Skocz do zawartości

Chce Kupic Sobie Pierwszy Chopper


tome1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,jestem tutaj nowy,chce kupic sobie pierwszy chopper,doswiadczenie jako takie mam jezdze na dwoch kolkach,zaczynalem od malych motocykli potem skutery,oczywiscie wsk,mz,jawa teraz jezdze yamaha tzr 125 moje marzenie chopper doradczcie mi prosze jaki wybrac,mam 30 lat okolo 90kg i 187cm wzrostu  mam na to okolo 30 tys zl dzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chopper'ów najlepszy.. GS :biggrin:

 

przywitać kolegę.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek może jakieś 800, po dwóch latach od 1300 w górę.  Ja tak zrobiłem , [ przerwa 27 lat ] VOLUŚKA 800 53KM po dwóch latach VLR 1800 115KM .   :moto:W dobrych cenach są YAMACHY, polecam napęd na pasek i chłodzony cieczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu celowałbym w Drag Stara 1100. Mimo pojemności moto do ogarnięcia nawet dla kogoś kto wcześniej jeździł mniejszymi. I nie będziesz miał po 2 latach potrzebny zamiany na większy. Osobiście przeszedłem drogę podobną do krzysiu421. Był Marauder 800  i po 2 latach zmieniłem na większy ale teraz brałbym od razu DS1100 bo znam takich co wsiedli i ogarnęli sprawę bez problemów. 

To co piszemy to oczywiście tylko luźne propozycję. Musisz poprzymierzać trochę i wybrać to co  Ci najlepiej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi  na początek po co zakładasz  dwa tematy. ??     

 

Druga sprawa  tak jak pisali wyżej  VN800 ma napęd na Łańcuch  co  jednym nie przeszkadza a  drugich denerwuje że    co 300 km powinno się smarować łańcuch.  Jak nie masz z tym problemu że np po  każdorazowym wyjeździe  musisz klękać i psikać na łańcuch to ok.  VN 800 VN 500   czy  Shadow lub Drag Star  to już    musisz samemu pooglądać  i każdym sie przejechać, Ewentualnie podesłać Tu   linki do aukcji  może  coś sie  dojrzy po zdjęciach. Ale  proponował bym    albo Wał kardana albo pasek napędowy,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może być jeszcze Shadow ale ze względu na Twój wzrost to albo 750 z prostą kierownicą, albo 1100. Dobre motory na początek bo nisko mają srodek ciężkości. Dużo wybaczają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...