Skocz do zawartości

Otwarcie Sezonu - Warszawa-Lotnisko Bemowo 15 Kwietnia


AndrzejCBR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś dowiedziałem się ze otwarcie sezonu motocyklowego w warszawie odbędzie się 15 kwietnia 2012 bemowo. Jeśli dowiem się coś o atrakcjach napisze lub niedługo będzie więcej info. Nie byłem tam ale słyszałem ze warto jechać. Mam nadzieję ze paczka flm będzie się tam wybierać :smile:

Edytowane przez Suchy-wolk
: Zmiana informacji na prośbę autora. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... w sumie można by zawinąć na Bemowo i zostać na wieczór i kimanie u Kritersa w Blik Customs.. chyba warto się wybrać, z taką opcją imprezy to nawet grzechem było by nie pojechać :biggrin:

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O elegancko bo nie nakłada się z Częstochową jak w tamtym roku ;) ale impreza godna polecenia na pewno się wybieram i chętnie podłączę się pod ekipę z FLM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostrze rozwiązanie Wbijamy na Częsochowe, a po niej do Wawy :riding: Delikatny sprint nikomu jeszcze nie zaszkodzi :smile: i dwa otwrcia zaliczone :cheers:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wprowadzenie w blad ale mialem informacje ze jednak 21-22 ale oficjalnie widze ze 15 kwietnia. Hmm myslicie ze tu i tu da rade obskoczyc? ale czy jest sens? wjazd na czestochowe dla samego wjazdu poczym leciec na wawe i byc tam po poludniu? hmm moze zadecydujemy cos i ustalimy juz jakies szczegoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę nie wtajemniczony:-) u kogo zostać na kimanie? :smile: i Gdzie? :smile:

W "Blik Customs" w Warszawie... mam tam znajomych... w razie wyjazdu na rozpoczęcie na Bemowie, mam rzut kaskiem do nich, firma jest na ul. Księżycowej, a ta ulica biegnie wzdłuż płotu lotniska Bemowo... A "Blik Customs" to warsztat który przerabia amerykańskie krążowniki szos, buduje HotRoady, no i takie tam pierdoły, współpracuję z nimi już dwa lata ponad ... W każdym razie, jakbym się wybrał z wizytą do nich, to znowu tydzień bym zgubił z życiorysu :P

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jestem czemu ma służyć takie durne ustawienie tych imprez w jednym dniu....?może na Bemowie boją się że nie ogarną więszej ilości bikersów niż tych co nie pojadą do cz-wy

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ale dwóch imprez na pewno się nie ogarnie jednego dnia :/ i chyba raczej wybieram się do Wawy chociaż jest na co popatrzeć a nie tylko modlitwa mcdonalds lub jakaś karczma i chata jeśli jest ktos chętny możemy wcześniej się ustawić i lecimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja z kumplem lecimy w dwie R1 na bemowo.Może zrobimy liste w tym temacie i drugą z częstochową, wtedy będzie jasne gdzie kto leci.1. Lansl + plecaczek2. R1 +plecaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś ruszył ten temat. Chętnie pojechałbym z Wami tylko nie wiem czy dam trzymać Wasze tempo przy litrach. Możliwe ze z plecakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziewczynami nie bedziemy szalec za bardzo, takze tempo nie bedzie za szybkie. Poza tym jak bedzie wieksza grupa, to bedziemy wszyscy razem leciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym Bemowem dobra opcja.Częstochowę w tym roku odpuszczam, jeszcze pamiętam zdjęcia i film z zeszłego roku, jakby to było miesiąc temu... zresztą, znudziło mi się słuchać dziwnych przykazań, a i klimat już nie ten sam, co kiedyś.a 2oo poświęcę sobie w kościółku na osiedlu ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git zgadzam się z Wami. Nie wiem czy będę sam czy z plecakiem ale będę:-) trzeba tylko ustalić gdzie i kiedy się spotykamy. Może wcześniej przed wyjazdem na warszawę się zbierzemy żeby się poznać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje spotkanie przy stacji beznynowej ,,SOSNOWIEC" (koniec ul.Strykowskiej) przed rondem w Strykowie. Miejsce dogodne dla wszystkich jadacych z Lodzi i Zgierza. Z tamtad polecimy przez Strykow na Warszawe. W Czestochowie nie bedzie juz to samo, przez to cale zamieszanie grupy beda podzielone. Dlatego mysle ze Bemowo, jest ciekawsza alternatywa.Mysle ze tam bedzie cos ciekawego, a nie tylko masza.Motocykle mozna poswiecic w na rozpoczeciu w Zgierzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na 90 % wszystko uzależnione jak będzie pracowała małżonka ( służba zdrowia ) poleci jeszcze z nami nie zrzeszony na tym forum kolega z gałkówka . Pozwolę wpisać go sobie jako nr.4 . Tylko panowie ja mam 500cc więc i prędkość odpowiednia ( chyba że wyjadę godzinę wcześniej HA HA )1. Lansl + plecaczek2. R1 +plecaczek3.Adany + plecaczek4.Dariusz ( z poza forum )

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pekajcie :biggrin:. Napisalem ze szybko nie bedziemy leciec. Z dziewczynami trzeba ostroznie jechac. Moze jeszcze kolega Monster z nami poleci GSX-F 750.Poza tym fajnie bedzie w kilka moto smigac :)Takze czym wieksza grupa, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adany nie przesadzaj. Jak leciałem z koleszkami 750 i więcej to mój GPZ nie odstawał. To S na końcu coś tam daje. Jak chłopaki nie będą lecieć 2 stówki dasz rade :)Sory Za OT

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;) piszę się do was na listę bo byłem w tamtym roku i na pewno jest to lepsza opcja, a na święcenie trzeba będzie poczekać do Zgierza :smile:

1. Lansl + plecaczek

2. R1 +plecaczek

3.Adany + plecaczek

4.Dariusz ( z poza forum)

5.Mario83(może plecaczek ale zobaczymy czy da się radę ogarnąć wolne) + 1 moto :smile:

co do miejsca zbiórki obojętne wszędzie da radę dojechać więc podglądam i czekam na konkrety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się na listę, dobry pomysł z tą zbiórką na Strykowskiej, bo i tak najlepszy dojazd na bemowo jest przez Stryków, Łowicz, Sochaczew, nie trzeba się tłuc przez "stolyce" ;)

 

1. Lansl + plecaczek

2. R1 +plecaczek

3.Adany + plecaczek

4.Dariusz ( z poza forum)

5.Mario83(może plecaczek ale zobaczymy czy da się radę ogarnąć wolne) + 1 moto :smile:

6.Michu + plecaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek wstawiam moto do stunt-ex u na regulację i Paweł obiecał że na piątek będzie gotowy . A więc panowie o której zbiórka na sosnowcu ?podobno pogody ma nie być

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...