Skocz do zawartości

Podrasowanie Fabrycznego Wydechu Daelim Vt 125


Altaro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy spotkał się już kiedyś ktoś z was z przerobionym wydechem od 4t Daelima VT 125 ? 

 

ma on takie rury : daelim-vt-125-1.jpg

po obydwu stronach. Niestety nie są one rozbieralne... Czy wersja w której wsadzam do dławika zaostrzony pręt i naparzam młotkiem, da oczekiwany efekt niskiego tonu ? Czy jestem w stanie coś tym uszkodzić i jeśli ma to zakończyć się fiaskiem ,to jeśli chciałbym oddać to do profesjonalnego warsztatu na terenie Łodzi, to który polecacie i jak to się cenowo klasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem widziałem, nieźle sobie radzi ale pewnie też nieźle bierze. Ja nie zamierzam ciąć chromowanego czy niklowanego tłumika, więć szukam alternatyw. Może ten pręt i młotek ? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten pręt i młotek ?

 

Różnie to wychodzi, są różne opinie. Oglądałem dzisiaj na yt przerobienie tą metodą i dało radę. Ciężko stwierdzić, co wyjdzie u ciebie;)

Jak nie zrobisz to nie będziesz wiedział. Najwyżej kupisz nowe wydechy:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Kurde w sumie rozwalić raczej nic nie moge prawda ? Ciszej na pewno nie będzie a to 4T więc tutaj mogę się skupić tylko na dźwięku w przeciwieństwie do 2T... Bedę próbował. Widzieliście wg kogoś na tym motorku już? Jakieś opinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

chciałbym oddać to do profesjonalnego warsztatu

 

 

Widziałem widziałem, nieźle sobie radzi ale pewnie też nieźle bierze.

Nie chcę aby to źle zabrzmiało,ale jeżeli szukasz profesjonalisty,który zrobi Ci coś za pół darmo,to pozostaje tylko młotek i pręt.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzą Ci zadowoleni z Edka forumowicze,generalnie to chyba temat na zimowe wieczory,teraz szkoda czasu,bo to nie z dnia na dzień. :smile:

https://www.facebook.com/pages/edhaust/220305788030250

Edytowane przez Pit71 (wyświetl historię edycji)

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...