Jump to content

Daelim Vt 125 Cześci


Altaro
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałbym zapytać was o wiedzę na temat zdobywania części do Daelima VT 125 (podobno na licencji hondy), na allegro można kupić zębatki, filtry, części zawieszenia i pokrywy, ale to jednak nie wszystko. Poleca ktoś sklep zajmujący się koreańskimi częściami ? Ewentualnie jeżeli motocykl jest na licencji Hondy, to z jakiego motocykla mam szukać częsci zamiennych do silnika ? Np kranik, rozrusznik, tłok itp. ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

W takim razie proponuję te części, które są potrzebne wziąć w rękę i jechać w kilka miejsc w Łodzi i pod wymiar dobrać. Może się okazać, że nie będzie oryginału, ale jakiś zamiennik dobierzesz :smile: Z tłokiem też nie problem czy rozrusznikiem, ale musisz znać dokładną specyfikację tych części - zajrzyj do serwisówki jeśli takową posiadasz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hehe ;p no to bedzie ciężko. serwisówki nie mam aczkolwiek czytam o nim i jedni twierdzą że to replika Hondy Shadow, inni że VT... komu wierzyć...Szczerze powiedziawszy nawet nie mam pojecia gdzie w łodzi jest mechanik który poradziłby sobie z tą koreańską konstrukcją. I czy Istnieje w łodzi swoisty sklep z częściami motocyklowymi które mają na miejscu, czy wszystko raczej na zamówienie.

Link to comment
Share on other sites

Mnie na 99% się wydaje że masz silnik 157fmi taki jak napedzaly kiedys hondy cg125. Na all jest pełno do tego części. W łodzi pamiętam że na giełdzie kiedyś było stoisko z tego typu częściami do tych sprzętów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...