Skocz do zawartości

Skradziono 4 Motocykle Ze Śródmieścia


Dinozaur

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze, potrzebuję waszej pomocy. Jeśli ktokolwiek widział lub coś wie proszę o kontakt. Prawdopodobnie z czwartku na piątek skradziono mi z garażu 4 motocykle. Były to R1 Rn12 srebrna z lekko przejechanym lewym crashpadem z amorkiem hyperpro, ninja 250 w kolorze czarnym, posiadała 2 różne crashe, niebieskiego bandziorka 600 z 2002 roku z charakterystycznymi naklejkami odblaskowymi oraz niebieskiego gsxr k2 - psa, którego pewnie starsza część forum powinna kojarzyć - były motocykl Kuby z drewnowskiej. Profesjonalna robota, od dłuższego czasu byliśmy obserwowani oraz brak śladów włamania.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1143263099065504&id=100001454731700

Edytowane przez Dinozaur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz potrzebował kogoś do połamania nóg, to zapraszam prv a tym czasem współczuje 

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja nie mam prądu w garażu ani agregatu, oświetlenie jest brane z akumulatora ze starego auta. Bynajmniej ciężko podłączyć alarm pod jakieś zasilanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery vin podam wieczorem. Klucze ostatni raz dorabialem z pół roku temu, śladów włamania brak, była to jak to policja ujęła "fachowa robota". Garaż niby jest ubezpieczony, ale właściciel nie odpowiada za zawartość garaży... Nie wiem czy coś się ugra w tej kwestii. To jest stary Widzew, przedzalniana obok nawrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Motocykle na szczęście udało się odzyskać. I tak większość forumowiczów już wie kto to zrobił. A kto jeszcze nie wie... Ten niech mnie łapie w czwartek :smile:

Tak przy okazji, nie robił nikt zakupów od Nico w ciągu ostatniego miesiąca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto jeszcze nie wie... Ten niech mnie łapie w czwartek :smile:

nicki z forum nie należą do danych osobowych, więc nie ma powodu dla którego amatorzy cudzej własności nie mogli się cieszyć tutaj zasłużoną chwałą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra :smile: najgorsze że podajesz takiemu rękę :sad2: ale bezpośrednio młody zamieszany w aferę ?

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:  :blink:  :blink:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiła checią zabuore typa na przejażdzke ale tylko w jedną strone

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak na prawdę to wszystko tylko tak podejrzanie wygląda. Może chłopak w trosce o nasze motocykle wziął je na przechowanie do swojej firmy? Tylko dlaczego próbował zdrapac numery vin z mojej ramy.. Hmm... Może sami go spytajcie? Ja tu to tylko zostawię.

http://motocykle-lodz.pl/user/2703-nico/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki za przeproszeniem "szczyl"z jakimiś włoskimi korzeniami(przejrzałem konto na fejsie)nie chce sie wierzyć...no cóż.świat staje na głowie...żeby motocyklista motocykliscie...ehhh brak słów

Gdzie się podział kodeks etyczny?:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...