Jump to content

Skradziono 4 Motocykle Ze Śródmieścia

Dinozaur

Recommended Posts

6 lat temu, to akurat ten złodziej miał jakieś 12 lat :P (chłopak ma teraz 18lat)  także nie przypuszczam by się wtedy tym zajmował, ale kto go tam wie......

Takie rzeczy to z mlekiem matki się wyciąga.. :smile:

Ja bym nawet u niego szukał kredek i mazaków kumpli z gimbazy :P

• 4 weeks later...

Szkoda.

To byłby dobry moment do nagłośnienia całej sytuacji, bo Gessler byla u nich w knajpie i mnóstwo osób to widzi na fejsie i komentuje... ;)

Na ile potrafię czytać ze zrozumieniem, to temat nijak nie wyczerpywał przytoczonego artykułu, o ile chodzi o art. z KK.

• 3 months later...

No co Ty, sprawa jest rozwojowa, dopiero pół roku minęło. W jakim Ty świecie żyjesz.  :laugh2:

No nie wiem :P Myślałem, że skoro w gazetach się chwaliła policja to, że odpowiedzialne osoby z wyrokami siedzą, albo przynajmniej kasę poszkodowanemu będą bulić.

Bardziej skomplikowana sprawa... złoczyńca przyznał się do winy(przetrzymywania skradzionych moto!) i pomógł w odnalezieniu.

Haha, mówiłem ? Dopiero pół roku, nie ma co się śpieszyć. Kolejne dwa miesiące... jak z bata "szczeli"  B)

• 2 months later...

Rozprawa się odbyła :smile: i teoretycznie jest już pozamiatany, z tego co mi wiadomo. Nie było jednego świadka i to była wystarczająca podstawa żeby oddalić wyrok.

znów przełożona na 15 kwietnia (chyba). Wtedy ostatecznie będzie ogłoszenie wyroku.

• 2 months later...

Nie było ostatniego świadka, został ukarany karą porządkową w wysokości 500zł a rozprawa znów przesunięta na 25maja chyba :blink:  :blink:  :blink:  

• 2 months later...

trochę info mi się urwało :smile: ale dziś widziałem Pana Nicko w nowiutkim Reno - kolor cappuccino gdzieś koło 9 rano

a zerknąłem w szybę bo równo zapie*alał po zachodniej 1.3zł było jak nic ....

Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem kto siedzi za kółkiem. 

Jedno jest pewne .... nie siedzi :'(