Jump to content

Czy Warto? Yamaha Fjr 1300 Abs

aga19
 Share

Recommended Posts

Zależy kto tym będzie jeździć jak i do czego będzie użytkowana.  A tak szczerze jak  czytam  te ogłoszenie i napisane że motocykl nie lakierowany , a  zdjęcia pokazują że  handlarz to jednak bym polemizował. 95 % motocykli to brane na handel , nawet każdy mój  który miałem był lakierowany mocniej słabiej.    Kupując  taki motocykl  odważył bym sie  pojechać z jakimś mechanikiem co robi motocykle  lub ma   wyspecjalizowaną Yamahę , i rozebrał go przynajmniej z owiewek  tym bardziej że jest nie zarejestrowany, co świadczy o  jednym chęć zysku.  Nie mówię że  to jest złom czy kupa    g@#na , ale  tylko proponuję  żeby się nie napalać i podchodzić  chłodno,  jak facet pozwoli  zdjąć owiewki  to  znaczy że nic nie ukrywa  a jak się nie zgodzi to nawet nie warto wchodzić w dyskusję    

Edited by LeiTo (see edit history)

Powiem że Irka znam osobiście od bardziej motocyklowej strony niż od strony byznesowej i wiem że do tematu sprzedawanych przez siebie motocykli podchodzi profesjonalnie. Moze obiektywnej opinii nie mam co do zakupów u niego ale wiem że moto kupione u niego bez problemu bierze w rozliczeniu jeżeli ktoś planuje zmienic na coś z jego asortymentu jezeli bike nie miał jakiś dziwnych przygód w międzyczasie ;)

Hmmm, profesjonalne podejście mówisz i to pewnie dlatego nie powiedział nam o tym ABSie i amortyzatorze tylnim do naprawy;/ Dopiero jak dzwoniłam do jego brata żeby się umówić obejrzeć go to wyskakuje z tekstem - czy ktoś Cię poinformował, że to i tamto...

obejrzymy, zobaczymy

Może napomkęłaś że ze szwagrem zawitasz?