Jump to content

Wybór Szkoły

Kufel
 Share

Recommended Posts

Witajcie! Jako iż pogoda zaczęła nam dopisywać stwierdziliśmy z kuzynem że nadszedł najwyższy czas, aby zacząć rozglądać się za szkoła jazdy która przygotuje nas do egzaminu kategorii A.

Chciałbym zaczerpnąć opinii jakie szkoły polecicie?

Na co zwracać uwagę przy wyborze szkoły? 

Interesowała by nas szkoła w Łodzi, wstępnie jest nas dwoje docelowo może zbierzemy jeszcze kilka osób :smile:

LwG Kufel.

Autoakademia, mają być na otwarciu sezonu więc będziesz miał okazję pogadać.

Ja osobiscie kurs robilem w Turbo i goraco polecam. Robert stara sie nauczyc jezdzic, nie tylko zdac egzamin.

A i na placyk chyba lepiej wam bedzie dojechac, bo maja na poczatku Pabianic, jadac od Was.

Z tymi jazdami razem w pare osob, to sie tak mocno nie nastawiaj, chyba, ze chcesz robic kurs 3 miesiace.

Auto szkoła Drift mają dużą zdawalność w łodzi i maja siedzibę na retkini na Dąbrowie

Ja jestem w trakcie kursu w Auto szkole Drift i polecam. Jak ze zdawalnością to powiem jak będę po egzaminie :smile: 

• 2 months later...

Ja polecam AUTOAKADEMIE. Praktycznie w każdej dzielnicy Łodzi mają oddział i sale wykładowe. Lokalizacja placyku na parkingu M1, moim zdaniem rewelacja bo blisko WORD-u i na jazdach nie tracisz czasu na dojazd do miejsc gdzie zdaje się egzaminy. Instruktorzy czynni motocykliści "młode chłopaki" mają świetne podejście do kursanta i naprawdę znają się na robocie. Fajne jest też to, że masz na jazdach zawsze tego samego instruktora. Super kontakt z chłopakami i naprawdę można się dogadać co do dni i godzin jazd. Ja  jestem MEGA zadowolona, dużo się nauczyłam, choć wiem że jeszcze dużo przede mną. Przed motocyklem zawsze trzeba czuć respekt.

Również polecam autoakademię. Fajna atmosfera i profesjonalnie podejście do tematu. 

• 1 month later...