Jump to content

S.T.I.H.L

S.T.I.H.L
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich braci na stalowych rumakach. :decayed:

Mam na imię Łukasz – ( STIHL ) śmigam obecni na Kawasami ER-5.

W pięknym mieście Łodzi zainstalowałem się dopiero od niedawna, raptem od 7 miechów.

Na forum trafiłem całkowicie przypadkiem poszukując dobrego mechanika, -(bo salony firmowe to masakra jakaś - cenowa)

Poza tym strasznie znużyły mnie samotne wyprawy na bajku. Do zobaczenia na otwarciu Sezonu http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Poza tym strasznie znużyły mnie samotne wyprawy na bajku. Do zobaczenia na otwarciu Sezonu

Dla niektórych (w tym dla mnie) sezon już się rozpoczął. Nie ma co czekać do maja, poza tym jak jest ubranko z podszewką to bardzo przyjemnie się już jeździ. Także do zobaczenia :biggrin:

Aidekk

Nie sposób się z tą tezą polemizować, masz rację. Tylko myk polega na ty że maszynkę zimuje jakieś 120 km od miejsca obecnego zamieszkania a noce są jeszcze zimne i nie mam sumienia zostawać Kawusi na tym mrozie

Aidekk

Nie sposób się z tą tezą polemizować, masz rację. Tylko myk polega na ty że maszynkę zimuje jakieś 120 km od miejsca obecnego zamieszkania a noce są jeszcze zimne i nie mam sumienia zostawać Kawusi na tym mrozie

Witaj kolego.

120 km w którą stronę jeśli mogę zapytać ? Czyżby Warszawa ? :smile:

No fakt, że trochę jeszcze w nocy pizga ale chęć śmigania większa u mnie od opiekuńczości nad moim koniem. Też zimowałem moto poza Łodzią (ale tylko 37km) i już odzimowany. 120 km też da radę. Już co raz cieplej i oby tak zostało to na pewno się spotkamy na mieście. Szukaj czarno-pomarańczowego nakeda :smile:

Witaj kolego.

120 km w którą stronę jeśli mogę zapytać ? Czyżby Warszawa ? :smile:

Normalnie sam się wypaplałem, ale to nic i tak mentalnie czuje się Łodzianinem. :decayed:

No fakt, że trochę jeszcze w nocy pizga ale chęć śmigania większa u mnie od opiekuńczości nad moim koniem. Też zimowałem moto poza Łodzią (ale tylko 37km) i już odzimowany. 120 km też da radę. Już co raz cieplej i oby tak zostało to na pewno się spotkamy na mieście. Szukaj czarno-pomarańczowego nakeda :smile:

Ok będę miał na uwadze te kolory, gdzieś Cię wylukam http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Siemanko :smile: Nie mów, że tak Ci się spodobała Łódź, że postanowiłeś się tu przeprowadzić :smile: ? :)Powitać i do zobaczenia :riding:

Siemanko :smile: Nie mów, że tak Ci się spodobała Łódź, że postanowiłeś się tu przeprowadzić :smile: ? :smile:

Powitać i do zobaczenia :riding:

Tak prawdę mówiąc to zawitałem do Łodzi bo tu są najpiękniejsze kobiety w całej Polsce :drool: i jedna z nich porwała mnie, po czyn przywiozła sobie do domku. :decayed:

Tak prawdę mówiąc to zawitałem do Łodzi bo tu są najpiękniejsze kobiety w całej Polsce :drool: i jedna z nich porwała mnie, po czyn przywiozła sobie do domku. :decayed:

No to czas porwac i moto w te strony ;)

Siemanko ;)