Skocz do zawartości

Wybór Szkoły


Kufel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Jako iż pogoda zaczęła nam dopisywać stwierdziliśmy z kuzynem że nadszedł najwyższy czas, aby zacząć rozglądać się za szkoła jazdy która przygotuje nas do egzaminu kategorii A.


Chciałbym zaczerpnąć opinii jakie szkoły polecicie?


Na co zwracać uwagę przy wyborze szkoły? 


Interesowała by nas szkoła w Łodzi, wstępnie jest nas dwoje docelowo może zbierzemy jeszcze kilka osób :smile:


LwG Kufel.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie kurs robilem w Turbo i goraco polecam. Robert stara sie nauczyc jezdzic, nie tylko zdac egzamin.

A i na placyk chyba lepiej wam bedzie dojechac, bo maja na poczatku Pabianic, jadac od Was.

Z tymi jazdami razem w pare osob, to sie tak mocno nie nastawiaj, chyba, ze chcesz robic kurs 3 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie kursu w Auto szkole Drift i polecam. Jak ze zdawalnością to powiem jak będę po egzaminie :smile: 

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja polecam AUTOAKADEMIE. Praktycznie w każdej dzielnicy Łodzi mają oddział i sale wykładowe. Lokalizacja placyku na parkingu M1, moim zdaniem rewelacja bo blisko WORD-u i na jazdach nie tracisz czasu na dojazd do miejsc gdzie zdaje się egzaminy. Instruktorzy czynni motocykliści "młode chłopaki" mają świetne podejście do kursanta i naprawdę znają się na robocie. Fajne jest też to, że masz na jazdach zawsze tego samego instruktora. Super kontakt z chłopakami i naprawdę można się dogadać co do dni i godzin jazd. Ja  jestem MEGA zadowolona, dużo się nauczyłam, choć wiem że jeszcze dużo przede mną. Przed motocyklem zawsze trzeba czuć respekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...