Jump to content

Mini Zlocik :)

Major
 Share

Recommended Posts

Siemanko,
ostatnio pisałem o spotkaniu w domu dziecka. Teraz akcja tej samej fundacji, tak jak na plakacie :smile: Kumpel poprosił mnie, żebym zebrał ekipę do wystawienia się na ulicy, obok placu. Chodzi w tej akcji głównie o maluchów, którzy nie mają wiele do roboty w tej dzielnicy, trzeba ich jakoś zainspirować i zarazić pasję hehe :smile: Spotykamy się w ten czwartek, o godzinie 17:30 pod SDHem, później 17:45 wyjeżdżamy na plac na starym rynku, wszyscy na odcinie, niech dzieciaki mają frajdę :smile: Potrwa to z godzinkę, może dwie. Jedna ulica będzie zablokowana i przeznaczona dla nas. Dzieciaki będą mogły sobie usiąść na motocyklach, porobić fotki, będzie można kilku przewieźć (kto będzie chciał, ja na pewno :smile: ), no i jeśli tylko będzie trochę miejsca to pewnie znajdzie się kilku wariatów na jakiś mini pokaz :biggrin:
Jeśli jesteście chętni, to proszę dajcie chociaż znać w tym poście, żebym miał orientację ile mniej więcej będzie osób :smile: Pozdrawiam serdecznie i liczę na was! :smile:

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za przybycie! do niedzieli wrzucę zdjęcia, nagrania i może zmontuję filmik z całego spotkania :smile: Dziękuję w imieniu swoim i organizatorów, którzy też byli mega zadowoleni :smile: LWG!!!!

https://www.facebook.com/events/472504402908527/tutaj macie troszkę zdjęć z dzisiaj :smile:

Edited by Major (see edit history)