Skocz do zawartości

Obstawa 22 Sierpnia 2015


MrT

Rekomendowane odpowiedzi

22 sierpnia o godzinie 17 w kościele Podwyższenia św.Krzyża w Brzezinach dwoje wspaniałych motocyklistów Kamila i Maciej zdecydowali się powiedzieć sakramentalne "TAK ". Oboje jeżdżą na motocyklach - oboje z sukcesami sportowymi. Zależy mi, aby była to niezapomniana obstawa wiec zapraszam wszystkich, którzy zechcą być ambasadorami na ich ślubie. Dajmy czadu i zróbmy obstawę stulecia.

 

Czasu jest jeszcze sporo i piszę o tym wcześniej, aby chętni zarezerwowali czas.

 

Precyzyjny czas podam niebawem. Miejsce zbiórki również.

 

Dajcie znać kto z Was wesprze Młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie link do wydarzenia na fb :smile:

 

https://www.facebook.com/events/462830330548650/465271163637900/

 

 

 panna młoda to nasza Kamcia forumowa   

 

http://motocykle-lodz.pl/user/1111-kamcia/

 

 

tutaj trochę o  Maćku :smile:

 

https://www.facebook.com/Ludzkie.historie.ludzkie.twarze/posts/559250317453898:0

 

 

Jeśli ktoś zasługuje na obstawkę motocyklową w takim dniu to ta szalona dwójka na pewno, jedna z najfajniejszych i najsympatyczniejszych par motocyklowych jakie znam :smile:

 

421852_184171235029579_378863535_n.jpg?o

 

599042_428702333881544_1521853163_n.jpg?

 

 

Więc jeśli ktoś 22 sierpnia nie ma innych planów to zapraszamy do Brzezin :smile: :) :smile:

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam!! to ja Przyszła Pani młoda !!!Mam nadzieje ,ze Was nie zabraknie w tym najważniejszym dla nas dniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest nadal aktualne bo wydarzenie na FB chyba wygasło czy coś w tym stylu ;) 
I czy ja też z kolegami mogę podjechać? 
Patrząc na mój wiek 17 ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witamy ! to już w tą sobotę ;)).Plan jest taki spotykacie się z Panem Młodym na stacji Orlen o godzinie 16.00 .Koledzy ,którzy będą crossami i będą chcieli zostawić auta z przyczepką to jest duzy parking za Orlenem w kierunku Strykowa. Wszyscy ruszymy o 16.15 pod dom Pani Młodej ( Brzeziny.ul Dekerta 7 kierunek Stryków ).Kto nie zdąży pod Orlen zapraszamy do Młodej pod dom .Pózniej ruszymy pod kościół Podwyższenia świętego Krzyża ( jeżeli będzie chwila czasu robimy rundę po Brzezinach ) o 16.45 musimy być przed Kościołem Emotikon smile! Liczymy Na WAS!!! LEWA W GÓRE !:smile::):smile:


Bardzo licze na Was !!! i oczywiście pod salą będą małe podziekowania ;p;p :smile::):smile:. do zobaczenia w sobote!!! i prosze o głośne łuuutuutuutuuu '

 

Mirek cieszymy się,że bedziesz.


Czy to jest nadal aktualne bo wydarzenie na FB chyba wygasło czy coś w tym stylu ;) 
I czy ja też z kolegami mogę podjechać? 
Patrząc na mój wiek 17 ;D

jest aktualne oczywiście!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała poprawka

Witamy ! to już w tą sobotę ;)).Plan jest taki spotykacie się z Panem Młodym na stacji Orlen w BRZEZINACH o godzinie 16.00 .Koledzy ,którzy będą crossami i będą chcieli zostawić auta z przyczepką to jest duzy parking za Orlenem w kierunku Strykowa. Wszyscy ruszymy o 16.15 pod dom Pani Młodej ( Brzeziny.ul Dekerta 7 W kierunku Strykowa ).Kto nie zdąży pod Orlen zapraszamy do Młodej pod dom .Pózniej ruszymy pod kościół Podwyższenia świętego Krzyża ( jeżeli będzie chwila czasu robimy rundę po Brzezinach ) o 16.45 musimy być przed Kościołem. Z Kościoła Ruszamy pod Sale w Zgierzu ,ZAJAZD U PRZEMKA SALA KRYSZTAŁOWA ( w zgierzu na światłach kierunek kutno )

! Liczymy Na WAS!!! LEWA W GÓRE !:smile::):


Jadę.

Mirek wez znajomych na moto!!!:smile::):smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już dziś :smile:

:decayed:  :decayed:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...