Skocz do zawartości

Buell Lightning Cityx Xb9Sx - 2005


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

Strzeliłem w końcu jakieś foty mojej "Bułce" :smile:

 

Rocznik 2005 r.

Pojemność: 984.00 ccm

Power: 92.00 HP (67.2 kW)) @ 7500 RPM

Torque: 94.92 Nm (9.7 kgf-m or 70.0 ft.lbs) @ 5500 RPM

 

http://www.bikez.com..._xb9sx_2005.php

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadasz może podbitej przedniej felgi (chyba, że pasek jest krzywo naklejony) :whistling: Bardzo fajnie wyglądająca maszyna :biggrin:, zawsze podziwiałem ten przedni hebel i DUŻĄ tarcze :biggrin:Ładny sprzęcik :smile:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

o fajny i nietuzinkowy sprzęt :smile: ta pojedyncza tarcza robi mega wrażenie ale i mega robotę co? ;) no i bezobsługowy pasek, i ta rolka prowadzaca z boku tłumika, kozak!

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem że Buell robi motocykle warte uwagi. Kiedyś byłem bliski zakupu z tej stajni. Z tego co się orientowałem to części/serwis nie jest w PL wielkim problemem. Jasne że nie jest to japończyk który każdy rozgrzebie, ale z drugiej strony nie jest to też Voxan czy Moto Morini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna na żywo robi jeszcze większe wrażenie niż na zdjęciach - świetny sprzęt :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buły zawsze mi się podobały, szkoda że tak mało u nas popularne. Do zobacznia, mam nadzieję że wkrótce polooka się na żywo ;)

motormanialogomalesh.png

www.motormania.com.pl

 

Mój zecioR... http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/565-zecior-ready/

...tak brzmi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezly zadzior. Mam nadzieje do zobaczenia :smile:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadasz może podbitej przedniej felgi (chyba, że pasek jest krzywo naklejony)

Tak jest podbita muszę się tym zająć bo kłuje w oczy :smile:

 

Powiedz mi jak z częściami do tego modelu ?

Jak do tej pory z częściami nie mam żądnego problemu. Głównie zaopatruje się tutaj: http://www.dwagary.pl/ i sporadycznie w serwisie Harleya-Davidsona

 

ta pojedyncza tarcza robi mega wrażenie ale i mega robotę co?

Hamuje za***iście, tylko po wymianie zacisków z 6-tłoczkowych na 8-tłoczkowe pompa nie wyrabia i jest problem z dozowalnością. Potrzebuje do niego pompę radialną najlepiej od Yamahy R1 Rn22. Jakby ktoś miał to proszę o cynk ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy uwielbiają i zachwycają się nietuzinkowymi motocyklami, a i tak wybierają coś z japońskiej czwórki. Przedziwne! i nie mogę oprzeć się wrażeniu że taka tendencja jest typowa dla PL. Niezrozumiałe. Zwłaszcza że jak technicznie japończycy robią motocykle fajne (choć nie na każdym polu) to wizualnie... wszystko pod jedno kopyto! Od lat poziom kreatywności japońskich rysowników nie może oderwać się od ziemi. Szkoda.Stąd takie Buelle czy Ducaty (nie wspominając o Moto Guzzi, Morini, Triumph'ach czy Bimotach) budzą szczery zachwyt. Bo są ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd takie Buelle czy Ducaty (nie wspominając o Moto Guzzi, Morini, Triumph'ach czy Bimotach) budzą szczery zachwyt. Bo są ciekawe.

może właśnie dla tego są ciekawe bo jest ich nie wiele, i każdy taki przypadek cieszy nasze oczy, uszy i inne zmysły, gdyby te wszystkie perełki występowały powszechnie to było by zbyt monotonnie,Buell zayebisty, ciekawe jak to brzmi....? :smile:

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając zdjęcia właśnie przesunęła mi się granica zajebistości motocykla! Super maszyna!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Masz jakieś porównanie Buell'a z innymi jeśli chodzi o heble?

Mam tylko porównanie do Hondy 250, czyli w sumie żadne... :smile: Ale biorąc pod uwagę, że jeszcze jak miałem założony stary zacisk 6-tłoczkowy, zrobiłem niechcący mini stoppie to jestem zadowolony :smile:

8-tłoczkowy zacisk. No pierwszy raz widze coś takiego Czy nie łatwiej i taniej było zrobić 2 tarcze z 4 tłoczkami?

No nie byłoby taniej, bo skoro już fabrycznie jest jedna tarcza to nie widzę sensu przerabiania na dwie, po za tym, dla mnie, ta pojedyncza tarcza ma swój urok :smile:

Buell zayebisty, ciekawe jak to brzmi....?

Dźwięk całkowicie nie przystaje do wyglądu tego motocykla, bo brzmi jak Harley, czyli niski basowy dźwięk z charakterystyczną arytmią :smile: Mam nadzieje, że jeszcze w maju wymienię wydech na akcesoryjny, który jest conajmniej o połowę lżejszy i co najważniejsze dużo głośniejszy :)Nagram film z przed i po wymianie i wrzucę go tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już kupiony, czeka u mechanika http://dwagary.pl. muszę jeszcze dokupić filtr powietrza K&N i od razu będę dostosowywał mapę zapłonu do tego wydechu.

 

A Kupiłem Jardin Carbon Fiber, taki jak na obrazku :smile:

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...