Skocz do zawartości

X Zlot Motocyklistów W Powiecie Brzezińskim 26.07.2015


Komunikacja

Rekomendowane odpowiedzi

 

W imieniu Starosty Brzezińskiego zapraszam wszystkich Motocyklistów na X Zlot Motocyklistów - 26 lipca 2015 r. (niedziela).

 

Zlot w tym roku organizowany jest przez Powiat Brzeziński przy współpracy z Forum Brzezińskich Motocyklistów ;)

 

Program imprezy:

13.00 – spotkanie Motocyklistów na parkingu Urzędu Miasta Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16,

13.30 – rozpoczęcie paradnego przejazdu ulicami Miasta Brzeziny i Powiatu Brzezińskiego,

14.00 – przyjazd na teren Klasztoru oo. Franciszkanów,

14.30 – Msza Święta w intencji Motocyklistów w Parafii pw. św. Franciszka z Asyżu,

15.30 – poświęcenie motocykli i wręczenie pamiątkowych gadżetów,

15.45 – prezentacja motocykli,

16.30 – poczęstunek – ogrody klasztorne,

17.00 – zakończenie Zlotu.


Zapraszam i pozdrawiam :smile:

Edyta Sadzak - Podinspektor w Wydziale Komunikacji i Spraw Obywatelskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jako Motockliści Brzezińscy udało nam się wyplenić coroczne miejsce remizy w Jordanowie. Oby tegoroczne miejsce przypadło do gustu ;)

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga dla ludzi wybierających się na zlot

 

miejsce zbiórki:

 

13.00 – spotkanie Motocyklistów na parkingu Urzędu Miasta Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16

 

Link do Google maps:

 

https://www.google.pl/maps/place/Sienkiewicza+16,+95-060+Brzeziny/@51.7991876,19.7584273,284m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x471bd3d5e5a76491:0x88baf2ba263e9c87?hl=pl

Edytowane przez Uzdro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f474fcbc83a9c.jpg

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jako Motockliści Brzezińscy udało nam się wyplenić coroczne miejsce remizy w Jordanowie. Oby tegoroczne miejsce przypadło do gustu ;)

 

Dlaczego? Fajna miejscowka tam była na taki festyn :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Fajna miejscowka tam była na taki festyn :]

 

Teren nie był tam odpowiedni do stawiania motocykli i zaczęliśmy się o nie martwić ;) to taka oficjalna wymówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to może jakaś zbiórka i paczką polecimy z Łodzi podajcie gdzie i o której  ja się dostosuje :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim motocyklistom, którzy zawitali na X Zlot Motocyklistów w Powiecie Brzezinskim ;)

 

A szczególne podziękowania dla Klubu Motocyklowego KORSARZ i Aleksandrowskiego Klubu Motocyklowego WHEELS OF FIRE za docenienie mojej skromnej osoby ;*

 

 

post-1024-0-51406500-1437933508_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim motocyklistom, którzy zawitali na X Zlot Motocyklistów w Powiecie Brzezinskim ;)

 

A szczególne podziękowania dla Klubu Motocyklowego KORSARZ i Aleksandrowskiego Klubu Motocyklowego WHEELS OF FIRE za docenienie mojej skromnej osoby ;*

 

 

attachicon.gif20150726_192528.jpg

 

 

Bo  docenić nie każdy umie :biggrin: :D :biggrin:  .  Widziałem  wcześniej   mój Ojciec sie chwalił  prezentami dla was :biggrin: :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo  docenić nie każdy umie :biggrin: :biggrin: :biggrin:  .  Widziałem  wcześniej   mój Ojciec sie chwalił  prezentami dla was :biggrin: :biggrin:

 

To prawda, że nie każdy umie docenić... A z tym wyróżnieniem teraz mam taki problem, że nie wiem gdzie je powiesić w DOMU czy w PRACY? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne linki do zdjęć ze zlotu będą się pojawiać tutaj , jakby ktoś chciał obejrzeć ( przy okazji Brzeziny też starają się zrzeszyć )

 

http://www.motocykle-brzeziny.pl/forum/showthread.php?tid=86&page=6

 

Ja w  tym roku  byłem na zlocie jako turysta, bo niestety moto z avatara rozbite, noga się leczy i szukam  nowej maszyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...