Jump to content

Moda Motocyklowa

Recommended Posts

działkowy emeryt

Ty to zawsze wiesz jak człowiekowi skutecznie wszystko obrzydzić :P

no taka zdaje się moja rola :whistling: ... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

A swoją drogą jakbyście sobie z np. MIHAŁEM takie kaski kupili to ile czasu na siłowni zaoszczędzone i jaki efekt na ulicy :drool:

ciiiii to miała być wielka tajemnica ... :decayed:
  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• LUBIANY

24

• Wojtas

16

• Suchy-wolk

14

• Aidekk

11

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Strój w którym panie będą na pewno bezpieczne. Przynajmniej w zakresie nieplanowanych upadków  

Posted Images

działkowy emeryt
...a wygląda tak, jakbyśmy kupili...? :decayed:

... żeby nie było, że off-top nie o modzie... proszszszsz...na słusznym motocyklu... w słusznym kolorze... barwy maskujące B)

Dołączona grafika

Okropna

będę jak zwykle Okropna ....motocykl piękny a to co na moto jakieś kaprate , o wiele lepsze byłoby zdjęcie bez maszkara na pięknym moto :smile:

działkowy emeryt

będę jak zwykle Okropna ....motocykl piękny a to co na moto jakieś kaprate , o wiele lepsze byłoby zdjęcie bez maszkara na pięknym moto :smile:

a ja odpowiem Ci jak zwykle - czekamy na Twoje w bikini na moto :decayed: - moze być na początek na CB500 - zobaczymy wtedy Twoje walory i prawo do krytyki - jak przejdzesz weryfikację wstępną - może, ale tylko może ... podstawię Ci CB1000R do pozowania - zobaczymy jak zaczarujesz swymi wdzięcznymi kształtami i kobiecym powabem wątek o modzie :P

Okropna czepiasz sie....cycek jest, kawalek tylka tez widac a ze ma niedowage....w koncu nie kazdy jest idealny ;)
Thebestof78

...a wygląda tak, jakbyśmy kupili...? :decayed:

właśnie nie wygląda ;) i nie mówię tu o wyglądzie tylko o ilości czasu na siłowni :P

ps. dobrze, że MiHAŁ forum nie czyta

A kwestii off top:

Dołączona grafika

MAM IMIENINY W NIEDZIELĘ :smile:

działkowy emeryt

ooo! ... Rossija ;) ... ta niby "lasia" miała kiedyś całą sesję w necie na tym KaTeeMie... i bez garka wcale nie wygląda jak Pocahontas http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

i coś ze specjalną dedykacją dla @Okropnej... - skoro tamta była za chuda i zbyt rozebrana, myślę, że ta w tych lumpen-ciuchach, będzie zdecydowanie bliższa Twoim ideałom... mam nadzieję, że odnajdziesz kawałek dla siebie :P ...(*)

Dołączona grafika

(*) pozostałych przepraszam za gwałt na psychice i wyobraźni :biggrin:

Andree-stary wyga

działkowy emerycie, opanuj się :smile: , złamie ten bidny motocykl ten potwór :ohmy2: ,

coś dla rozluźnienia :biggrin:

Dołączona grafika

ps. wiem że nie w temacie, ale taki motocykl na pewno przyciąga oko ;)

Dołączona grafika

motocykl piękny a to co na moto jakieś kaprate , o wiele lepsze byłoby zdjęcie bez maszkara na pięknym moto :smile:

zgadzam się z opinią xD

Ja tam wolę popatrzeć na coś przy mojej ulubionej marce, w kombinezonie pod kolor a więc

Wymarzony model(ka) :riding:

Dołączona grafika

A tu do kolekcji z serii kaski (nie) do jazdy a i poduszki widać już wystrzeliwują więc będzie amortyzacja :biggrin:

Dołączona grafika

Sir.Wojciech

Dołączona grafika

To ja tez coś wrzucę, Pani Natalia Florek. Trzeci czas w sobotę w Grupie A na torze poznań. Niesamowita dziewczyna !! :wub:

Nic :P pójdą spać z mokrymi majtami :P

NA oglądała się foto i teraz mokra.. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif ..tylko od czego http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif
Okropna

ależ ty się mnie czepiasz działkowy :smile: ja chudych nie lubię bo wieszaki w szafie a nie na pięknych motocyklach , grubych nie trawię z innych powodów , nigdzie też nie napisałam że moje walory kobiece są ponad innymi :smile: w bikini to ja na plaży w Afryce chętnie się lansuję a nie na moto :smile: I jeszcze jedno na temat gustów się nie dyskutuje :smile: a co do zdjęć to maszkar TYLKO pozuje , a wieloryb przynajmniej jedzie i wie do czego służy motong :smile: Natomiast jeżeli chodzi o twoje moto to jakoś nie pragnę , widziałam ładniejsze :smile: natomiast zdjęcie Pani Natali Florek jest jak najbardziej ok !! Piękna kobieta z ogromnymi umiejętnościami przy pięknym motocyklu !!