Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Włocławek to warto wbić na prywatną plażę nad Wikaryjskim, jest parking strzeżony, ogromny pomost, leżaki, restauracja i w ogóle super infrastruktura. D

Polecam na powrocie przejechać ten odcinek, piękny asfalt i winkle naprawdę fajna jazda

5c440f457ddf01cf5270bdb92930d4f6.jpg

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny asfalt i winkle naprawdę fajna jazda

Coś kojarzę :biggrin: 

 

To ten kawałek robiliśmy w drodze powrotnej chyba ze 4 razy w tą i spowrotem just for fun? :biggrin:

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micollio, wyjazd aktualny. Jak nie zdążysz dojechać na Auchan na 17.15 to może będzie Ci bardziej po drodze na statoil przy strażacka/rzgowska? Tam będzie jeszcze ktoś czekał o 17.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za info w sprawie niedzielnego wyjazdu. Co raz jaśniej klaruje się obraz tej wycieczki. Prognoza pogody: czyste niebo i 26°C już o 10:00 rano... w porywach do 31°C po 14:00... a więc żal nie skorzystać. Idąc za sugestią Jacka (@kabzior) wybrałem ośrodek Wikaryjka. Dzwoniłem, wstępnie rozmawiałem z kierowniczką i w tą niedzielę nie ma żadnych bankietów czy ślubów... spokojnie można wejść (2zł wejście na plażę) i skorzystać z wszystkich atrakcji. Dostępne boisko do plażówki, rowerki, wodne i kajaki (w cenie bodajże 15zł), restauracja z możliwością zjedzenia dobrego posiłku kuchni polskiej (i nie tylko) w dobrej cenie. Co do jeziora, to wszelkie znaki na niebie i w internecie mówią, że jest czyste. Dowiedziałem się, że w tym roku trochę opadło więc może być nieco mułu przy wejściu, ale plaża jest piaszczysta i czysta... więc chyba wszystko ok.

Z Łodzi wyjazd od rana: zbiórka: 9:00 McDonalds na Widzewie (Bartoka), 9:30 wyjazd, lecimy trasą: https://goo.gl/maps/fncMjfiN8Sx. Prędkość przelotową chciałbym ustalić na stałe 120-140 km/h, jeśli będę bez plecaczka można szybciej... ale nie mam parcia na pałowanie i zrobienie dobrego czasu. Postawiłbym na komfort jazdy zwłaszcza, że będą pewnie sakwy i tankbagi. Na miejscu oczywiście plażowanie, rowerki czy gra w siatkę jeśli będą chętni czyli typowa wakacyjna rekreacja i co kto lubi.

I teraz zasadnicze pytanie, czy taki plan odpowiada? Czy są chętni na typowe całodzienne lenistwo nad wodą? Czy nie jest to za mało? Czy chcemy się jeszcze wybrać na obiad i objazd Włocławka i zobaczyć choćby starówkę, przystań wioślarską i przejechać się mostem? >> Link ze zdjęciami i opisem <<

Aaa i najważniejsze. Robię listę chętnych więc zapraszam do wpisywania się. Jeśli jedziecie z plecaczkiem to też wspomnieć... wycieczkę można lekko zmodyfikować w jedną stronę jeśli będzie większość riderów, choćby uwzględnić propozycję Lipsona lub dodać coś dla pań jeśli będzie ich kilka.

LISTA:
1. Aidekk 100%  :smile:
2. Kuri + pleczczek 100%
3. Cumulus 100%
4. Królu + plecaczek 100%

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i taki plan mi się podoba :biggrin: ale niestety muszę czekać do jutra z info czy będę mógł jechać (narazie ok. 30 %   :sad2: )

 

nad jeziorem wikaryjskim stawiałem swoje pierwsze korki w pływaniu a nad tamtym basenem zrobiłem kartę pływacką :biggrin: jezioro całkiem ok. 

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nic szczególnego nie wydarzy to ja się piszę :smile:  Wyjazd z plecaczkiem a plecaczek z plecakiem :biggrin: więc prędkości bym jakoś bardzo nie podbijał. Ale wycieczka się fajnie zapowiada, więc my jesteśmy chętni. Możesz nas wpisać  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam ochotę zaliczyć traskę "na dwa tankowania".

 

Orientacyjna trasa, około 430 km mniej więcej wyglądałaby tak:

 

https://goo.gl/maps/NSspRR99dC82

 

Jakby ktoś chciał się przyłączyć to start około godziny 10 z BP Rzgowska / Kolumny.

 

 

Wysłane za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Użytkownik 101 postów 0 punktów ostrzeżeń Imię:Mariusz Motocykl:Triumph Street Triple R Napisano dziś, 12:21 Jutro mam ochotę zaliczyć traskę "na dwa tankowania". Orientacyjna trasa, około 430 km mniej więcej wyglądałaby tak:

Zobacz moją trasę po Świętokrzyskiem z zeszłego roku. Jest tam kilka punktów, które raczej należy wziąć pod uwagę ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emq jak coś to ja jestem chętny ale dołączę się za Łodzią (będę czekał na Orlenie przy karczmie "Pod dobrym Aniołem").

 

 

Edytowane przez koperta4512 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro cos blisko bym pojechal. Tak do 2h.

Anyone?

Tempo moze byc lepsze. Nie bede wybrzydzal.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomki,

Lata ktoś bliżej 18?

Tak do 2h.

Mateusz wietrzysz może Ducata przed torem jutrzejszym?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać, generalnie godziny mocno popołudniu wolę ze wzgledu na upał.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze zaczac opony oszczedzac bo 4 tylna i 3 przednia w tym sezonie to juz sporo:( ale pewnie wyjade na chwile;)

O kurde.

Ile km zrobiles?

Zastanawialem sie nad tymi gumami lub Diablo 3 na przyszly sezon, ale jak mam zmieniac co dwa miesiace to sie zastanowie.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja bym zrobil dwa komplety.

Bez tragedii.

No to zamówię rosso3 bo jest moj rozmiar.

 

Dzięki za info.

Koniec ot i jesteśmy w kontakcie.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...