Jump to content

Mini Zlocik :)


Major
 Share

Recommended Posts

Siemanko,
ostatnio pisałem o spotkaniu w domu dziecka. Teraz akcja tej samej fundacji, tak jak na plakacie :smile: Kumpel poprosił mnie, żebym zebrał ekipę do wystawienia się na ulicy, obok placu. Chodzi w tej akcji głównie o maluchów, którzy nie mają wiele do roboty w tej dzielnicy, trzeba ich jakoś zainspirować i zarazić pasję hehe :smile: Spotykamy się w ten czwartek, o godzinie 17:30 pod SDHem, później 17:45 wyjeżdżamy na plac na starym rynku, wszyscy na odcinie, niech dzieciaki mają frajdę :smile: Potrwa to z godzinkę, może dwie. Jedna ulica będzie zablokowana i przeznaczona dla nas. Dzieciaki będą mogły sobie usiąść na motocyklach, porobić fotki, będzie można kilku przewieźć (kto będzie chciał, ja na pewno :smile: ), no i jeśli tylko będzie trochę miejsca to pewnie znajdzie się kilku wariatów na jakiś mini pokaz :biggrin:
Jeśli jesteście chętni, to proszę dajcie chociaż znać w tym poście, żebym miał orientację ile mniej więcej będzie osób :smile: Pozdrawiam serdecznie i liczę na was! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za przybycie! do niedzieli wrzucę zdjęcia, nagrania i może zmontuję filmik z całego spotkania :smile: Dziękuję w imieniu swoim i organizatorów, którzy też byli mega zadowoleni :smile: LWG!!!!

https://www.facebook.com/events/472504402908527/tutaj macie troszkę zdjęć z dzisiaj :smile:

Edited by Major (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...