Skocz do zawartości

Misiek


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Mam na imię Michał i czterdzieści wiosen na karku. Pochodzę z Łodzi i od urodzenia tu mieszkam. Do niedawna byłem jedynie zagorzałym rowerzystą, ale w zeszłym roku poważnie zachorowałem - tą chorobą jest motocykl. Wywołała ją grupa na potężnych v-twinach przejeżdżając przede mną. Wszystko miało być pięknie. Już wczesną wiosną tego roku zapisałem się na kurs kat.A, wyjeździłem już znaczną większość godzin, gdy pod koniec kwietnia podczas jednej z jazd uległem wypadkowi. Niby nic poważnego, bo tylko gęba rozpruta i ręka złamana, ale złamanie jak dotąd się nie zrosło. Dwa dni przed wypadkiem zamówiłem moto ze stanów - Yamahę Stryker - i teraz stoi już u mnie i woła, a ja ani prawka, ani sprawnej ręki. Z utęsknieniem na to czekam, ale to ciężka próba cierpliwości bo obiecałem sobie, że nie wyjadę na drogi bez dokumentu. Forum odwiedzałem już wcześniej bo ogrom pytań przychodzi do głowy i wiele z nich tutaj znajduje odpowiedzi. Mam nadzieję na szybkie dołączenie do "pełnoprawnych" motocyklistów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :biggrin: i życzę szybkiego powrotu do zdrowia i pozytywnego egzaminu :biggrin: A moto piękne :biggrin:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powitać!

 

@Misiek, jeśli RTG w Twoim avatarze przedstawia Twoją łapkę, a w niej pręty Rusha, to z własnego doświadczenia powiem, żebyś nie trzymał jej w gipsie za długo, tylko rehabilitował.

Ja kiedyś zmarnowałem 17 tygodni(!!!!) w gipsie (wypadek na rowerze), oczekując na zrost ale nic się nie działo. Zmieniłem poradnię z pieprzonego Jonszera na WAM/Żermoskiego.  W tym drugim wywalili gips w cholerę i kazali chodzić na basen (prawie 0,5cm przerwy w pęknięciu) i po miesiącu zaczął się proces zrostu, a po kolejnym wróciłem na moto i miejski rower :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać! Pozytywnego wyniku za pierwszym razem, szybkiego powrotu do pełni zdrowia i oby to był jedyny nieprzyjemny incydent na moto :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...