Skocz do zawartości

Zaufanie Do Warsztatu Ważniejsze Niż Cena Usług?


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki powinien być "wzorowy" punkt naprawczy, aby motocykliści chcieli korzystać z jego usług i zawsze do niego wracać? Sprawdzimy, czy motocykliści preferują autoryzowany serwis, czy warsztat niezależny. Czy najważniejszym kryterium jest cena, czy jakość usług, a może odpowiednie podejście do klienta i wykwalifikowany personel?

 

Przeczytaj całość i wypełnij ankietę - tutaj.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełnione ;) kibelek musi być :biggrin: nie no, wcale nie musi, bo nie jadę do serwisu szczać a serwisować moto ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

96420-Antelope-Eating-Popcorn.gif?1

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktoś tu nowy biznes rozkręca?:>

 

A niech rozkręca. Co więcej - według mnie co jakiś czas na forum powinny pojawiać się sensowne badania w formie ankiet, a zebrane informacje (anonimowe rzecz jasna) powinny być udostępniane firmom za opłatą. Część statystyk mogłaby zostać pokazana oficjalnie aby zaprezentować nam część wyników, a właścicieli firm zachęcić do współpracy. W ten sposób szeroko rozumiany biznes mógłby próbować wpasować się w potrzeby lokalnego rynku. Nie jest to nic zaskakującego, współpraca z firmami tylko poprzez banery to niezbyt rozwojowa ścieżka.

KONTO PRZYGOTOWANE DO SKASOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poszło :biggrin: opinia wyrażona :biggrin: LwG

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło. Miałem przyjemność popracować kilka weekendów w jednym z warsztatów, który udziela się tez na forum (nie chce pisać jaki żeby nie było że jakaś antyreklama) wyglądało to tak... klient w warsztacie to całowanie po pupie, ledwie wyszedł za drzwi i leciały same wyzwiska, jaki burak, przyjechał z paniusią, chciał by za darmo, i inne głównie niecenzuralne. Szczerze to aż mi wstyd było że tam jestem więc olałem to miejsce i więcej się nie pokazałem, podejście do pracy i jakość usług wręcz powalał. Nie wiem czy wszędzie tak czy nie ale ciesze się że jestem w stanie zrobić w moto wszystko sam.

Edytowane przez Massi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wypełniłem, bo często korzystam z serwisu. Motocykl nie musi sie psuć żeby był często oddawany do serwisu. Np zwykła jego eksploatacje tego wymaga. Albo montowanie dodatkowych udogodnień jak licznik biegów, gniazdo zapalniczki, mykblacha, okresowe przeglądy - czyli płacimy 150 zł ale mamy pełen kompleksowy przegląd motocykla (po zakupie, podczas zakupu czy co jakiś czas by mieć pewność że jest ok)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem wczoraj jak tylko znalazłem wpis na Portalu :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I ja wypełniłem choć brakło mi tam pytania o zaufanie do warsztatu i obsługi.

Serwisuję moto regularnie co rok - wymiany płynów i ew. naprawy zużytych części - w Warszawie. Mimo wielu propozycji serwisowania w Łodzi, serwisu nie zmieniam bo jak to mówią: nie zabija się kury ...

Poszukiwanie na siłę oszczędności w kilometrach, cenach itp. szybko się mści. Niestety doświadczyłem tego robiąc pewne dodatki tatuażowe i muszę to teraz poprawić. Ale to inny wątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty sezon tam serwisuje, w moim przypadku dłubanie pod blokiem nie ma sensu. Szcześciarze co mają garaż....

Oczywiście ankieta wypełniona.

Edytowane przez krzysiu421 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bo w Polsce pracuje sie za karę takie zło konieczne wg teori oni mało płacą to ja mało robię a prawda jest taka:jesteśmy ignorantami ignorujemy informacje jak ktoś musi ze ten warsztat jest zły to myślimy tak :frajera wycyckali ja sie nie dam i dalej gość ma klientów .Jak mamy złe doświadczenia z jakimś warsztatem siedzimy cicho bo sie wstydzimy powiedzieć ze nas oszukano żeby nie wyjść na gamonia.Prawda jest taka ze nie ma takiego cwaniaka co by sie na niego nie znalazł większy cwaniak ,a walczyć z oszustami i amatorami czy ze zwykłym chamstwem.Bo są dobrzy mechanicy czy warsztaty ale oni przegrywają na wolnym rynku bo muszą być drożsi jakość i wiedza kosztują czego zwykły leming tego nie rozumie i nie akceptuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wypełniłem, na podstawie dwóch warsztatów z których do tej pory korzystałem ( pan W i M-W. żeby nie było że reklama domyślicie się albo znajdziecie w innych moich postach) i jestem zadowolony gdyż charakteryzują się poniższymi cechami (których nie znalazłem w ankiecie):

 
-bieżąca informacja (choćby smsowa) o postępie prac zakupu części
-wyjaśnienie (pokazanie/zdjecia) przyczyn uszkodzenia czy zużytych części 
-informacja na temat zauważonych innych technicznych problemów mimo, że nie były objęte konkretnym zleceniem, 
-informacja dla klienta o przewidywanych potrzebach serwisowych w przyszłości (kończące się klocki hamulcowe, zużycie opon itp.)

-czysty motocykl (w takim stanie jak przyjechał) bez śladów smarów itd. nie wspominając o jakiś rysach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Autoryzowane Stacje Obsługi zrobią coś, aby ściągnąć więcej klientów?

Czas na podsumowanie: zapraszam do lektury.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...