Skocz do zawartości

Skradziono 4 Motocykle Ze Śródmieścia


Dinozaur

Rekomendowane odpowiedzi

6 lat temu, to akurat ten złodziej miał jakieś 12 lat :P (chłopak ma teraz 18lat)  także nie przypuszczam by się wtedy tym zajmował, ale kto go tam wie......

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat zniknął z forum. Dlaczego?

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda.

To byłby dobry moment do nagłośnienia całej sytuacji, bo Gessler byla u nich w knajpie i mnóstwo osób to widzi na fejsie i komentuje... ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile potrafię czytać ze zrozumieniem, to temat nijak nie wyczerpywał przytoczonego artykułu, o ile chodzi o art. z KK.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No co Ty, sprawa jest rozwojowa, dopiero pół roku minęło. W jakim Ty świecie żyjesz.  :laugh2:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie .....  :unsure:  :unsure:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem :P Myślałem, że skoro w gazetach się chwaliła policja to, że odpowiedzialne osoby z wyrokami siedzą, albo przynajmniej kasę poszkodowanemu będą bulić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej skomplikowana sprawa... złoczyńca przyznał się do winy(przetrzymywania skradzionych moto!) i pomógł w odnalezieniu.

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jutro rozprawa sądowa 

 

Edit:

To jest po prostu parodia polskiego Sądu 

rozprawa przeniesiona na 15 lutego. 

Edytowane przez Kovalchuck (wyświetl historię edycji)

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, mówiłem ? Dopiero pół roku, nie ma co się śpieszyć. Kolejne dwa miesiące... jak z bata "szczeli"  B)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Rozprawa się odbyła :smile: i teoretycznie jest już pozamiatany, z tego co mi wiadomo. Nie było jednego świadka i to była wystarczająca podstawa żeby oddalić wyrok.

znów przełożona na 15 kwietnia (chyba). Wtedy ostatecznie będzie ogłoszenie wyroku.

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie było ostatniego świadka, został ukarany karą porządkową w wysokości 500zł a rozprawa znów przesunięta na 25maja chyba :blink:  :blink:  :blink:  

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

trochę info mi się urwało :smile: ale dziś widziałem Pana Nicko w nowiutkim Reno - kolor cappuccino gdzieś koło 9 rano

a zerknąłem w szybę bo równo zapie*alał po zachodniej 1.3zł było jak nic ....

Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem kto siedzi za kółkiem. 

 

Jedno jest pewne .... nie siedzi :'( 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...