Skocz do zawartości

Daelim Vt 125 Cześci


Altaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zapytać was o wiedzę na temat zdobywania części do Daelima VT 125 (podobno na licencji hondy), na allegro można kupić zębatki, filtry, części zawieszenia i pokrywy, ale to jednak nie wszystko. Poleca ktoś sklep zajmujący się koreańskimi częściami ? Ewentualnie jeżeli motocykl jest na licencji Hondy, to z jakiego motocykla mam szukać częsci zamiennych do silnika ? Np kranik, rozrusznik, tłok itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W takim razie proponuję te części, które są potrzebne wziąć w rękę i jechać w kilka miejsc w Łodzi i pod wymiar dobrać. Może się okazać, że nie będzie oryginału, ale jakiś zamiennik dobierzesz :smile: Z tłokiem też nie problem czy rozrusznikiem, ale musisz znać dokładną specyfikację tych części - zajrzyj do serwisówki jeśli takową posiadasz.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hehe ;p no to bedzie ciężko. serwisówki nie mam aczkolwiek czytam o nim i jedni twierdzą że to replika Hondy Shadow, inni że VT... komu wierzyć...Szczerze powiedziawszy nawet nie mam pojecia gdzie w łodzi jest mechanik który poradziłby sobie z tą koreańską konstrukcją. I czy Istnieje w łodzi swoisty sklep z częściami motocyklowymi które mają na miejscu, czy wszystko raczej na zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na 99% się wydaje że masz silnik 157fmi taki jak napedzaly kiedys hondy cg125. Na all jest pełno do tego części. W łodzi pamiętam że na giełdzie kiedyś było stoisko z tego typu częściami do tych sprzętów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...