Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos, cos, gdzies, dzis ???

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ,przepraszam za moją długą nie obecność. Jak ktoś chętny na dzisiaj czekam na tel 507085321 . Bulba zauważyłem że jesteś też wolny na dzisiaj jak coś czekam na kontakt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze tego wybrzeza !!!

 

ja dzis dzionek wolny tak do 16 tej jak ktos gdzies leci tak do 150 km to chetnie sie podlacze na pare godzinek

pls o telefon 668033508 zbiore sie w 10 minut http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro 18-19 koło DELLA

Są ronda więc można ćwiczyć zejście na kolano

Wszystkich chętnych zapraszam

 

A w powitalni się było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z później wstających ma ochotę wyruszyć gdzieś nad wodę lub gonić wycieczkę z "Niedzielny Wypad na obiad"? Ja bym ruszał najwcześniej o 12, chętnie bym coś zjadł ale i pomoczył dupsko w wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z później wstających ma ochotę wyruszyć gdzieś nad wodę lub gonić wycieczkę z "Niedzielny Wypad na obiad"? Ja bym ruszał najwcześniej o 12, chętnie bym coś zjadł ale i pomoczył dupsko w wodzie.

 

Jak coś ja mam zamiar gdzies ruszyc za ok godz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 15stej bądź lekko po widzimy się w konstantynowie na rynku. Ja, Różowa, Kubastma, Bart i jedziemy nad jeziorsko. Trochę posiedzieć przy wodzie, pomoczyć nogi itd. Po wszystkim lecimy pewnie coś wszamać. Chętni mile widziani :smile: Prędkość pewnie typowo turystyczna bez szaleństw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Pawłem i jego żoną byliśmy na jeziorku, o którym była mowa w temacie Niedzielny Wypad Na Obiad :smile: 19.08.12 , a po opalaniu i pływaniu skoczyliśmy po 18 na tamę na lody (szkoda że się nie spotkaliśmy). potem pod Aleksandrowem na obiadek. Dzięki za miło spędzony czas.

 

PS. chyba się minęliśmy pod Uniejowem.

Edytowane przez miqul (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Władku brak miejsc jak i w Chałupachy 2h szukałem , musieliśmy wziąść hotel http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif ale było za***iście 2 dni 850 kilo nakręcone :decayed:

CBR RR 900- CBR XX 1100 - ZZR 1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...