Jump to content

Misiek


Misiek
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Mam na imię Michał i czterdzieści wiosen na karku. Pochodzę z Łodzi i od urodzenia tu mieszkam. Do niedawna byłem jedynie zagorzałym rowerzystą, ale w zeszłym roku poważnie zachorowałem - tą chorobą jest motocykl. Wywołała ją grupa na potężnych v-twinach przejeżdżając przede mną. Wszystko miało być pięknie. Już wczesną wiosną tego roku zapisałem się na kurs kat.A, wyjeździłem już znaczną większość godzin, gdy pod koniec kwietnia podczas jednej z jazd uległem wypadkowi. Niby nic poważnego, bo tylko gęba rozpruta i ręka złamana, ale złamanie jak dotąd się nie zrosło. Dwa dni przed wypadkiem zamówiłem moto ze stanów - Yamahę Stryker - i teraz stoi już u mnie i woła, a ja ani prawka, ani sprawnej ręki. Z utęsknieniem na to czekam, ale to ciężka próba cierpliwości bo obiecałem sobie, że nie wyjadę na drogi bez dokumentu. Forum odwiedzałem już wcześniej bo ogrom pytań przychodzi do głowy i wiele z nich tutaj znajduje odpowiedzi. Mam nadzieję na szybkie dołączenie do "pełnoprawnych" motocyklistów.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Powitać :biggrin: i życzę szybkiego powrotu do zdrowia i pozytywnego egzaminu :biggrin: A moto piękne :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Powitać!

 

@Misiek, jeśli RTG w Twoim avatarze przedstawia Twoją łapkę, a w niej pręty Rusha, to z własnego doświadczenia powiem, żebyś nie trzymał jej w gipsie za długo, tylko rehabilitował.

Ja kiedyś zmarnowałem 17 tygodni(!!!!) w gipsie (wypadek na rowerze), oczekując na zrost ale nic się nie działo. Zmieniłem poradnię z pieprzonego Jonszera na WAM/Żermoskiego.  W tym drugim wywalili gips w cholerę i kazali chodzić na basen (prawie 0,5cm przerwy w pęknięciu) i po miesiącu zaczął się proces zrostu, a po kolejnym wróciłem na moto i miejski rower :-)

Link to comment
Share on other sites

Powitać! Pozytywnego wyniku za pierwszym razem, szybkiego powrotu do pełni zdrowia i oby to był jedyny nieprzyjemny incydent na moto :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...