się tym zająć bo kłuje w oczy :smile:

 

Powiedz mi jak z częściami do tego modelu ?

Jak do tej pory z częściami nie mam żądnego problemu. Głównie zaopatruje się tutaj: http://www.dwagary.pl/ i sporadycznie w serwisie Harleya-Davidsona

 

ta pojedyncza tarcza robi mega wrażenie ale i mega robotę co?

Hamuje za***iście, tylko po wymianie zacisków z 6-tłoczkowych na 8-tłoczkowe pompa nie wyrabia i jest problem z dozowalnością. Potrzebuje do niego pompę radialną najlepiej od Yamahy R1 Rn22. Jakby ktoś miał to proszę o cynk ;)
Link to comment
Share on other sites

8-tłoczkowy zacisk. No pierwszy raz widze coś takiego :smile: Czy nie łatwiej i taniej było zrobić 2 tarcze z 4 tłoczkami? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy uwielbiają i zachwycają się nietuzinkowymi motocyklami, a i tak wybierają coś z japońskiej czwórki. Przedziwne! i nie mogę oprzeć się wrażeniu że taka tendencja jest typowa dla PL. Niezrozumiałe. Zwłaszcza że jak technicznie japończycy robią motocykle fajne (choć nie na każdym polu) to wizualnie... wszystko pod jedno kopyto! Od lat poziom kreatywności japońskich rysowników nie może oderwać się od ziemi. Szkoda.Stąd takie Buelle czy Ducaty (nie wspominając o Moto Guzzi, Morini, Triumph'ach czy Bimotach) budzą szczery zachwyt. Bo są ciekawe.

Link to comment
Share on other sites

Stąd takie Buelle czy Ducaty (nie wspominając o Moto Guzzi, Morini, Triumph'ach czy Bimotach) budzą szczery zachwyt. Bo są ciekawe.

może właśnie dla tego są ciekawe bo jest ich nie wiele, i każdy taki przypadek cieszy nasze oczy, uszy i inne zmysły, gdyby te wszystkie perełki występowały powszechnie to było by zbyt monotonnie,Buell zayebisty, ciekawe jak to brzmi....? :smile:
Link to comment
Share on other sites

Oglądając zdjęcia właśnie przesunęła mi się granica zajebistości motocykla! Super maszyna!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Masz jakieś porównanie Buell'a z innymi jeśli chodzi o heble?

Mam tylko porównanie do Hondy 250, czyli w sumie żadne... :smile: Ale biorąc pod uwagę, że jeszcze jak miałem założony stary zacisk 6-tłoczkowy, zrobiłem niechcący mini stoppie to jestem zadowolony :smile:

8-tłoczkowy zacisk. No pierwszy raz widze coś takiego Czy nie łatwiej i taniej było zrobić 2 tarcze z 4 tłoczkami?

No nie byłoby taniej, bo skoro już fabrycznie jest jedna tarcza to nie widzę sensu przerabiania na dwie, po za tym, dla mnie, ta pojedyncza tarcza ma swój urok :smile:

Buell zayebisty, ciekawe jak to brzmi....?

Dźwięk całkowicie nie przystaje do wyglądu tego motocykla, bo brzmi jak Harley, czyli niski basowy dźwięk z charakterystyczną arytmią :smile: Mam nadzieje, że jeszcze w maju wymienię wydech na akcesoryjny, który jest conajmniej o połowę lżejszy i co najważniejsze dużo głośniejszy :)Nagram film z przed i po wymianie i wrzucę go tutaj.
Link to comment
Share on other sites

Tak, już kupiony, czeka u mechanika http://dwagary.pl. muszę jeszcze dokupić filtr powietrza K&N i od razu będę dostosowywał mapę zapłonu do tego wydechu.

 

A Kupiłem Jardin Carbon Fiber, taki jak na obrazku :smile:

 

 

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...