Jump to content

X Zlot Motocyklistów W Powiecie Brzezińskim 26.07.2015

Komunikacja
 Share

Recommended Posts

Komunikacja

W imieniu Starosty Brzezińskiego zapraszam wszystkich Motocyklistów na X Zlot Motocyklistów - 26 lipca 2015 r. (niedziela).

Zlot w tym roku organizowany jest przez Powiat Brzeziński przy współpracy z Forum Brzezińskich Motocyklistów ;)

Program imprezy:

13.00 – spotkanie Motocyklistów na parkingu Urzędu Miasta Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16,

13.30 – rozpoczęcie paradnego przejazdu ulicami Miasta Brzeziny i Powiatu Brzezińskiego,

14.00 – przyjazd na teren Klasztoru oo. Franciszkanów,

14.30 – Msza Święta w intencji Motocyklistów w Parafii pw. św. Franciszka z Asyżu,

15.30 – poświęcenie motocykli i wręczenie pamiątkowych gadżetów,

15.45 – prezentacja motocykli,

16.30 – poczęstunek – ogrody klasztorne,

17.00 – zakończenie Zlotu.

Zapraszam i pozdrawiam :smile:

Edyta Sadzak - Podinspektor w Wydziale Komunikacji i Spraw Obywatelskich

Wreszcie jako Motockliści Brzezińscy udało nam się wyplenić coroczne miejsce remizy w Jordanowie. Oby tegoroczne miejsce przypadło do gustu ;)

Mała uwaga dla ludzi wybierających się na zlot

miejsce zbiórki:

13.00 – spotkanie Motocyklistów na parkingu Urzędu Miasta Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16

Link do Google maps:

https://www.google.pl/maps/place/Sienkiewicza+16,+95-060+Brzeziny/@51.7991876,19.7584273,284m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x471bd3d5e5a76491:0x88baf2ba263e9c87?hl=pl

Edited by Uzdro (see edit history)

Wreszcie jako Motockliści Brzezińscy udało nam się wyplenić coroczne miejsce remizy w Jordanowie. Oby tegoroczne miejsce przypadło do gustu ;)

Dlaczego? Fajna miejscowka tam była na taki festyn :]

Komunikacja

Dlaczego? Fajna miejscowka tam była na taki festyn :]

Teren nie był tam odpowiedni do stawiania motocykli i zaczęliśmy się o nie martwić ;) to taka oficjalna wymówka ;)

Witam to może jakaś zbiórka i paczką polecimy z Łodzi podajcie gdzie i o której  ja się dostosuje :riding:

Jak dla mnie to mogę poczekać, nigdzie się nie szpiesze ;-)

Dzięki chłopaki za miłe towarzystwo i wyrozumiałość z prędkością przelotowa ;-)

Komunikacja

Dziękuję wszystkim motocyklistom, którzy zawitali na X Zlot Motocyklistów w Powiecie Brzezinskim ;)

A szczególne podziękowania dla Klubu Motocyklowego KORSARZ i Aleksandrowskiego Klubu Motocyklowego WHEELS OF FIRE za docenienie mojej skromnej osoby ;*

post-1024-0-51406500-1437933508_thumb.jpg

Dziękuję wszystkim motocyklistom, którzy zawitali na X Zlot Motocyklistów w Powiecie Brzezinskim ;)

A szczególne podziękowania dla Klubu Motocyklowego KORSARZ i Aleksandrowskiego Klubu Motocyklowego WHEELS OF FIRE za docenienie mojej skromnej osoby ;*

attachicon.gif20150726_192528.jpg

Bo  docenić nie każdy umie :biggrin: :D :biggrin:  .  Widziałem  wcześniej   mój Ojciec sie chwalił  prezentami dla was :biggrin: :D 

Komunikacja

Bo  docenić nie każdy umie :biggrin: :biggrin: :biggrin:  .  Widziałem  wcześniej   mój Ojciec sie chwalił  prezentami dla was :biggrin: :biggrin:

To prawda, że nie każdy umie docenić... A z tym wyróżnieniem teraz mam taki problem, że nie wiem gdzie je powiesić w DOMU czy w PRACY? ;)

Podobało mi się,miła atmosfera i przyjemna trasa za rok też wezmę udział ;-)

Zapewne linki do zdjęć ze zlotu będą się pojawiać tutaj , jakby ktoś chciał obejrzeć ( przy okazji Brzeziny też starają się zrzeszyć )

http://www.motocykle-brzeziny.pl/forum/showthread.php?tid=86&page=6

Ja w  tym roku  byłem na zlocie jako turysta, bo niestety moto z avatara rozbite, noga się leczy i szukam  nowej maszyny