Skocz do zawartości

Niedzielny Wypad Na Obiad :) 19.08.12


Konrad85

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie :smile:

 

jedna propozycja na jutro już jest :smile:

 

ja proponuję inna alternatywę...

 

wyjazd ok 10:00

 

Łódź -> obwodnicą do Łasku -> Szadek -> Uniejów -> Łódź

 

powrót max 16:00 więc każdy będzie miał dla siebie popołudnie wieczór :smile:

 

w Uniejowie możemy się wspólnie spotkać z osobami chętnymi na wypad z tamtego tematu...

 

co do miejsca spotkania jestem chętny na propozycję... moja sugestia jest tylko taka że jeżeli wyjazd zrobimy obwodnicą to gdzieś przy Włókniarzy... np PROFI, McDonald's przy Lutomierskiej, BP albo parking LIDL-a przy Drewnowskiej, LUKOIL przy Pabianickiej albo po prostu PORT ŁÓDŹ

 

pozdrawiam i zapraszam na wycieczkę :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wycieczki dołączają: Okropna, Justyna89, Albi i ja. Zbieramy się o 9.45 pod Castoramą na Zgierskiej/ Włókniarzy i będziemy do Ciebie Konrad dzwonić jak wyruszymy. Jeśli komuś to miejsce zbiórki pasuje - zapraszamy.

 

Dla urozmaicenia wycieczki może jakieś gwałty i rabunki po drodze ? (Okropna & Justyna to praktykują ostatnio :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z checią mogę się wybrać z wami ale mam małe pytanko jaką prędkość przelotową planujecie bo jeśli planujecie szybką turystykę tj pow 120km/h to ja odpadam niestety szkoda mojej gs - ki męczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy 10km za Uniejowem nad woda, ale wyruszamy o 9 wiec mozecie do nas dojechać!! Jak coś to z uniejowa w lewo na rondzie na Turek ok 7km i w prawo na sarbice (po lewej bedzie stacja benzynowa huzar czy jakas taka nie firmowa) i ok 2km bedzie taki fajny zbiornik po lewo po zalanej małej kopalni:D Woda czyściutka i plaża fajna więc zapraszam, a póżniej pojedziemy wspólnie na owy obiad! pozdro jakby co to 511384383 Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał xanton o przerwach na fajeczki to ja pyskuję o jakieś jedzonko po drodze :smile: głodna jeździć nie mam zamiaru a tym bardziej gwałtów na Justynie robić nie będę !!! Na rabunki po drodze piszę się dwoma rękoma , jakieś jabłuszka z drzewa czy kukurydze z pola zawsze mogę podpindolić :smile: mam wprawę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja z checia tez z Wami sie przejade. Tylko MIchał powiedz mi jak bedziecie dalej leciec bo mi pasuje czekac na Was Lukoil przy pabianckiej lub port lodz.Czy mam sie skontaktowac z Konradem?

 

Lecimy dalej Włókniarzy w stronę Portu Łódź i tam się z Tobą możemy spotkać, np. ok 10.15 koło ronda przy wjeździe na parking podziemny. W profilu moim i Konrada są nasze telefony więc jak coś rano możemy się zdzwonić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he :biggrin: czarna bratnia dusza :biggrin:

 

To się zlot zx6r szykuje?? Macix`a muszę przycisnąć to blade będą dwa.

 

Witam,

ja z checia tez z Wami sie przejade. Tylko MIchał powiedz mi jak bedziecie dalej leciec bo mi pasuje czekac na Was Lukoil przy pabianckiej lub port lodz.Czy mam sie skontaktowac z Konradem?

 

Lecimy dalej Włókniarzy w stronę Portu Łódź i tam się z Tobą możemy spotkać, np. ok 10.15 koło ronda przy wjeździe na parking podziemny. W profilu moim i Konrada są nasze telefony więc jak coś rano możemy się zdzwonić.

 

Może taką traskę? https://maps.google.pl/maps?saddr=Port+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+,+Pabianicka,+%C5%81%C3%B3d%C5%BA&daddr=%C5%81ask+to:Trasa+83+to:Przykona+to:Trasa+703+to:%C5%81%C3%B3d%C5%BA&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.927331,18.897858&spn=0.480163,1.352692&sll=51.973461,19.029694&sspn=0.239835,0.676346&geocode=FT7wFAMdDEcoASFjEpVmXrnvNSk5hsKnNTQaRzFjEpVmXrnvNQ%3BFew1EwMddPEjASnBmSN5Y0YaRzH2ykOTeZ5WLA%3BFf3RFgMdSqscAQ%3BFcMtGQMdbAAcASmtEx7eHBwbRzFN3gZsgZAF_w%3BFZIGGQMd-C8iAQ%3BFZDIFQMd798oASmvVkV1JMsbRzGs2yGbY658yw&oq=%C5%82%C3%B3d&gl=pl&mra=dme&mrsp=4&sz=11&t=m&z=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tyczy lokalizacji startowej to jestem za np Portem Lódź tak jak pisał Konrad o 10:00

 

ja z Xantonem i Okropną ruszamy z Radogoszcza bo tam mamy motocykle :smile: ale jak napisał Xanton... 10:00 z minutami będziemy w Porcie :smile:

 

Diclac i Peter są za Portem wiec najprościej to ruszymy z Radogoszcza i zatrzymamy się w Porcie by was zgarnąć :smile: i dalej już razem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to bede na 10 w Porcie czekał na Was. Jak cos to rano zdzwonimy sie jeszcze.Michal jak cos to wez moj numer z profila i zdzwonimy sie i zobaczymy sie w Porcie.

 

To się zlot zx6r szykuje?? Macix`a muszę przycisnąć to blade będą dwa.

 

 

Lecimy dalej Włókniarzy w stronę Portu Łódź i tam się z Tobą możemy spotkać, np. ok 10.15 koło ronda przy wjeździe na parking podziemny. W profilu moim i Konrada są nasze telefony więc jak coś rano możemy się zdzwonić.

 

Dzieki wielkie bede w Porcie o 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możę dołączę jakoś - będę dzwonił.

kobita mi wyrwała na działkę za alexandrów, więc musiałbym skoczyć po nią rano, a potem jakoś Was złapać ;) jak mi się uda to mi się uda, jak nie, ta plaża z opisu kuby prezentuje się ciekawie :smile:

 

"z uniejowa w lewo na rondzie na Turek ok 7km i w prawo na sarbice (po lewej bedzie stacja benzynowa huzar czy jakas taka nie firmowa) i ok 2km bedzie taki fajny zbiornik po lewo po zalanej małej kopalni:D Woda czyściutka i plaża fajna"

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję uwzględnić jutro Turniej Rycerski w Łęczycy http://leczyca.info....ki-2012-program i wpaść na rumakach! Na wniosek części wycieczki w Porcie Łódź jemy w IKEI zapiekanki/ hot dogi - kto śniadaniowej nie miał, będzie mieć okazję. I będzie może grill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byście podrzucili jakieś fajne miejsce, gdzie moglibyśmy się spotkać, mogę zabrać grilla (taki mały, ale da się upichcić trochę), podpałkę i węgliki. jakieś kiełbaski/bułki by się zakupiło i byśmy coś zgrillowali na miejscu.

tylko bym musiał wiedzieć, gdzie będziecie, bo mogę nie wyrobić, więc jak coś, zostawcie tu jakieś info ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...