Skocz do zawartości

Moda Motocyklowa


Tomi

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nowy wątek będzie dobrym pomysłem ;)http://www.youtube.com/watch?v=FsyJM_qWU_QJa to bym chyba tak długo jechał za nimi, że prawdopodobnie dopiero bym się zreflektował, jakbym u nich w garażu zaparkował :riding:B)

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien dostać mandat kierowca lub pasażer za rozpraszanie innych kierowców :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jest taka stronka (Nie, nie robię reklamy), na której są opaski z nazwami motocykli, i ze wzorem opon:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Ja bym sobie kupił, gdyby nie to że jedna to 20zł+ wysyłka :sad2: Chociaż, jakby mi ładną zrobił z Aprilią, to może :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a modelka to nie czasami Julka

No prawie ;) ale w tym przypadku "prawie" robi ogrooooooooomną różnicę :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze Kuba, że niezłe te oponki http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także mi się podobają ;). Może jakieś zamówienie zbiorowe? Bo w hurcie taniej :biggrin:. Napisałem do nich czy by nie dało się jakiegoś z logo Aprilli, ale jeszcze nie odpisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kask :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Fajny kask :smile:

 

no ;) ... i kark Pudziana powyżej 120km/h :decayed:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ;) ... i kark Pudziana powyżej 120km/h :decayed:

 

Ty to zawsze wiesz jak człowiekowi skutecznie wszystko obrzydzić :P

 

A swoją drogą jakbyście sobie z np. MIHAŁEM takie kaski kupili to ile czasu na siłowni zaoszczędzone i jaki efekt na ulicy :drool:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...