Jump to content

Honda Vfr800F

Mibu
 Share

Recommended Posts

Witam,niedawno do was dołączyłem i wtedy pisałem że jeżdżę GPZ500, ale od kilku dni jestem posiadaczem Hondy VFR800F z 1998roku:) zmianę tę planowałem już po zakończeniu sezonu ale dopiero niedawno się doczekałem:) Już nie mogę się doczekać cieplejszych dni:)

post-572-0-71820700-1330881787_thumb.jpg

gratulacje zakupu ...szerokości życzyć i zadowolenia honda to honda :riding:

Też planuję kupić VFR'ke ale jeszcze trochę chce pojeździć moją cbf'ką. Uwielbiam, te VFR'ki z tym, że ja planuje model z ok 2004 roku, ale jeszcze się zobaczy...

Krzysztofor

Bardzo Zajefajny sprzęcik :smile: Pogratulować :cheers:

Dzięki, dzięki;)

fajna maszynka . A co zrobiłeS z GPZ-em ?

GPZ-ta sprzedałem ale nigdzie daleko bo wziął go mój brat, który zaczyna przygodę z motorami:)

Też planuję kupić VFR'ke ale jeszcze trochę chce pojeździć moją cbf'ką. Uwielbiam, te VFR'ki z tym, że ja planuje model z ok 2004 roku, ale jeszcze się zobaczy...

2004r. to już trochę inny sprzęt ;)

No i Honda przerejestrowana :smile: jak byście widzieli na mieście Czerwoną VFR-kę z nr ESI ...., to ja ;)

Najlepsze VFRki to z rocznika 1998-2001 ,wtrysk i rozrzad na kołach zebatych, silnik praktycznie nie do zajechania,wystarczy spojrzec na allegro ile kosztują silniki do tych VFR,praktycznie grosze w porównaniu do innych,one poprostu sie nie psują.

Ja bym przemalował ale wiadomo - są gusta i guściki :DBardzo fajne moto! A co do pogody to można już jeździć co wielu udowadnia, tylko ciepło się ubrać i można jeździć. Asfalt jeszcze nie jest ciepły ale nie odnotowałem większych uślizgów a jeżdżę dość dynamicznie.