Skocz do zawartości

Varadero Kontra Schadow


tome1985

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw troche o mnie 29lat,178cm 90kg

Stoje przed zakupem pierwszego motocykla

1-Honda varadero 125 niby mala pojemnosc ale wyglada na dosc duzy motocykl

2-Honda vt125 schadow

3-Honda vt 600 schadow

Prosze o opinie motocyklistow Dzieki dla tych ktorzy dodadza cos do mojego postu.

Edytowane przez tome1985 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varadero 125 cierpi na straszną nadwagę, cień 600 jako pierwszy motocykl jest spoko. Oczywiście jeżeli kupisz zadbany egzemplarz. Szukaj na shoc.pl

Kupię "użytkowe sm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli planujesz choppera/cruisera i masz normalne prawko to nawet nie myśl o niczym poniżej 600 ;)  kupując coś mniejszego utopisz tylko kasę, bo pewnie jak kupisz to jakieś głupoty będą do zrobienia przy moto, a jak za pół sezonu będziesz chciał sprzedać to już będziesz w plecy na kosztach tego co włożycz, czy nawet podatku i rejestracji. I tak z doświadczenia, 125 nie jedzie, a już na pewno nie z 90kg kierowcą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najpierw troche o mnie 29lat,178cm 90kg

W tym temacie http://motocykle-lodz.pl/topic/9976-do-wszystkich-motocyklistow/kolega napisał,że ma 30 lat,185 cm.

7 cm może mieć znaczenie przy wyborze/doborze motocykla.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na oku fajna Honda vt 600 bardzo zadbana,przebieg tylko 10tys km,udokumentowane z salonu hondy ale rocznik troche stary 93 nie wiem czy decydowac sie na Taki rocznik


A moto ma mi sluzyc tylko na dojazdy do pracy 15 km w jedna strone,do miasta,na male wypady za miasto troche miedzy wioskami pojezdzic,wiec nie wiem czy wieksze moto potrzebne.

Tak 1-varadero 2010 rok przebieg 8tys

       2-schadow 600 1993 rok i 13tys przebiegu,a cena tych obu jest taka sama,mam dylemat wybrac male wiaderko 5 letnie w super stanie ale male,a Schadow sam za siebie mowi tez super stan ale 17 lat starszy od varadero -_-sam nie wiem na co sie zdecydowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 600 z 93 roku(teraz na sprzedaż hehe ;) )i o nic nie można się doczepić. Jeśli ma rzeczywiście 13kkm nalatane to pomimo wieku to jest niemalże nówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czopki to czopki, tym się inaczej jeździ, tego zazwyczaj nikt nie kręci do końca. Ich silniki zazwyczaj wytrzymują grube przebiegi.   A to że stare? Jeżeli techniczne sprawne to nie ma co się bać. Tam nie ma co  się zepsuć, a jeśli nawet to części jest w bród. 

Bierz pan tą Shadowke, będzie to lepszy wybór. 

Kupię "użytkowe sm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój motocykl jest pełnoletni i do wypadku był bezawaryjną igłą. Niedługo trafi na warsztat i znów będzie bezawaryjną igłą z pospawanymi owiewkami- wiek nie jest ważny, a stan utrzymania ;)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanko Schadow 93 rok 10tys przebieg cena 2.700euro,mieszkam w niemczech

czy Kawasaki en 500 99rok 8tys przebieg cena 1.900euro co polecacie obydwa z pewnej reki stan licznika potwierdzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Schadowke 

Zdarzało mi się dosiadać en 500 i wrażenie z jazdy nie jest fajne 

ale to moja subiektywna opinia powinieneś się przejechać na obydwu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki en 500 bym odpuścił . 

Shadow lepsza jest 500 niż 600 bez porównania.

Najlepsze roczniki Shadow to 85-87.

A czym nowsze tym więcej problemów i tu rocznikiem się nie sugeruj tylko stanem.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...